Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo da nešto pojasnim…
SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE.
nisam druker.
ali, grafovi su takvi.
pa sigurno ne mogu utjecati na amere!!!
a vidjet ćete što će se tamo desiti…

nadam se da sam velikom broju ljudi spasio novce (kao što sam i samom sebi).
nije važno uhvatiti samo dno, nego cijene blizu njega…
dno _za sada_ izgleda nije dostignuto.
nažalost.

pozdrav kjeliću.
isprika svima s kojima se počesto prepirem…no, činjenica je da najčešće nisam inicijator prepirki: obično tek reagiram nakon iznesenih uvreda, objeda i potpuno neargumentiranih napada.


samo da nešto pojasnim…
SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE.
nisam druker.
ali, grafovi su takvi.
pa sigurno ne mogu utjecati na amere!!!
a vidjet ćete što će se tamo desiti…

nadam se da sam velikom broju ljudi spasio novce (kao što sam i samom sebi).
nije važno uhvatiti samo dno, nego cijene blizu njega…
dno _za sada_ izgleda nije dostignuto.
nažalost.

pozdrav kjeliću.
isprika svima s kojima se počesto prepirem…no, činjenica je da najčešće nisam inicijator prepirki: obično tek reagiram nakon iznesenih uvreda, objeda i potpuno neargumentiranih napada.

znamo da zelis sve najbolje, ali vremena su "usrana" pa nista ne pomaze.
trebamo pricekati bolja vremena. nema druge.

@vlad
dugo nisi dao target za VDKT, hvala

vlad, lijepo je imati te ovdje, pomažeš nam svima tko te hoće slušati i tako prihvatiti

Koristi li netko Signali biz, i kako pogađa elektronika? Isplati li se? Vidim ovu njihovu reklamu sa strane pa sam htjela provjeriti.

ma tigrus treba spakirat kofore i maknuti se sa crobex-a.
To bi bila jedina pametna i valjana analiza.

Pustiti dinkeca neka sam sebi prodaje dionice.

A vladek sa ovim znanjem bi zaradio lijepu lovu, samo da ode na druge burze.
Još da provizije nisu toliko ubojite za trgovanje u USA odmah bi bio tamo.

Ali eto futursi opet u zelenom, EU jako zeleno a mi nismo u minusu.
Kako to?
Gdje je nestala crvena boja?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Nije ti hanfa kriva što si kupio precjenjenu imovinu.

Slazem se, ali nije da i neki tvoji nisu kupovali puuuuno precjenjene imovine. Ondak si sutio…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

@pobjeda

cini mi se da si u pravu.
stvano se nema nicemu dobrom ovdje covjek nadati.
meni je kap koja je prelala casu bilo ono iscenirano, brutalno rusenje HTa ispod 200kn.
bilo je ocito da to nije "trziste ", nego da je netko veliki to napravio.
zesca svinjarija…

ja sam spremio cash za neka bolja vremena.
ono sto imam dionica ce ostati tako,
ali dok se ne skuliraju necu investirati.
pa makar to znacilo da cu cekati Vladove "najsmjesnije" targete.

Izgleda da smo sada i protiv amera i europe, baš nam se ne sviđa da raste. Pogledajte kako prodaju sitne količine ispod cijene i koja im se nudi.


kolega vlad,evo citam da bi za ponistavanje crobi targeta trebao crobex skociti preko 3050,mozet mi reci koliko treba skociti HT i ATPL da bi se ponistili targeti 135-140 za HT,odnosno 500 za ATPL hvala i pozdrav

HT 208cm a ATPL vise od Ulage

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

vlad, imaš li novi target za INA-u?

Kao što primječujete izgleda da počinje selektivan rast dionica, naravno kada/ako bude pad vjerojatno neće biti selektivan.


Izgleda da smo sada i protiv amera i europe, baš nam se ne sviđa da raste. Pogledajte kako prodaju sitne količine ispod cijene i koja im se nudi.

…. ne bi se složio s tvojom tvrdnjom ,nismo svi protiv Amera I Europe,već samo nekolicina koja ima moć,a krije se iza floskula sve je REGULARNO I TRANSPARENTNO !
ogromna je lova građana u dionicama i fondovima ,te se na perfidan način želi naplatit porez na kapitalnu vrijednost….
sve što prodate danas,sutra ćete od istih kupovati skuplje… [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close