Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


IDUĆI TARGET 1840! VRH KANALA!

Koje? 2012.? Vrlo vjerojatno i ranije.

Vidim ovdje je počela sezona Bajki i Basni.

Pogledajte koliko je pao DAX 2000. godine, a tada je kriza bila puno puno slabija.
Tko voli nek izvoli. Da znate šta nas čeka.


Je li bi neka dobra dusa mogla povuci ove dvije donje, pune crte u Teletraderu i pogledati onda u kojoj se vremenskoj tocci sijeku u buducnosti? Hvala.

markko, ako si mislio baš na ove dvije pune kose linije one se nit ne približavaju (nemam Tele al s malo Photoshopa se svašt može) tamo negdje do 2035 dokle sam gledala. Puna kosa linija i isprekidana horizontalna koje si označio križaju se negdje sredinom ljeta 2010e.


g

p.s.
potpora, ne napisani otpor

p.p.s.
gledati ema 21, boll, sl stoch 50-60, adx.

Pripazi malo na tecaj kune jer je upravo kuna kao valuta najveca prijetnja nasem gospodarstvu a samim time i TK sto sam spomenuo jos prije cca 2mj.

Još bi samo molio jednog od stručnjaka koji je prije tjedan dana nacrtao slijedeći proboj klina da se javi i objasni zbog čega je i na koji način pogriješio u vlastitoj procjeni i da svima obrazloži što je točno smatrao da će vidjeti na mjestu gdje stoji moj upitnik.
Znam da mu je jako stalo vidjeti nešto sasvim drugo…
[bye]

Naravno, da se radilo o lažnjaku (lažni proboj klina). [tongue]
I naravno da nije, niti može, baš sve biti materijal za klinove i trokute.
Klinovi i trokuti se vuku sa smislom, a ne bezveze kako se kome svidi.

I da, naravno, nećeš dobiti 500 kuna.


Još bi samo molio jednog od stručnjaka koji je prije tjedan dana nacrtao slijedeći proboj klina da se javi i objasni zbog čega je i na koji način pogriješio u vlastitoj procjeni i da svima obrazloži što je točno smatrao da će vidjeti na mjestu gdje stoji moj upitnik.
Znam da mu je jako stalo vidjeti nešto sasvim drugo…
[bye]

Naravno, da se radilo o lažnjaku (lažni proboj klina). [tongue]
I naravno da nije, niti može, baš sve biti materijal za klinove i trokute.
Klinovi i trokuti se vuku sa smislom, a ne bezveze kako se kome svidi.

I da, naravno, nećeš dobiti 500 kuna.

Koliko je vjerojatno da je isti scenarij i kod nas. Prateći danas nekoliko dionica imam dojam da se plaši male dok se istovremeno veliki postavljaju na kupnju i pobiru paničare, a da scenarij bude uvjerljiv pobrinuo se HT koji je debelo gurao Grobex u minus i tako pojačavao paniku. [bye]

Klinovi i trokuti se vuku sa smislom, a ne bezveze kako se kome svidi.

Hanger, ako je ovo na grafu klin, kako bi trebao izgledati trokut?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

[/quote]

Hanger, ako je ovo na grafu klin, kako bi trebao izgledati trokut?

[/quote]

Kao klin. [lol]

Hanger, ako je ovo na grafu klin, kako bi trebao izgledati trokut?

[/quote]

Kao klin. [lol]
[/quote]

[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Klinovi i trokuti se vuku sa smislom, a ne bezveze kako se kome svidi.

Hanger, ako je ovo na grafu klin, kako bi trebao izgledati trokut?

[/quote]
Istina trokut je, ali niti se patim od detalja imenovanja pojedinih elemenata TA, niti se uopće zamaram s time.

Ako je bullish signal onda me boli ona stvar jel probijen klin, trokut, jel možda nacrtana zastava, obrnuti H&S, double ili tripple top ili nešto petnaesto. Bitno je prepoznati pravi bullish signal.

A vidim, neki tehničari se pale na kvalitetno opisivanje pojedinih elemenata, a nemaju pojma kako ih koristiti u praksi. Meni je, eto, kvalitetna praksa puno bitnija od lijepe priče, NHF.


Hanger, ako je ovo na grafu klin, kako bi trebao izgledati trokut?

[/quote]

Kao klin. [lol]
[/quote]

[lol]
[/quote]

[smiley]…vidim, uloge se zamijenile. Sada tehnicari podje… one koji "nemaju pojma o TA", s tom razlikom da su svi tehnicari fulali (ili zasutili) u zadnje vrijeme, dok je nevjeza ispravno predvidio smer trzista.

Zar to ne govori nesto? [lol]

NHF, Sretna Nova godina!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Sakai ne zezaj. [smiley]

Negoooo, mene zanima kako stojimo s McClellanovim oscilatorima i njegovim kumulativnim indexom na Crobexu? [cool]

sve najbolje svima u novoj 2009. a ponajviše Vladu koji nam (VAM) je otvorio nove vidike u TA. Da kažem samo nešto… Vlad je samo objavljivao čiste činjenice koje su se iščitavale iz grafova, a ljudi mislili drukanje. eeeeee, a to nije baš tako.

Merry New Year! [lol]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close