Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Može li netko napisat target za IGH hvala

Može!
[/quote]

Pa napiši šta se stidiš

Za ATPL RSI na tjednom nivou je tek probio 30. Definitivno signal kupnje, vjerovatno će prometi sada pojačati. Usporedba 5.mjeseca 2008. i sada, pogledajte CCI osiclator,ali i ostale oscilatore, bit će vam valjda jasno kakav rally može biti.
Medvjedi su mudri i imaju samo jedan cilj: Zarada.
Iskreno nije mudro prodavati dok CCI oscilator ne prijeđe vrijednost 100 i vrati se ispod 100.
Također RSI na tjednom nivou preko 55 će nagovijestiti pregrijavanje.
A mi smo itekako daleko od toga!
Prostora za daljni rast itekako ima s obzirom na oscilatore.

Analiza.

barone, ajd budi koristan i satvi ukupne K/P za dionice.


barone, ajd budi koristan i satvi ukupne K/P za dionice.

Evo papaj. [thumbsup]





Mene brine crvenilo kod Europe i Amerike, a kod nas se zeleni, pa su mi se valovi pobrkali.

Prije jedno 2 tjedna te isto brinulo nešto…sve vas koji ste u kešu nešto brine kad crobex raste..da si u dionicama sve bi ti bilo idilično [bye] [bye]
[/quote]

[lol]
jako dobro objasnjenje.
[thumbsup]

ali i mene nesto brine….
nekako mi ovo ne mirisi dobro…

djelomicno zbog crvenila vani i crvenih futuresa,
ali i zbog iskrcavanja na HTu jutros.
pratim ga cijelo jutro i nije bilo lupanja po asku nego se bid podizao kunu po kunu…
sto to treba znaciti?

[/quote]
crvenilo vani me uopće ne brine, sp500 probio 920 kood šale, a moraju se malo i crvenit panemreju samo gore…
A što se HT tiće ja danas kupio poprilicnu kolicinu od 204-207..Vijet ćemo da li sam bio u pravu [cool] [proud]
[/quote]

evo doso doma….
nisam stigao prije odgovoriti.

sad HT ima dvije opcije:

1. bolja opcija: pad do 202 kn i ostanak (odbijanac) u cjenovnom kanalu.
tu ostaje target 222kn.

2. ako padne ispod 202 kn:
HT je probio cjenovni kanal i ide sigurno do 198,50, gdje ce se poceti razvijati padajuci trokut sa donjom linijom na 198,50-199.
to je lose jer ce onda prvo biti mali odbijanac, pa pad natrag do 187kn.

za mise99:
ako ti je ovo hobi i ako ovako stvarno ne gledas grafove,
nego si ovo napisala po osjecaju, onda imas dobar "nos".
mozda bi trebala poceti razmisljati o radu u u financ ind…


Analiza.

Meni izgleda kao Three inside UP, al ajde bože znaj?

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ



Kolega Vlad,

Do koliko mora ići DIOK gore da se poništi onaj tehnički target od 80 kn?

Hvala na odgovoru!


ca 350
[/quote]

za maaaalooo! Ma da je bilo mrvicu više od 30.000 kuna (do podne) – skoro bi se ostvarilo. To ja zovem škrtošću.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ehej lega TripleM, imaš ti na teletraderu Parabolic SAR da nam pustiš?

Mač oblajđd

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

vidio sam kako Zli prorok sam sebe reposta, pa sam i ja odlucio primjeniti njegovu taktiku [lol]

dakle, evo moje vidjenje Crobexa, prvi sam našvrljao danas, a drugi graf je postan tamo negdje oko Božića, zasad jos drzi vodu IMHO.mješavina klasične TA i EWTa.

plavi count-mislim da ga, na srecu, mozemo odbaciti jer je crobex danas probio 1785(tirkiznu crtu), tj.probio je C, dakle prica otpada, zasad.(pozdrav za kolegu Rellya)

narančasti count– najoptimisticniji, ali i sa najmanjom vjerojatnoscu.mozemo obiljezit i drugacije, ali smjer je isti.mogucnost za to je mala, ali postoji, ako crobex padne ispod cca 1710 otpada.

zuto-zeleni count– ja se i dalje nadam da je rast omedjen zutim crtama bio rast u 5 koraka, kao LD, sto znaci da poslije korekcije skoro sigurno imamo nastavak trenda u pozitivnom smjeru, da li ce to biti samo C ili mozda nesto vise, vidjet cemo.zeleni dio bi bila expanded flat korekcija, koja bi zavrsila negdje ispod 1710.nakon toga idemo u veću (3) ili C prema gore, targeti svakako preko 2000.inveretd HS je takodjer jos aktualan i daje takav target.

ocekujem da ce se korekcija (2) ili B zaustaviti negdje izmedju 1700-1620 gdje imamo i gap, kao i padajucu crtu invertedHSa (ljubičasto).u tom intervalu bi trebao biti jak support za koji se nadam da ce izdrzati.ja cu skoro sigurno uci tamo,a izaci ako se probije ispod gapa(1620pts).
po klasicnoj TA donji target za probijeni klin, tj. u ovom slucaju po EWTu LD bi bio oko 1600pts, sto se slaze i sa gapom i sa necklineom.

po meni kljucna pitanja su je li ovo zuto LD i hoce li crobex izdrzati iznad 1620, ako da, imat cemo lijep rast.

mislim da ce se sve ovo nase prilagoditi vijestima i tehnickoj sa NYSEa.
o njima ovisi.
IMHO!

komentari i observacije dobrodosli…

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM






Mene brine crvenilo kod Europe i Amerike, a kod nas se zeleni, pa su mi se valovi pobrkali.

Prije jedno 2 tjedna te isto brinulo nešto…sve vas koji ste u kešu nešto brine kad crobex raste..da si u dionicama sve bi ti bilo idilično [bye] [bye]
[/quote]

[lol]
jako dobro objasnjenje.
[thumbsup]

ali i mene nesto brine….
nekako mi ovo ne mirisi dobro…

djelomicno zbog crvenila vani i crvenih futuresa,
ali i zbog iskrcavanja na HTu jutros.
pratim ga cijelo jutro i nije bilo lupanja po asku nego se bid podizao kunu po kunu…
sto to treba znaciti?

[/quote]
crvenilo vani me uopće ne brine, sp500 probio 920 kood šale, a moraju se malo i crvenit panemreju samo gore…
A što se HT tiće ja danas kupio poprilicnu kolicinu od 204-207..Vijet ćemo da li sam bio u pravu [cool] [proud]
[/quote]

evo doso doma….
nisam stigao prije odgovoriti.

sad HT ima dvije opcije:

1. bolja opcija: pad do 202 kn i ostanak (odbijanac) u cjenovnom kanalu.
tu ostaje target 222kn.

2. ako padne ispod 202 kn:
HT je probio cjenovni kanal i ide sigurno do 198,50, gdje ce se poceti razvijati padajuci trokut sa donjom linijom na 198,50-199.
to je lose jer ce onda prvo biti mali odbijanac, pa pad natrag do 187kn.

za mise99:
ako ti je ovo hobi i ako ovako stvarno ne gledas grafove,
nego si ovo napisala po osjecaju, onda imas dobar "nos".
mozda bi trebala poceti razmisljati o radu u u financ ind…
[/quote]

evo i graf….
tko se ne slaze?


Ehej lega TripleM, imaš ti na teletraderu Parabolic SAR da nam pustiš?

Mač oblajđd

evo imaš nešto na godmode traderu
Vaš link
uključi parabolic time indicator

New Report

Close