Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ftse vjerojatno upraf potvrdjuje probijanje sma 200…

oscilatori zadnjom korekcijom solidno ispuhani, stvara se buy…

zanimljivo!

Registrirani korisnik

Registracija: May 2008.
Postova: 8

da li mi netko moze preporuciti besplatan charting software koji već sadrzi povijesne podatke sa NYSE i gdje je potrebno samo izvrsit update automatski, mislim na end of day podatke, i da ima opciju kompariranja dviju dionica na jednom dijagramu, da li je to moguče kod metastock-a, unaprijed hvala

Poštovani korisnici,

Drago nam je najaviti da na portalu Poslovni.hr u suradnji sa Sfera stationom omogućavamo jednostavan pristup naprednom alatu za tehničku analizu sa hrvatskih i regionalnih dionica.

Kako bi pristupili Tehničkoj analizi za željenu dionicu, pristupite našim stranicama sa detaljnim podacima o pojedinom dioničkom društvu klikom na ticker oznaku dioničkog društva u pregledu burzovnog trgovanja ili na forumu.

[img]http://www.poslovni.hr/img/ArticleImages/92882.jpg[/img]

Zatim unutar stranice sa detaljnim podacima o pojedinom dioničkom društvu kliknite na gumb „ZA NAPREDNU TEHNIČKU ANALIZU KLIKNITE OVDJE“.

[img]http://www.poslovni.hr/img/ArticleImages/92881.jpg[/img]

Vaš web redakcija

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

london potvrdio probijanje sma 200 i napravio na slow stochasticu buy…

pozdrav!

Da, bas kao sto je to i napravio u svibnju 2008.

evo nešto jednostavno za ATPL

i hvala svima na konstruktivnim komentarima.


a ftse vjerojatno upraf potvrdjuje probijanje sma 200…

oscilatori zadnjom korekcijom solidno ispuhani, stvara se buy…

zanimljivo!

Wunderu, na kolko bi mi trebali biti da bodova probijemo SMA 200? Čisto za ilustraciju..

I'LL BE BACK

Evil speculator:

Monster Monday Rub Down

May 18th, 2009 4:14 pm EOD Wrap Up, evil.rat, zero 21 Comments

Boy, my puts really took it up the rectum today – fortunately that evil.rat/ES trade more than made up for it. Disclosure – I actually jumped out 2/3rds up around 901 as I didn’t think further upside was possible. Serves me right – that’s what I get for mocking with the system.

I’m now upgrading Soylent Green to a 50% probability – sorry bears. We made it all the way to the 61.8% mark and holding puts much further is probably not a good idea. FYI – the closing breadth on the NDX was a whopping 12.5:1 advancing – on the SPX it was 12.4:1 advancing. Doesn’t look so rosy for the bears.

[bye] [bye] [bye]

I'LL BE BACK

Pa do jučer je najviše nade polagao u pad do 830…
No nisi boldao da je još uvijek u svojim šort pozicijama jer je isto tako vrlo izgledno da se do kraja tjedna ovaj rast više nego izmlati.
Ili rekli bi…može to i gore i dolje.:)


Evil speculator:

Monster Monday Rub Down

May 18th, 2009 4:14 pm EOD Wrap Up, evil.rat, zero 21 Comments

Boy, my puts really took it up the rectum today – fortunately that evil.rat/ES trade more than made up for it. Disclosure – I actually jumped out 2/3rds up around 901 as I didn’t think further upside was possible. Serves me right – that’s what I get for mocking with the system.

I’m now upgrading Soylent Green to a 50% probability – sorry bears. We made it all the way to the 61.8% mark and holding puts much further is probably not a good idea. FYI – the closing breadth on the NDX was a whopping 12.5:1 advancing – on the SPX it was 12.4:1 advancing. Doesn’t look so rosy for the bears.

[bye] [bye] [bye]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

ne znam kompa… znam da se nakrco putevima prije par dana i danas dobio u paq. I svaka mu čast jer se ne srami priznat kad fula big time, a i znam kaj je napiso kaj bu bilo ak se ponovo probije 900 na onak… "uvjerljiviji" način…

I'LL BE BACK

što će biti s ENT-R-A??
ako može kakav osvrt znalaca???
hvala unaprijed

Svaka čast…tip nije papak koji se smatra nepogrešivim i sviđa mi se što jasno postavi mogućnosti i vjerojatnost realizacije…pa ti sine biraj.
Trenutno čoek fino kaže da je fifti fifti za gore do 940 ili dolje do 850…pa ti biraj.
Fjučrsi trenutno zapinju na 910,30…pa ti stavi jaja na panj.
Krobi će danas pretpostavljam euforično zakucati u 1880…meni, koji sam trenutno papak i držim se vani, neda se ginut u toj euforiji…što bi ono rekli, ide gore, neka ide…vidimo se kad se raziđe barutni dim pa ćemo brojat čahure.


ne znam kompa… znam da se nakrco putevima prije par dana i danas dobio u paq. I svaka mu čast jer se ne srami priznat kad fula big time, a i znam kaj je napiso kaj bu bilo ak se ponovo probije 900 na onak… "uvjerljiviji" način…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Svaka čast…tip nije papak koji se smatra nepogrešivim i sviđa mi se što jasno postavi mogućnosti i vjerojatnost realizacije…pa ti sine biraj.
Trenutno čoek fino kaže da je fifti fifti za gore do 940 ili dolje do 850…pa ti biraj.
Fjučrsi trenutno zapinju na 910,30…pa ti stavi jaja na panj.
Krobi će danas pretpostavljam euforično zakucati u 1880…meni, koji sam trenutno papak i držim se vani, neda se ginut u toj euforiji…što bi ono rekli, ide gore, neka ide…vidimo se kad se raziđe barutni dim pa ćemo brojat čahure.

pa ti meni istu priču prodaješ već mjesec dana, a index skočio 30%. samo se ti drži vani, to mi se sviđa.. što vas je više vani moje dupe je sigurnije. javi kad uđeš da se zabrinem [bye]

I'LL BE BACK

dvostruki vrh sell, trostruki buy…

Pa ne prodajem ja istu priču…
Ja sam se u tom rastu provozao…mogao sam više…nisam…papak sam…
Ne tresem se zato što će eventualno dalje rasti…i svima koji su u dionicama želim da ostvare profit…
A ja ću nazad kad mi se učini ok slika…
Dakle majstore…možemo skupa navijati da ameri idu na 1000…ajmo ameri ajmo ameri…



Svaka čast…tip nije papak koji se smatra nepogrešivim i sviđa mi se što jasno postavi mogućnosti i vjerojatnost realizacije…pa ti sine biraj.
Trenutno čoek fino kaže da je fifti fifti za gore do 940 ili dolje do 850…pa ti biraj.
Fjučrsi trenutno zapinju na 910,30…pa ti stavi jaja na panj.
Krobi će danas pretpostavljam euforično zakucati u 1880…meni, koji sam trenutno papak i držim se vani, neda se ginut u toj euforiji…što bi ono rekli, ide gore, neka ide…vidimo se kad se raziđe barutni dim pa ćemo brojat čahure.

pa ti meni istu priču prodaješ već mjesec dana, a index skočio 30%. samo se ti drži vani, to mi se sviđa.. što vas je više vani moje dupe je sigurnije. javi kad uđeš da se zabrinem [bye]
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close