Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



knecht proroče jedan daj odgovri više…nemoj mi čekat 5 do 10… idemo dolje ili gore?

Stari jel ti znaš čitat grafove? Nacrtao i napisao sam ti sve.

Pošto je DOW jučer postigao 10000 bodova stavljam 10 godišnji graf. Sve se vidi. Ako ne znate čitati grafove – pitajte svoju decu, ako ide barem u osnovnu školu, da pojasni….[bye]

http://4.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/StZ7Gtsl5DI/AAAAAAAACKw/pWqR-mltb4k/s1600-h/dow.png
[/quote]
ne znam čitat grafove i djeca mi nejdu u školu -romi smo…daj mi pojasni graf…mislim jbg znam da je sranje biti u kešu i da si živčan ali mogo bi mi pojasnit te crte i to kaj si posto- al ono jednostavno idemo li gore ili dole [lol] [lol] [lol]

Analitičari: CROBEX-u se otvara razina od 2.400
http://seebiz.eu/hr/burze/analiticari-crobex-u-se-otvara-razina-od-2.400,58610.html
Nagla promjena raspoloženja kod analitičara. [lol]

who dares, wins


Analitičari: CROBEX-u se otvara razina od 2.400
http://seebiz.eu/hr/burze/analiticari-crobex-u-se-otvara-razina-od-2.400,58610.html
Nagla promjena raspoloženja kod analitičara. [lol]

Znači najebali smo [embarass]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Analitičari: CROBEX-u se otvara razina od 2.400
http://seebiz.eu/hr/burze/analiticari-crobex-u-se-otvara-razina-od-2.400,58610.html
Nagla promjena raspoloženja kod analitičara. [lol]

Ajme meni analitičari postali optimisti neće to na dobro [lol]

insider – nisam se mislio više neko vrijeme javljati, ali stari dobar si…hehehe [thumbsup]

Pa evo ti jedan target za amere (crobi je ionako lagani, kopipejst amera).

Mislim, da bi sp 500 danas sutra morao porasti sa današnjih 1092 na najmanje 1098 – 1100 bodova. Nakon toga za sada ne vidim više rasta (postao sam graf). Evo dao sam ti prognozu za dan dva ok. Ajd sad čao – navalite se kecevima.




knecht proroče jedan daj odgovri više…nemoj mi čekat 5 do 10… idemo dolje ili gore?

Stari jel ti znaš čitat grafove? Nacrtao i napisao sam ti sve.

Pošto je DOW jučer postigao 10000 bodova stavljam 10 godišnji graf. Sve se vidi. Ako ne znate čitati grafove – pitajte svoju decu, ako ide barem u osnovnu školu, da pojasni….[bye]

http://4.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/StZ7Gtsl5DI/AAAAAAAACKw/pWqR-mltb4k/s1600-h/dow.png
[/quote]
ne znam čitat grafove i djeca mi nejdu u školu -romi smo…daj mi pojasni graf…mislim jbg znam da je sranje biti u kešu i da si živčan ali mogo bi mi pojasnit te crte i to kaj si posto- al ono jednostavno idemo li gore ili dole [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Kolega, Vi ste ibermenš, bolji od Roma?

Pozdrav moderatorima koji puštaju ovakve postove


insider – nisam se mislio više neko vrijeme javljati, ali stari dobar si…hehehe [thumbsup]

Pa evo ti jedan target za amere (crobi je ionako lagani, kopipejst amera).

Mislim, da bi sp 500 danas sutra morao porasti sa današnjih 1092 na najmanje 1098 – 1100 bodova. Nakon toga za sada ne vidim više rasta (postao sam graf). Evo dao sam ti prognozu za dan dva ok. Ajd sad čao – navalite se kecevima.


Tako misli (ili barem tako kažu) 90% analitičara, do 1.100-1.120 pa dolje. Nije li malo preočito?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Cekamo proboj tog trokuta ko ozebli sunce…..

načekat ćeš se još jedno 2-3 mjeseca za ATPL… brodari još jedno vrijeme ne idu nikuda… eutanazirani, kao što bi rekla brankica…

naravno, ako i inače smatraš moje analize pogrešnima, možeš se na sve to i popišati…
[/quote]
Nažalost, moguće. Ovo sideways kretanje prilično ublažava impuls trokuta.

