Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo ga napokon ljudi…………..započeo je prvi podval drugog vala sa okomitim svjećama okrenutim naopako…..dobar [thumbsup]……

potkrijepi to grafom….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Prema naredbi iz samog vrha, proslijeđujem ispravke na graf kolege @SPLIT009,

pa neka auditorij odluči.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Evo u prilogu PATTERN po kojem se ponaša DAX!
Vjerujem da slijedi 4 gore i završna 5 koja će nas odvesti niže!
Konkretno za Crobi 5.podval vidim na 1260-1280, a ipak sutra idemo ZELENO!
Slijedi nakon toga korekcija, koja će nam reći dosta toga!

Pred kraj dana centiranje jačih naloga na kupnji i netko ih je pomeo!
Slučajno? Ne vjerujem!
Već je bila klasična prodaja povlaštenima koji su kao slučajno baš tu čekali!
Evo prilog pa procijenite sami gdje idemo sutra!

molio bih nekog iskusnijeg tehnicara da pogleda ovaj tjedni graf crobexa sa oznacenim td combo i td set up signalima,nisam siguran da je sve dobro obiljezeno.po mojoj racunici nalazimo se na 7 td bay i 11 td combo.unaprijed hvala

http://aqua-art.org/news.php

Evo 1 primjer, American Express, zasada cijena je presijekla SMA daily i drži se iznad!
Nagib ukazuje na promjenu trenda i nekoliko dana korekcije!
Dakle ipak slijedi podval 4.

Ovo je razmišljanje na glas pa molim budite nježni [smiley]
sada računam cca pa me zanima da li sam na dobrom putu?
1880 (prijašnj vrh) – 1503 (zadnje dno) = 377
dno bi bilo 1503 – 377 = 1126 bodova
E sad da li je to prenisko ili ne fakat nemam pojma ali mi se ne čini nemoguće, a i ta razina je vremenski dugo trajala.
Svaki komentar dobrodošao.

Mean people suck and nice people swallow!



zločesti špekulant daje count u kojem relativno dno slijedi za koji mjesec (završetak 1. vala velikog down impulsa), a potom slijedi oporavak koji može potrajati i do godinu dana (2. val).
no, potom opet mnogo i brzo nizbrdo (3. val)…
ako je ovakav count ok, oni moji targetići sigurno nisu dohvatljivi u mjesec-dva: očito se odnose na kraj ukupne korekcije…

Puno nagadanja na ovome forumu.Vecina nas analiticara iz inozemstva zna da bear jos uvjek nastavlja(vlada), (a oni sa znanjem iskoriste privremene odbijance za trgovanje).

Gann nam pokazuje na moguci datum preokreta a malo duzi (veci ) odbijanac je bio poznat duze vremena.

Gore navedeni nacin racunanja valova nije misljenje svih analiticara…

sretno
[/quote]

i kakvo mišljenje imate vi analitičari iz inozemstva?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

E moj splićo, pogledaj volumen.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

unatoč ovakvom padu VIX je na "samo" 53 u odnosu na nedavno dva puta dosegnutih cca 80. Što će to reći da i nije takva panika ? ili tek ide s*anje ?

Mean people suck and nice people swallow!

Ha ha ha, pa ja bi iskreno volio da to može još niže i da tako ostane još 6mjeseci!
Al bojim se da neće moći!
Evo Gann lepeza probijena, nekako slutim munjevit povratak!
Doduše danas se više ništa ne zna!
Lijep promet u Amera!

vlad koliko je sutrasnji datu bitan po gannu?
03.03 se nalazi tocno na 90 stupnjeva od 02.12 kada smo bili na 1430.
1881 se nalazi na 90 stupmjeva od 12.01
e sad na 180 stupnjeva od 03.03 se nalazi 1310
dali to moze biti dan za odbijanac i dali 1310 moze biti dno
dali netko zna kako spremi sliku sa gann whella a da se poslje moze otvorit ,stalno mi sprema kao gwc

http://aqua-art.org/news.php

odlično krik…

http://www.businessinsider.com/new-low-on-shiller-pe-12x-normal-trough-low-is-8x-2009-3

Scio me nihil scire

Po mome mišljenju sutra Dow 4.15,Nasdaq 4.22,S&P 4.15. (dragi moderatori ovo nije druk,nego jedna metoda koja je po meni korisna,ali ju ne bih htio objaviti jer mi ne bi vjeroavli o čemu se radi ,svoju metodu ću ojbaviti ukoliko se ostvari…P.S. ako ovo svjedno izbrišete,barem negdje kopirajte ovaj moj tekst,za svaki slučaj…)

New Report

Close