Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ove DeNirove crtkarije su kao da ih je neko dijete u vrtiću pravilo [tongue]
A i prognoze su takve …

A ova "lanica" i ingra na 80 kuna .. haha… jako je zabavan ovaj forum postao,
od silnih bedastoća koje ljudi pišu.

Brzo će prodavati ovi koji su sad takvi optimisti [lol]


ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih
[/quote]

ha ha…. kakav biser [lol]
INGRA biser u portfelju?
Više kao gnojni prišt misliš?

Dionica u vječnom bearu već dvije pune godine….?
Bit će vremena ako postane bull građevina, bit će … mnooogo vremena… a svatko tko je pri zdravoj pameti i zna išta od ingri, se drži podalje, ma šta god da se desi, a to znači čak i ako se desi rast [lol]

Lanica, vaš avatar vam dobro paše
[/quote]

G. Bullrun
Nick star tri godine, 20 postova i svi na Ingra i TA.
Što ste se namečili na Ingru. Dat će vam kooperanti na 10, jelte?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Khmm,
može li jedan brzinski pogled na DDJH :))


Khmm,
može li jedan brzinski pogled na DDJH :))

Evo.. Dugoročnija analiza.. Klin, target zona zeleno.. Kratkoročno, imate potporu na 38..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Molio bih analizu za LKPC.
Može i BRA analiza, ako je kolega plavi od volje.

ki bi da bi

ne kužim ove drukove na INGRI … firma pred stečajem uvali vjerovnicima dionice umjesto love po 20 kn a sad neki priželjkuju da se to prodaje po 2-3 x većoj cijeni , koje gluposti, pa tu je gomila koja jedva čeka da se nekome istovari jer nema keša…dugovi do grla i sad bi kao trebali rasti samo na temelju TA…onda komotno mogu sve dionice iz sastava Crobexa barem 100% potegnut


G. Bullrun
Nick star tri godine, 20 postova i svi na Ingra i TA.
Što ste se namečili na Ingru. Dat će vam kooperanti na 10, jelte?

Rekao bih, svi postovi na TA,
a ovo za ingru je i meni interesantno… nešto me tamo privuklo…valjda njezin status kao najjače devastirane dionice iz crobeks10 indexa [lol]

Koga komentirati nego taj brodolom? [lol]
Inače sam pripadnik Fan Cluba tehničke [thumbsup]

Doći će vrijeme za bull market na Crobeksu. Al ne još.

Ali da ja tu ne kenjkam, evo leconte vam je rekao samo mali dio onog što se krije u ingri [rolleyes]

@ bullrun
[thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ajmo malo i o TA … koliko bi trebali probiti ameri da preokrenu (bar kartkoročno) trend … mislim da do 1270 nema frke a onda bi se moglo i zakomplicirati , iako je na kraćem uzorku već ugrožen

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.cnbc.com/id/15840232/?video=1769284705&play=1

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.




Ove DeNirove crtkarije su kao da ih je neko dijete u vrtiću pravilo [tongue]
A i prognoze su takve …

A ova "lanica" i ingra na 80 kuna .. haha… jako je zabavan ovaj forum postao,
od silnih bedastoća koje ljudi pišu.

Brzo će prodavati ovi koji su sad takvi optimisti [lol]


ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih
[/quote]

ha ha…. kakav biser [lol]
INGRA biser u portfelju?
Više kao gnojni prišt misliš?

Dionica u vječnom bearu već dvije pune godine….?
Bit će vremena ako postane bull građevina, bit će … mnooogo vremena… a svatko tko je pri zdravoj pameti i zna išta od ingri, se drži podalje, ma šta god da se desi, a to znači čak i ako se desi rast [lol]

Lanica, vaš avatar vam dobro paše
[/quote]
ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Moje skromno znanje o tehničkoj govori da ide dobra korekcija! ali ipak tko sam ja?

E sad dobra?

Dobra manja?

Dobra veća?

Možda ogromna! [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

polu srednja! [proud]

Glede korekcije, ona neće biti velika i odnosit će se na određene dionice, neke će i dalje biti u zelenom i to snažnije. Dionica koju bi sad izbjegao je ATGR iako je Delux dao kupovni signal, a ja velim SELL i to do boli. I dalje BEST PICK kupnja graditeljskih dionica, brodari imaju još 1 val dolje.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Glede korekcije, ona neće biti velika i odnosit će se na određene dionice, neke će i dalje biti u zelenom i to snažnije. Dionica koju bi sad izbjegao je ATGR iako je Delux dao kupovni signal, a ja velim SELL i to do boli. I dalje BEST PICK kupnja graditeljskih dionica, brodari imaju još 1 val dolje.

možeš li malo podrobnije objasniti zbog čega bi trebalo biti ,ili če biti,baš onako kako zboriš (pišeš)

@deniro

Zašto misliš da će ATGR pasti puno? Pa radi se o jednoj o najkvalitetnijoj firmi na ZSE.

New Report

Close