Zapravo strah je taj koji pojedince drže u neizvjesnosti. Priča se o novom dnu još od ožujka, a kako je dva puta bio prije toga, tako je strah još veći.
Najbolji je primjer povlačenje crte na grafu i pad S&P500 na ispod 600 bodova i to kruži planetom konstatno. Nakon što su u USA probili neke crte na gore, newsletter mi više ne stiže, SLUČAJNO? Nemam pojma, ali na tržištu kapitala treba uvijek biti spreman za zaokrete. No, za velike zaokrete treba ipak malo više. Za sada i dalje smatram da euforije nema, da sve ide prema planu. [thumbsup]
Idemo jako gore. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



insider – nisam se mislio više neko vrijeme javljati, ali stari dobar si…hehehe [thumbsup]

Pa evo ti jedan target za amere (crobi je ionako lagani, kopipejst amera).

Mislim, da bi sp 500 danas sutra morao porasti sa današnjih 1092 na najmanje 1098 – 1100 bodova. Nakon toga za sada ne vidim više rasta (postao sam graf). Evo dao sam ti prognozu za dan dva ok. Ajd sad čao – navalite se kecevima.


Tako misli (ili barem tako kažu) 90% analitičara, do 1.100-1.120 pa dolje. Nije li malo preočito?
[/quote]

Tako je kolega Miško, stoga treba postupiti upravo suprotno, prodati ako mislite da ide dole ili sa viškom novca koji imate na računu ući skroz ako mislite da ide gore. 🙂

I onda možemo biti sigurno u pravu u omjeru 50-50 kao što uvijek većina alitičara i prognozira!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Crobex se giba unutar kanala kao što je prikazano na slici dolje, te je stvorio simetrični trokut kojeg je i probio te bi trebao ići još gore. Otegotna okolnost mu je medvjeđa divergencija koja je prisutna na svim oscilatorima (RSI,Macd,ROC,Momentum).

Gann analiza kaže da bi do preokreta trebalo doći tek 28.11.2009 (+/- 3 dana).
Tržište je trenutno u fazi da je više prekupljeno nego preprodano.

Na 1120 je jak fibo otpor i na toj crti je zadnja šansa da je i dalje u padajuće tržište a da je sve ovo mega korekcija padajućeg trenda.Pretpostavljam da gledaju ovakvu nekakvu sliku.
Knechet šta ako SP probije crvenu padajuću liniju i probije 50% fiba?Jel tada nastupa bull market?


Crobex se giba unutar kanala kao što je prikazano na slici dolje, te je stvorio simetrični trokut kojeg je i probio te bi trebao ići još gore. Otegotna okolnost mu je medvjeđa divergencija koja je prisutna na svim oscilatorima (RSI,Macd,ROC,Momentum).

Gann analiza kaže da bi do preokreta trebalo doći tek 28.11.2009 (+/- 3 dana).
Tržište je trenutno u fazi da je više prekupljeno nego preprodano.
Rastuće tržište je više vremena je prekupljeno nego preprodano dok je padajuće tržište češće preprodano nego prekupljeno i to je sasvim logična stvar.



Crobex se giba unutar kanala kao što je prikazano na slici dolje, te je stvorio simetrični trokut kojeg je i probio te bi trebao ići još gore. Otegotna okolnost mu je medvjeđa divergencija koja je prisutna na svim oscilatorima (RSI,Macd,ROC,Momentum).

Gann analiza kaže da bi do preokreta trebalo doći tek 28.11.2009 (+/- 3 dana).
Tržište je trenutno u fazi da je više prekupljeno nego preprodano.
Rastuće tržište je više vremena je prekupljeno nego preprodano dok je padajuće tržište češće preprodano nego prekupljeno i to je sasvim logična stvar.


…..ah dobro je…….u prvi mah sam procito da bi do preokreta trebalo doci 29.11.
………auh…………sva sreca da je 28 jer 29 kao i svake godine idem na kolinje
pofuk

pofuče znaš moje mišljenje kud će crobi do kraja godine [wink] nego jesi dozna štogod?

New Report

Close