Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tigrus – moram se složiti sa tobom. Ako sp 500 krene danas na pčetku trgovanja odmah prema 1104 (probija liniju potpore) onda propada ono što sam jutros pisao.

Target je onda za koji dan najmanje na 38 % fiba t,j, oko 1084.

To usput znači još veći rast dolara. [huh]

Po meni dead cat bounce na dolaru,
pogledajte grafove prema ostalim valutama,
držanje kamata na 0 i prinos na obveznice upućuje na potop dolara

“A man's got to do what a man's got to do”

EUR/USD long po 1,2960.

na radiu (cibona) taman svira

And when the rain begins to fall
you’ll ride my rainbow in the sky
And I will catch you if you fall
you’ll never have to ask me why.

http://www.youtube.com/watch?v=G1E2A4eNsKQ

Trannies-i nikako nisu uspijeli napraviti novi high! I inace sve je opet bilo puno divergencija izmedju indexa, bakra i jos nekih pizdarija, ali ovdje se ionako ne vjeruje u te vradjbine.
Nemam vremena za graf, pozdrav i sretno!


Po meni dead cat bounce na dolaru,
pogledajte grafove prema ostalim valutama,
držanje kamata na 0 i prinos na obveznice upućuje na potop dolara

Malo teže kolega! Dolar ide UP UP UP, dionice DOWN, DOWN, DOWN….
SP500 i DOW izgubili potporu…pokušaj vraćanja ovaj put neće uspjeti.
Klasični SELL on good news.

26.11.2010 - Dan D

što je neko rekao – da če svima biti jasno za koji dan; khm,jel to bul počeo – onak potajno ?

Možda je na Vas kolega Kobescak utjecalo ovo:

"Jučerašnje informacije iz Feda zapravo su stvaranje uvjeta za slabljenje dolara i smanjenje američkih obveza prema stranim investitorima i vladama".

Al opet, nafta mora kroz dolar, a ne euro…. miriše mi na novu nestašicu nafte jer su Ameri krcati naftom… Što slijedi nakon Iraka??? Ja mislim Iran!

26.11.2010 - Dan D



Po meni dead cat bounce na dolaru,
pogledajte grafove prema ostalim valutama,
držanje kamata na 0 i prinos na obveznice upućuje na potop dolara

Malo teže kolega! Dolar ide UP UP UP, dionice DOWN, DOWN, DOWN….
SP500 i DOW izgubili potporu…pokušaj vraćanja ovaj put neće uspjeti.
Klasični SELL on good news.
[/quote]
tako je….usd $ up ,shortevi up [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


EUR/USD long po 1,2960.

nije završila pjesma a već stop loss. [bye]


evo ga novokrunisan Croman II – gukni! Bi da te se moli ?

Zar bi ti kruna s glave pala, izmete Mali, novookrunjeni, da si rekao tu čarobnu riječ?
Nek’ ti ga babo guguče…


Kratkoročno, beskorisno, sp500 vidim kako je prikazano na grafu.
Vjerojatnost da će tako biti je 50%, a 100% da neće biti tako.

Ipak je bilo tako. James, što još da im obećam?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ipak se isplatilo čekat, po svemu sudeći ponovo bi u dolar fondu mogo uć na 4,95 kn

ps Moram se ispričati našem vladaru Šukeru da se ipak prerano zaletio sa zaduženjem u $,
šuki oprosti, plaćam neku brlju!!! Javi kad si free, mislim kad te jaca pusti

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ŠTEFA,

kako se manipulira sa par dionica na likvidnim, moguće je da krobi sutra bude i na + 2,88 (pogledajte ERNT jučer, danas, te u zadnjim minutama KOEI, PODR,

….Neko od momaka kome ne paše pad, ubode par ADRS, KOEI, PODR…i dignu GROBI

….Oni koji su se opekli i oni kji su htjeli prodat prodali su, sada su ostali trgovat trejderi, dio fondova nešto trezoraca i nešto malo ulagača
….Evidentno je, da se strahovito puno igrača isključilo sa tržišta, vidljivo po likvidnosti hoću reć nelikvidnosti
….Zanimljivo je prošli tjedana gledat reli u svijetu a mi ćorak, investitori prilično indiferentni, nema snage tj. financijske injekcije
….Ako bi neko i išao pogurat neku dionicu, podigne al mali ako nisu ušli na dnu više je ne žele kupovati, jer za njih je i odrađen mali rast uć u dionicu rizičan
….Ukratko, tržište je na aparatima

[yawn]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



EUR/USD long po 1,2960.

nije završila pjesma a već stop loss. [bye]
[/quote]

EUR/USD vjerojatno do dna vila, ca 1,27, mali violation linije – trigger stop-losseva, ista stvar sa stop-lossevima od 21,22.07. i onda ap ap ap…

Vidjećemo, rekli su slijepci 🙂

Svakati čast.Ispričavam se na konkluziji krivoj. Sliku tad vidijo nisam

CROBEX

Rastući klin.. Izgledan proboj na dolje (Ameri).. Potpora kanala na cca 1843 (danas).. Slijedeća potpora zelena linija.. Target 1777.. Dolje MACD 3-10-1, potpora..

SPX

Iz padajućeg klina uplivali u kanal.. Potpora na MACD 3-10-1.. Fibo.. Tko bi ga znao..

e da, sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close