Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hajte Vi znalci od struke meni laiku objasnite: Treba mi savjet. Zašto danas cijeli svijet s dionicama ide gore a mi dole. Zavisimo li mi uopće o Europi ili Amerima, Aziji ili Africi ili smo mi jedini šmokljani izvan eveope. Isto tako zanima me objašnjenje prometa Crobexa Intitucionalni, redovni…pa dugo ovako veliki promet nije bio ali meni nije jasan ovaj Instiucionalni pa bih molio za savjet. Danas naručio knjige od iduče godine počinjem crtati trokute.
HVALA !!

I very much love INGRA !!

Rekao bi da idemo najniže do 1625-1630 jer treba popuniti GAP!
Po Vladu, a bome i meni ispada isto potpora je na 1650.
Svejedno drame i reda radi, 1630 je realno, a onda ipak prema targetu br.1. od 1850.


1. james.JPG
si na to mislio?

jesam, hvala….na grafu ništa novo.
jel se to boll počeo polako širit opet, sam u kojem će ga smjeru razdrljit?
stoch smrdi.

Hvala dobrim ljudima na grafovima.

Evo jedan od mene, onako za razonodu.




1. mig-preglednije.JPG (106,98 KB)
sorry,ali frižak sam u ovome pa dok se snađem…. [undecid]

nema veze, evo nacrtao sam, ko ima oci nek gleda.. [smiley]
hvala za grafove! [thumbsup]
[/quote]

Uh, ali ga crtaš… [lol]

[/quote]

imao sam 3 iz likovnog [cry]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kud plovi ovaj brod, la la la….

Je li bi neka dobra dusa mogla povuci ove dvije donje, pune crte u Teletraderu i pogledati onda u kojoj se vremenskoj tocci sijeku u buducnosti? Hvala.

E sad, teško je znati sada je li još skupo ili nije!


Rekao bi da idemo najniže do 1625-1630 jer treba popuniti GAP!
Po Vladu, a bome i meni ispada isto potpora je na 1650.
Svejedno drame i reda radi, 1630 je realno, a onda ipak prema targetu br.1. od 1850.

Eh, da, davnih dana je taj gap trebao biti popunjen. (Ako ćemo se uspoređivati sa S&P-om.) Sada mi sve to malo izgleda na knap, obzirom da se vani na zapadu (čini mi se) već krenulo u peticu.

A mi ionako u posljednje vrijeme za 10-ak dana kaskamo za svjetskim trendovima. (Bacit oko na dax i footsee [smiley])
Možda je već krajnje vrijeme za hvatanje svjetskog trenda.

Ovako ispada da će se domaća petica odraditi i bez toga gapa. Moj tip također 1830-1840. A tek onda ´poravnanje računa´.
(U suprotnom bi se sadašnja četvorka rastegla do besvijesti ili bi glat probila debelu potporu, a oba su mi scenarija iz sadašnje perspektive vrlo upitna pa pomalo i smiješna za jedno tržište pa makar i naše; IMHO)

Ali opet, to je Crobex i svašta je još moguće.
A mi smo s druge strane ipak samo ljudi, a griješiti je ljudski.

GG??
iliti, glede gapa
na 152x
(a ima ga i na oko 550 crobexa)

@split

odakle ti ovaj graf, odlicna je stvar!
to je neki software za EWT, ili?
ajd ako mozes postaj tu sliku, ali da se vidi count, ako nije problem.
imas kakav link, ili nesto??
tnx!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Je li bi neka dobra dusa mogla povuci ove dvije donje, pune crte u Teletraderu i pogledati onda u kojoj se vremenskoj tocci sijeku u buducnosti? Hvala.

Dokumenti u privitku
1. crobi2.png (889,12 KB)

E Marko, dobro znaš gdje ova trilogija završava…
[smiley]

A sada, kada će točno završiti treba pitati režisera.
Ajmo bar pretpostaviti da se mora dogoditi i nekakav happy-end…

New Report

Close