Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dlkv flat?

na migovom grafu i mojem iz 4.3. (neću ga postati,preneuredan je moj dio:)) crobex može do 1670


1670 je probijeno vec danas,dal ce se i odrzati vidjeti cemo…ipak dajem prednost tigrusu… [thumbsup]
[/quote]

hehe
pa ja se s nikim ne takmičim
kako bude bit će:)

Ajde se moliom vas više okanite brojki i prihvatiti TEMELJ TA a to je trend!
Ali ne sekundni nego tromjesecni.
Zaista mi nije jasno zašto pokušavate nešto za što niste talentirani…
Napisao sam vam na 1300 da je ozbiljno vrijeme za kupnju..
trejderi neka lagano izlaze, jer bit ce sigurno korekcije..
Oni koji znaju zaraditi, a takvih je malo, nek zatvore laptope i uživaju na suncu.
A ovo vaše pokušavanje da zbrojite valove je isto kao i moje da pokušam plesati latino plesove…

srdačan pozdrav Knele

baš sam mislila jesi li to ti [smiley]
jest, imaš ti pravo.
evo sunca:)

Ajde se moliom vas više okanite brojki i prihvatiti TEMELJ TA a to je trend!
Ali ne sekundni nego tromjesecni.
Zaista mi nije jasno zašto pokušavate nešto za što niste talentirani…
Napisao sam vam na 1300 da je ozbiljno vrijeme za kupnju..
trejderi neka lagano izlaze, jer bit ce sigurno korekcije..
Oni koji znaju zaraditi, a takvih je malo, nek zatvore laptope i uživaju na suncu.
A ovo vaše pokušavanje da zbrojite valove je isto kao i moje da pokušam plesati latino plesove…

srdačan pozdrav Knele

pravo je pitanje – kada ce biti korekcije?

evidento je da se naglavacke izlazilo iz IGHa,
a koliko mogu primjetiti osjeti se lagana nervoza kod ekipe u Cashu.
ima vise pokazatelja za to.

u ovoj relativno nejasnoj situaciji kada se otpori probijaju, a TA ne daje jake sell signale (ako ih uopce ima) prilicno je tesko vjerovati u skori pad.

svojevremeno sam nudio opcije za korekciju – kada smo bili na 50% retrace, ali okolnosti su se promjenile.
prosli smo 50% (1550) i sada smo gotovo potvrdili prolaz kroz 66% (1640).
a prolazom kroz 66% idemo ravno na 100% tj 1850.

ne tvrdim da ce se to sigurno desiti, ali ako su ameri prosli svoje otpore – trebali bi i mi.

Identična situacija Crobexa i ATPL kanal i dva milimetra do proboja. Ćeka se ćeka .. tko. Izjava amera sutra definitivno. Ako bude negativna onda 5-ica, ako bude pozitivna onda raketa i nema više ulaska u kanal, jer tko jednom upadne u njega, bit će što dalje i od jarka a kamoli od kanala !! Da još samo da dodam .. nekada se iz moje kuće ćulo udaranje i čekićanje iz ĐĐ da nije normalno, sada muk i tamo ??
LP svima na forumu od Mrguda iz mirnog ozračja SB !!

I very much love INGRA !!


u ovoj relativno nejasnoj situaciji kada se otpori probijaju, a TA ne daje jake sell signale (ako ih uopce ima) prilicno je tesko vjerovati u skori pad.

svojevremeno sam nudio opcije za korekciju – kada smo bili na 50% retrace, ali okolnosti su se promjenile.
prosli smo 50% (1550) i sada smo gotovo potvrdili prolaz kroz 66% (1640).
a prolazom kroz 66% idemo ravno na 100% tj 1850.

ne tvrdim da ce se to sigurno desiti, ali ako su ameri prosli svoje otpore – trebali bi i mi.

de, tigrus, odakle ti ovi postoci? Ili je to neka "vlastita kuharica"? Koliko ja znam tek probijanje 78,6% je prilično siguran znak vala… ali i to je samo jedan jedini aspekt od mnoštva drugih koje još skupa s tim treba izračunati [proud] . Ako već računaš na taj način onda bi u zone otpora morao (osim toga internog retrace-a) dodati još barem APP i eventualno Ex-retrace… jer samo jedan jedini pokazatelj je ipak premalo… a i sva ta 3 npr. još se mora kombinirati s nekim drugim pokazateljima + usporedba više TF-a da bi postigao kakvu takvu sigurnost, odnosno najveću vjerojatnost…

Sotomaićka to redovito radi izvrsno…



u ovoj relativno nejasnoj situaciji kada se otpori probijaju, a TA ne daje jake sell signale (ako ih uopce ima) prilicno je tesko vjerovati u skori pad.

svojevremeno sam nudio opcije za korekciju – kada smo bili na 50% retrace, ali okolnosti su se promjenile.
prosli smo 50% (1550) i sada smo gotovo potvrdili prolaz kroz 66% (1640).
a prolazom kroz 66% idemo ravno na 100% tj 1850.

ne tvrdim da ce se to sigurno desiti, ali ako su ameri prosli svoje otpore – trebali bi i mi.

de, tigrus, odakle ti ovi postoci? Ili je to neka "vlastita kuharica"? Koliko ja znam tek probijanje 78,6% je prilično siguran znak vala… ali i to je samo jedan jedini aspekt od mnoštva drugih koje još skupa s tim treba izračunati [proud] . Ako već računaš na taj način onda bi u zone otpora morao (osim toga internog retrace-a) dodati još barem APP i eventualno Ex-retrace… jer samo jedan jedini pokazatelj je ipak premalo… a i sva ta 3 npr. još se mora kombinirati s nekim drugim pokazateljima + usporedba više TF-a da bi postigao kakvu takvu sigurnost, odnosno najveću vjerojatnost…

