Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Khmm@ [thumbsup]

ide to brzo gore

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jel se to formira bull flagg na crobexu?

sam je mozda flagpole trebao biti malo duži. nisam siguran [wink]


jel se to formira bull flagg na crobexu?

Možda ovo pomogne.. [wink]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


jel se to formira bull flagg na crobexu?

Jel ti se slažu volumeni?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



jel se to formira bull flagg na crobexu?

Možda ovo pomogne.. [wink]
[/quote]

možda ovo pomogne…




jel se to formira bull flagg na crobexu?

Možda ovo pomogne.. [wink]
[/quote]

možda ovo pomogne…
[/quote]
[thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a stvarno ste mi pomogli :)))

@delux

istina, volumeni ne štimaju





jel se to formira bull flagg na crobexu?

Možda ovo pomogne.. [wink]
[/quote]

možda ovo pomogne…
[/quote]
[thumbsup]
[/quote]
…a možda ovo pomogne


a stvarno ste mi pomogli :)))

@delux

istina, volumeni ne štimaju

Evo ako vam može pomoći misao jednog kolege od par dana unazad. Inače kolega ima dosta ružne zube. [lol]

Možda si i u pravu, ali previše ljudi čeka tu malu korekciju prije nastavka rasta, da se izgleda neće ni dogoditi. Odn. skoro sigurno hoće, ali pri bitno većim razinama.

Danas je bio trigger event, dolar je naglo propao kroz neke ključne razine što značajno mijenja stanje stvari na equity marketu. Što se odmah danas i vidi i iz naknadnog ponašanja dolara (EURUSD je u svega par sati odletio preko 1.3 bez gledanja u retrovizor) i iz toliko minijaturne korekcije na početku trgovanja US burzi nakon čega je otpočelo ganjanje dionica.

Mini špekulacija: S&P ovih dana ide kroz toliko gledanu 1130 razinu kao nož kroz maslac, iznad su naravno brojni stop lossevi medvjeda (slasan zalogaj) čija aktivacija će S&P instantno dići na cca 1150 i tek tada kreće ta mini korekcija. Jer će se smart money istresti po tim nalozima ili malo iznad.

Kako će se to odraziti na našu burzu je predmet nekog drugog priloga, razmislite malo i sami.

I tako dok deluxe, james know i ostale poznate hrvatske mečke čekaju S&P na 950 sa cashom u džepovima, ameri definitivno ulaze u agresivnu fazu novog bull lega. No, pisao sam o tome detaljnije prije cca mjesec dana, da se ne ponavljam…

Eh, još jedna jako bitna sitnica, dolar je trenutno kao ranjena životinja, i slijedeća iznimno bitna razina je 80 za $USD. Tamo će se odigrati ključna bitka za market. Ne uspije li dolar obraniti tu razinu, značajno se povećavaju šanse za skori ATH na US burzama, koliko god vam to trenutno zvučalo kao loš SF.
[lol] [lol] [lol]

ima li netko TA za spx danas? [yawn]
di ćemo?gore, dolje?bočno?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

nadam se dolje bar kratkoročno … zbog FAZ-a

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Loody

pa kolega, koji ima dosta ružne zube sve ti je reako. Čitaj tekst ako ne znaš čitati grafove. [lol]


EUR/USD

Big W na satnom grafu, skoro odrađen.. target cca 1,31.. zastavica će pripomoć..

Na dnevnom potvrđeno dvostruko dno.. Target cca 1,32..
Također i Big W u samom začetku.. Čedo moje malo.. Target malo ispod 1,4..

Da sažmem, euro bi morao malo rasti..

Sretno!


EUR/USD

Update situacije.. Sve po planu vožnje.. Da netko ne zaspi za volanom.. [wink]

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close