Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Medutim podval iv bio bi previse rastegnut u odnosu na kanal.
/quote]
možda da pogledaš taj graf u logaritamskoj skali? razlike u cijenama su velike, pa ak ništ drugo ovaj doljnji dio ti neće izgledati tak mali.
samo prijedlog – ne insinuiram ništa.

da se nadovežem: ta tvoja jedinica je dugačka oko 2000 bodova. ak bi htio jednu takvu peticu od 2000 bodova onda nam je kraj definitivno oko 0 ako ne i ispod.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Pocinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Obzirom da smo stalno kasnili za njima pretpostavka je bila da je ovo podval iv od vala 3 buduci da su ga europski indeksi nedavno odradili i krenuli u val IV. Medutim podval iv bio bi previse rastegnut u odnosu na kanal. Dali je moguce da smo ih prestigli i ranije odradili val 3, te zapoceli korektivnu 4. Tigrus, sto mislis o ovakvom razvoju crobexa ? Ako se smijem mozda ponadati da bi Croman mogao dati svoj komentar ?

[lol] [lol]

Ovo me stvarno razveselilo! Dugo nisam ovako nešto vidio 🙂

I ja isto počinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Ovaj mi je baš dobar!
Ja isto mislim da ćemo od petog mjeseca krenuti zapravo u prošlost i da ćemo valom 6 završiti zapravo na početku ožujka. Tako ćemo za europskim indeksima zaostati ne samo po cjenovnom pomaku i countu, već i vremenski!

[lol] [lol] Dajte se ljudi uozbiljite…


Crobex svijeće.

Mogući razvoj, dvije svijeće od 3 su već odradile uzorak.
Vaš link


Da da crobi je iz ponora presao u lagani pad a sada prelazi u pozitivu. Takav je i srednjorocn trend amera i ostalih. Indicirane svjecice su dio "testiranja" trenda pa ih ima poprilicno jer je kod nas trziste iznimno slabasno proteklih mjeseci. Sve u svemu, tko ne vidi promjenu trenda…
A nasi tehnicari katastroficari se sad bave crtanjem up trenda a to je , priznat cete, strogo pov i zato se vise ne javljaju na forum.
Hvala im u ime onih kojima su sacuvali cash proteklih mjeseci.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Ovdje upišite svoj komentar…


Ovdje upišite svoj komentar…

ili mi se cini ili je stigao prvi tehnicar koji je iscrtao graf s uzlaznim trendom …. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ovdje upišite svoj komentar…

Uf koja pregrijanost Crobexa.

Jedno su želje, a drugo je realnost.



Ovdje upišite svoj komentar…

Uf koja pregrijanost Crobexa.
[/quote]
to je normalno s obzirom odakle smo krenuli

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

za plutona, crobex dnevni u log skali

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Pocinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Obzirom da smo stalno kasnili za njima pretpostavka je bila da je ovo podval iv od vala 3 buduci da su ga europski indeksi nedavno odradili i krenuli u val IV. Medutim podval iv bio bi previse rastegnut u odnosu na kanal. Dali je moguce da smo ih prestigli i ranije odradili val 3, te zapoceli korektivnu 4. Tigrus, sto mislis o ovakvom razvoju crobexa ? Ako se smijem mozda ponadati da bi Croman mogao dati svoj komentar ?

[lol] [lol]

Ovo me stvarno razveselilo! Dugo nisam ovako nešto vidio 🙂

I ja isto počinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Ovaj mi je baš dobar!
Ja isto mislim da ćemo od petog mjeseca krenuti zapravo u prošlost i da ćemo valom 6 završiti zapravo na početku ožujka. Tako ćemo za europskim indeksima zaostati ne samo po cjenovnom pomaku i countu, već i vremenski!

