Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već pola sata i preko 1135 bodova.
Lažni breakout ili ne?

No, prije svega, treba gledati RUT (Russel 2000) i Nasdaq jer na njima u ta dva protekla vrha na dvodnevnom grafu EMA 10 nije presjekla EMA 55, tj. dala kupovni signal, koji se tada bio (očito, lažno) dogodio na ostalim važnim indeksima – SP500, DJ20, DJ30.
Trenutno i oni (posebno Nasdaq) daju presjek 10/55, no danas je tek prvi dan dvodnevne svijeće, pa o svemu ovisi izvedba do sutra te potvrda do kraja četvrtka…

ovako bi to nekako moglo završiti…..

daj koristi nego drugu platformu, ova ti je odvratna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


No, prije svega, treba gledati RUT (Russell 2000) i Nasdaq.

Russell 2000 i Nasdaq 100 treba uvijek gledati, dva tehnički najvažnija indeksa.


mislim da bu već u ponedeljak u 18h bilo puno toga jasnije (možda i prije jer oko Obame sigurno ima insajdera koji znaju o čem bu pričao)

[thumbsup]

S&P 500 INDEX Day’s Range: 1,126.57 – 1,138.54 [proud]

SPX. Vrh kanala. RSI na 89. Pad slijedi. Pozdrav


SPX. Vrh kanala. RSI na 89. Pad slijedi. Pozdrav

Zaboravila sam reći da je RSI 89 na dnevnom grafu i da gapova ima kolko ti srce želi.Vidjet ćemo koliko će ih se popuniti u ovom padu.

E jesi Brankice žena za sva vremena [kiss]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


SPX. Vrh kanala. RSI na 89. Pad slijedi. Pozdrav

RSI 68,66

gdje ti vidiš 89 Brankice?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a kužim gledaš peticu [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



mislim da bu već u ponedeljak u 18h bilo puno toga jasnije (možda i prije jer oko Obame sigurno ima insajdera koji znaju o čem bu pričao)

Zašto se meni čini isto kao vama kolega? [lol]
[/quote]

S&P 1143 u 21,47 [lol] [lol] [lol]

evo moj graf prije cca tjedan dana..ima nade za lijepe stvari no volumeni na proboju nije dobar [angry]
Trebao nam je duplo veci volumen

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



INGR-R-A

Povratak otpisanog?
Proboj na RSI-u.. Mogući H&S bottom.. Vidjet ćemo..


ovo je napisano 13.9… prilažem i graf..

Evo i update..
Po meni potvrdili H&S bottom.. Target 24kn..
Uz to smo i probili liniju otpora na log. skali..

Vidjet ćemo..

Sretno!
[/quote]
INGR-R-A update [smiley]

Dopuna i nadgradnja analize..
Big W s bazom H&S bottom-a.. Prva stanica cca 27,3kn.. Druga stanica cca 34kn..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@khmm..
mislim da ce se zaustaviti kn nize….a onda ako probije ide do cca 30

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close