Sotomaićka to redovito radi izvrsno…
[/quote]

nije vlastita kuharica.
metoda je prilicno jednostavna, a temlji se na podjeli po trecinama i od kada je koristim postotak pogodaka je visok.

primjecujem da se investitori koji su puno literature procitali, pocinju gubiti u sumi metoda analize.
najbolji primjer je Vlad sa TD combom.
prilicno egzoticna metoda koja se temelji na fibo brojevima, a trebala bi vremenski odrediti obrat.
vrijeme je manje bitan element kod analize, a vlad ga je stavio na prvo mjesto i dao mu najvecu vaznost.

svi alati su u nacelu "dobri", ali najefikasnji su oni kojima se najveci broj investitora koristi.
to je kljucno.

Ne tvrdim da se dugorocni trend promjenio, nego pisem o retraceu u odredenom postotnom iznosu.

Ajde vi pametni spekulanti koji ste prodavali od 750 kn na vise zadnji vam je trenutak pocet natrag kupovati ATPL, jer znajte jos ce prije iznad 950 nego sto padne ispod 730. Bit ce te u velikoj prednosti pred onima koji cekaju probijanje 845kn. Neka vas ne prevari uzimanje profita na Drysu i njegova korekcija (raso je 150%), jer ce BDI nastaviti rast.
Vrijednost Atlanske ne moram elaborirat jer vjerujem u vasu snalazljivost, a i vi znate da je zabadava tako dugo dok je cijenom niza od 1500kn (ipak se trezor morao ukljuciti -bez brige zbog svoje guzice).
Pogledajte sa strane ovu lijepu tavicu s ruckom, il je to Techman-ova uvala gdje vas je nasuko …
Ne znam kako samo moze … i smije ….??

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


Ajde vi pametni spekulanti koji ste prodavali od 750 kn na vise zadnji vam je trenutak pocet natrag kupovati ATPL, jer znajte jos ce prije iznad 950 nego sto padne ispod 730. Bit ce te u velikoj prednosti pred onima koji cekaju probijanje 845kn. Neka vas ne prevari uzimanje profita na Drysu i njegova korekcija (raso je 150%), jer ce BDI nastaviti rast.
Vrijednost Atlanske ne moram elaborirat jer vjerujem u vasu snalazljivost, a i vi znate da je zabadava tako dugo dok je cijenom niza od 1500kn (ipak se trezor morao ukljuciti -bez brige zbog svoje guzice).
Pogledajte sa strane ovu lijepu tavicu s ruckom, il je to Techman-ova uvala gdje vas je nasuko …
Ne znam kako samo moze … i smije ….??

bez brige kolega da cemo propustiti ovaj rast.
ali ima i brzih dionica od ATPL.
[proud]

pa ne bu valjda do 1730 danas ? (kao što je i kolega tony spomenuo)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Ajde vi pametni spekulanti koji ste prodavali od 750 kn na vise zadnji vam je trenutak pocet natrag kupovati ATPL, jer znajte jos ce prije iznad 950 nego sto padne ispod 730. Bit ce te u velikoj prednosti pred onima koji cekaju probijanje 845kn. Neka vas ne prevari uzimanje profita na Drysu i njegova korekcija (raso je 150%), jer ce BDI nastaviti rast.
Vrijednost Atlanske ne moram elaborirat jer vjerujem u vasu snalazljivost, a i vi znate da je zabadava tako dugo dok je cijenom niza od 1500kn (ipak se trezor morao ukljuciti -bez brige zbog svoje guzice).
Pogledajte sa strane ovu lijepu tavicu s ruckom, il je to Techman-ova uvala gdje vas je nasuko …
Ne znam kako samo moze … i smije ….??

bez brige kolega da cemo propustiti ovaj rast.
ali ima i brzih dionica od ATPL.
[proud]
[/quote]

A te bi bile?

crobex je dobrano izašao izvan boolingera.
Vaš link
sutra rasprodaja [bye]
a onda rast i lovica [thumbsup]


crobex je dobrano izašao izvan boolingera.
Vaš link
sutra rasprodaja [bye]
a onda rast i lovica [thumbsup]

Pogledaj DJI, neki dan izbilo ga, ali se vraća,

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ajde se moliom vas više okanite brojki i prihvatiti TEMELJ TA a to je trend!
Ali ne sekundni nego tromjesecni.
Zaista mi nije jasno zašto pokušavate nešto za što niste talentirani…
Napisao sam vam na 1300 da je ozbiljno vrijeme za kupnju..
trejderi neka lagano izlaze, jer bit ce sigurno korekcije..
Oni koji znaju zaraditi, a takvih je malo, nek zatvore laptope i uživaju na suncu.
A ovo vaše pokušavanje da zbrojite valove je isto kao i moje da pokušam plesati latino plesove…

srdačan pozdrav Knele

baš sam mislila jesi li to ti [smiley]
jest, imaš ti pravo.
evo sunca:)

[/quote]

Naravno da sam ja..
sad kad dlkv probije 360 ima da podere 400 ko maslac..sve će izgorit, i ko što ja volim rec, izbit će iz cipela pametnjakovice u kešu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

večer
jel se zna kud ide ovo krdo bizona u americi
nemam tt pa ako neko može neke vile staviti
hvala

Postanite Eu-robovi


večer
jel se zna kud ide ovo krdo bizona u americi
nemam tt pa ako neko može neke vile staviti
hvala

vecer
evo slika mozda pomogne malo vece vile

ps. malo offtopic celzi bolji i vodi 1:0 barcu

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

New Report

Close