[lol] [lol] Dajte se ljudi uozbiljite…
[/quote]

Majstore, ja jos uvijek ucim i smatram se pocetnikom, ali sa sigurnoscu tvrdim da 5 val nije odraden svidalo se to tebi ili ne. Dali cemo rasti do petog mjeseca kako cinicno navodis ili duze nije bitno, u konacnici cemo opet silaznim putem. Meni nije intencija drucati, kao ni vrijedati ljude i njihov trud na ovom forumu. Nacrtaj ti graf kakav smatras da bi trebao biti pa onda se smij drugima. Takvi kao ti su i otjerali tehnicare koji su nesto pridonosili ovom forumu. Nisi nikad cuo za "soft skills" kompetencije, koje poznate firme u svijetu zahtjevaju pri zaposljavanju uz posjedovanje strucnih kompetencija, a jedna od njih je timski rad. Mozda ti nesto vidis sto ja ne i obrnuto. I da se na ovom forumu manje svadate i vrijedate jedan drugog, mozda bi lakse zajednicki dolazili do kvalitetnih rijesenja, koja bi svima koristila. [thumbsup]

Nemoj se Plutone ljutiti, ali ona linija unazad mi je bila vrlo smiješna. Ne mogu si pomoći, jer kad pogledaš stvarno ispada blesavo i aljkavo napravljeno. [smiley]

Ali evo da ne kritiziram samo i ja ću nacrtati što ja mislim. Primjeti malo sukladnost pojedinih valova.

P.S. Tehničari su sami sebe otjerali, jer su se redom u prognozama isfulali, a većina ih je propustila bilo šta zaraditi dok su čekali novu korekciju. To je njihov problem bio i ostao što znaju crtati samo kad pada. Zato bez ljutnje i otrovnih strelica…

INGR 60 min.

Jedno su želje, a drugo je realnost.



Pocinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Obzirom da smo stalno kasnili za njima pretpostavka je bila da je ovo podval iv od vala 3 buduci da su ga europski indeksi nedavno odradili i krenuli u val IV. Medutim podval iv bio bi previse rastegnut u odnosu na kanal. Dali je moguce da smo ih prestigli i ranije odradili val 3, te zapoceli korektivnu 4. Tigrus, sto mislis o ovakvom razvoju crobexa ? Ako se smijem mozda ponadati da bi Croman mogao dati svoj komentar ?

[lol] [lol]

Ovo me stvarno razveselilo! Dugo nisam ovako nešto vidio 🙂

I ja isto počinjem sumnjati u ranije postan graf s izbrojanim valovima. Ovaj mi je baš dobar!
Ja isto mislim da ćemo od petog mjeseca krenuti zapravo u prošlost i da ćemo valom 6 završiti zapravo na početku ožujka. Tako ćemo za europskim indeksima zaostati ne samo po cjenovnom pomaku i countu, već i vremenski!

[lol] [lol] Dajte se ljudi uozbiljite…
[/quote]
Samo mala konstatacija. Na ovom grafu je vidljivo da je u padajućem trendu svaki korektivni val bio 5 tjedana. Za sada smo odradili 4. AKo se povijest ponovi trebao bi biti još jedan tjedan rasta.


INGR 60 min.

Aha, dobro je. Znači treba kupiti INGRU. Hvala na informaciji!



INGR 60 min.

Aha, dobro je. Znači treba kupiti INGRU. Hvala na informaciji!
[/quote]

Ako pregrijani oscilatori znače da treba kupovati, onda si u pravu [thumbsup]

Jedno su želje, a drugo je realnost.

Jedno su želje, a drugo je realnost.


Nemoj se Plutone ljutiti, ali ona linija unazad mi je bila vrlo smiješna. Ne mogu si pomoći, jer kad pogledaš stvarno ispada blesavo i aljkavo napravljeno. [smiley]

Ali evo da ne kritiziram samo i ja ću nacrtati što ja mislim. Primjeti malo sukladnost pojedinih valova.

P.S. Tehničari su sami sebe otjerali, jer su se redom u prognozama isfulali, a većina ih je propustila bilo šta zaraditi dok su čekali novu korekciju. To je njihov problem bio i ostao što znaju crtati samo kad pada. Zato bez ljutnje i otrovnih strelica…


kolega,sta mislis do koliko idemo???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close