Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alternacija?

Prije bih tome rekao greška u koracima. Umesto do pet treba brojati samo do tri – A, B, C.

P.S. nikica – taj veliki kanal kojeg po tvome nitko ne vidi na sp 500 – nacrtao sam na 2625 stranici.

A sad crobex u tri koraka:

Tehničari, je li to pukao up trend?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


gdje je prva jaka potpora na sp500?

980

može netko staviti graf sa potporama na sp500?hvala.

spx



Alternacija?

Prije bih tome rekao greška u koracima. Umesto do pet treba brojati samo do tri – A, B, C.

P.S. nikica – taj veliki kanal kojeg po tvome nitko ne vidi na sp 500 – nacrtao sam na 2625 stranici.

A sad crobex u tri koraka:
[/quote]

Majko Božja a da ti prijatelju molim te bez uvrede, se nisi najeo ludih gljiva jutros. Ako se i u snu dogodi to što si ti nacrtao, ja se odričem svih svojih dionica u tvoju korist, što ću ako treba i ovjeriti kod JB.
Majko moja mila 200 bodova. Ma nemoj se molim te ljutiti, ali ti se to šališ jelda, i gosp. Vijeko ti pušta ovo. Ajme meni !!
Ma ne mogu se ni načuditi, evo i smijeh me hvata. Živio ti meni K 100 godina !!
LP

I very much love INGRA !!


Tehničari, je li to pukao up trend?

još ne.

odnosno, ovisi o kojem time-frameu pričaš… mini-trend je u zadnja 2 tjedna očigledno dolje… ali ako svi podrazumijevamo trend od početka 7-og mjeseca, onda tehnički gledano još nije "pukao"… zona 2120-2130 je zona trostruke fibo potpore i linije trenda koju još nismo probili… počet ću se lagano zabrinjavat tek ako to probijemo i potvrdimo taj breakout…

također, očekujem danas kod američana pokušaj preokreta koji neće uspjet otprve, ali iz druge ili treće bi trebao, i onda bi trebali intraday dobiti jedan lijepi klin… neće mi se sviđati ako vidim "trend day", dan kad se cijena giba od gornjeg lijevog kuta do donjeg desnog, i onda tamo zatvori… to smo imali jučer, i jedan takav dan je oke, ali ne bi mi se sviđalo da i danas to ponove…

Pametan, ako to želiš.

@Mrgud
Živio i ti meni K 100 godina – ipak mladi smo mi još i zeleni sve što se burze tiče. Ipak ne treba zaboraviti, da razvijeni kapitalizam više od 100 godina trguje sa dionicama. Kriza je bilo koliko želiš a mi nismo doživjeli ni val c grand superciklusa i mislimo, da sve zmamo? Svaka čast hrabrima.

Tko bude preživio burzu za godinu dana pričat će.

Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- izgleda i oni se najeo ludih gljiva. Puno sreče želim svima.



@Mrgud

Živio i ti meni K 100 godina – ipak mladi smo mi još i zeleni sve što se burze tiče. Ipak ne treba zaboraviti, da razvijeni kapitalizam više od 100 godina trguje sa dionicama. Kriza je bilo koliko želiš a mi nismo doživjeli ni val c grand superciklusa i mislimo, da sve zmamo? Svaka čast hrabrima.

Tko bude preživio burzu za godinu dana pričat će.

Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- izgleda i oni se najeo ludih gljiva. Puno sreče želim svima.

luzeru,od 700 bodova na sp 500 najavljuješ pad [lol] [thumbsup]

i čorava koka nadje zrno…

p.s kad je danas jedna kolegica pocela crtat potpre, znao sam da nebu dobro [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



@Mrgud

Živio i ti meni K 100 godina – ipak mladi smo mi još i zeleni sve što se burze tiče. Ipak ne treba zaboraviti, da razvijeni kapitalizam više od 100 godina trguje sa dionicama. Kriza je bilo koliko želiš a mi nismo doživjeli ni val c grand superciklusa i mislimo, da sve zmamo? Svaka čast hrabrima.

Tko bude preživio burzu za godinu dana pričat će.

Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- izgleda i oni se najeo ludih gljiva. Puno sreče želim svima.

ovo me sad prosvjetlilo…taget se nalazi u imenu!



Alternacija?

Prije bih tome rekao greška u koracima. Umesto do pet treba brojati samo do tri – A, B, C.

Hahahah , daj stavi graf di HT ide na 20 kuna molim te

A sad crobex u tri koraka:
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- Puno sreče želim svima.

pozdrav

na S&P – taj pad ne bi trebao pocet prije veljace 2010.g.
mislim da slijedi jos rasta do kraja godine i onda korekcija. zatim sa ulaskom u 2011 ce bit jasnije.

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



@Mrgud

Živio i ti meni K 100 godina – ipak mladi smo mi još i zeleni sve što se burze tiče. Ipak ne treba zaboraviti, da razvijeni kapitalizam više od 100 godina trguje sa dionicama. Kriza je bilo koliko želiš a mi nismo doživjeli ni val c grand superciklusa i mislimo, da sve zmamo? Svaka čast hrabrima.

Tko bude preživio burzu za godinu dana pričat će.

Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- izgleda i oni se najeo ludih gljiva. Puno sreče želim svima.


Isuse, Isuse KNECTH, ovako me nitko dugo nije nasmijeo. Znaš što si rekao prije 15-20 dana ako pogodim S&P, živi bili pa čemo vidjeti. Ovo, vidim ja da se ti šališ, ti si mi kao neki komičar, koji nam i dobro dođe u ovo tmurno doba. Ali nemoj više molim te, što kaže mala od lege "Trbu me boli od smija".
LP tebi K a lijepi pozdrav i ostaloj ekipi koja se sada smije, Bože moj !! [pray]

I very much love INGRA !!


Evo i malo kako svabe gledaju na index sp 500- Puno sreče želim svima.

pozdrav

na S&P – taj pad ne bi trebao pocet prije veljace 2010.g.
mislim da slijedi jos rasta do kraja godine i onda korekcija. zatim sa ulaskom u 2011 ce bit jasnije.
[/quote]

ovo se otprilike poklapa sa mojim analizama, iako ja računam cikluse drugom metodom… i kombiniram ih sa EWT-om, naravno…

daculo, dobar graf, palac gore… [thumbsup]

Pametan, ako to želiš.

Dobro je. Počela je rast potrošnja. Bez potrošnje nema izlazka iz krize.

New Report

Close