Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel mi to imamo cup and handle na crobexu?

Cup od 2.lipnja do do 17. rujna i handle od 17. rujna do danas.

Aha. Odokativno target cca. 3300 [thumbsup]

Odokativno nikad ne pali, i za target na eventualnom C&H probaj malo matematike 😉 : Brakeout Point + (H – L)x50% = 2206+( 2292,36 -1658,25)*50% =cca 2523, čak i da ne napraviš korekciju od 50% malo ipak fali do 3300.

Jel se DIZELAS slaže s targetom na cupu od 2523?

Tko umre u jesen za njega nema zime

sp 500 – 60 min.

knecht kam idemo sutra? [lol] [lol]

Cekamo proboj tog trokuta ko ozebli sunce…..

Scio me nihil scire

Par grafova. Na dnevnom grafu MACD se prekrižio u buy, RSI ulazi u crveno. Trenutno smo na sredini rastućeg kanala. Imamo tehnički sada mogućnost za rast od 4-5 dana rasta kratkoročno.
Na tjednom grafu probijeni svi otpori. Sljedeća fibo prepreka nalazi se tek na 2850. A pad do 2300 je krenuo sa razina 3300-3500 tako da treba biti jako oprezan sa prodajom sljedećih tjedana jer bi mnogi mogli ostati u kešu.


provakatore [lol] odogovor je- gore naravno – ameri danas rastu – sp će sa 1073 porasti danas na oko 1086. Sa napomenom danas (sutra druga pesma). Sa time ameri ovih dana odrađuju (v) od (v) od (5) od (C) od (P2).

Da ne crtam opet crobex – jer onaj moj graf sa 2618 stranice do danas 100% drži vodu – stavit ću Nasdaq. Pozdrav.


Knecht kam idemo danas? [lol] [lol] [lol] kakva bu danas "pesma"? [lol] [lol]

BDI index probio padajući kanal i spreman za rast!
Brodari bi uskoro mogli opet biti "glavni".

Ajde nek ste vi meni malo živnuli, bilo mi vas je teško gledati u zadnje vrijeme.
Izgubljeni u svemiru grafičkom.

knecht proroče jedan daj odgovri više…nemoj mi čekat 5 do 10… idemo dolje ili gore?



Jel mi to imamo cup and handle na crobexu?

Cup od 2.lipnja do do 17. rujna i handle od 17. rujna do danas.

Aha. Odokativno target cca. 3300 [thumbsup]

[/quote]


Odokativno nikad ne pali, i za target na eventualnom C&H probaj malo matematike 😉 : Brakeout Point + (H – L)x50% = 2206+( 2292,36 -1658,25)*50% =cca 2523, čak i da ne napraviš korekciju od 50% malo ipak fali do 3300.

http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:cup_with_handle_cont
Target: The projected advance after breakout can be estimated by measuring the distance from the right peak of the cup to the bottom of the cup.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cup_and_handle#cite_note-6
A rather accurate estimation of the expected price rise is found by measuring the price rise from the bottom of the cup to the right side.


Cekamo proboj tog trokuta ko ozebli sunce…..

načekat ćeš se još jedno 2-3 mjeseca za ATPL… brodari još jedno vrijeme ne idu nikuda… eutanazirani, kao što bi rekla brankica…

naravno, ako i inače smatraš moje analize pogrešnima, možeš se na sve to i popišati…

Pametan, ako to želiš.


knecht proroče jedan daj odgovri više…nemoj mi čekat 5 do 10… idemo dolje ili gore?

Stari jel ti znaš čitat grafove? Nacrtao i napisao sam ti sve.

Pošto je DOW jučer postigao 10000 bodova stavljam 10 godišnji graf. Sve se vidi. Ako ne znate čitati grafove – pitajte svoju decu, ako ide barem u osnovnu školu, da pojasni….[bye]

http://4.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/StZ7Gtsl5DI/AAAAAAAACKw/pWqR-mltb4k/s1600-h/dow.png

Sve u redu kolega ernest, no samo 50% C&H obrazaca dostigne 49% razine targeta izračunatog na poznati način. Ako postoji formula za izračunavanje targeta to ne znači istovremeno da će se target i ostvariti. Stoga korekcija u formuli je opravdana uzimajući u obzir statistiku. A 50% šanse da Crobex dođe na 2500 je bogme super omjer i za kladionicu. Ako probije i više, tko sretniji nego mi.

New Report

Close