Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega vlad,evo citam da bi za ponistavanje crobi targeta trebao crobex skociti preko 3050,mozet mi reci koliko treba skociti HT i ATPL da bi se ponistili targeti 135-140 za HT,odnosno 500 za ATPL hvala i pozdrav

..nitko me ne može uvijerit da nekretnina na moru hotel..X…koji radi pozitivno,na burzi ima vrijednost manju od tržišne,a da stvar bude smješnija postoje i targeti još niži.( pa i uvjeravanja u njihovu točnost..)..samo je pitanje želimo li sudjelovat u ovoj manipulaciji drukanja na dolje ,ili ne.
Uvijek postoje,poslušnici ,sljedbenici,izmanipulirani…pitanje je vremena kad će ti isti shvatit,za neke je večer jučer bilo prekasno,a sutra bi mogli ostat i bez gača…

p.s.naravno da nisam protivnik TA,dapače ,ali kad se ona koristi ciljem izazivanja masovne histerije i rasprodaje vrijedne imovine u bezcijenje ,tada dižem glas protiv…
malo nas je ,al nas ima…
[thumbsup]

POKRET OTPORA


kolega vlad,evo citam da bi za ponistavanje crobi targeta trebao crobex skociti preko 3050,mozet mi reci koliko treba skociti HT i ATPL da bi se ponistili targeti 135-140 za HT,odnosno 500 za ATPL hvala i pozdrav

pm

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a zašto na pm kad i nas zanima

Vlad koliko je moguć onaj "smiješni" target za tankersku (300,00 kn)?


Neke stvari meni nisu jasne …,ako Rohatinski lavovski brani tečaj kune i brine za monetarnu politiku…a vide se i rezultati jer nam kuna ne pada …20,40,60% itd ,kojeg vraga radi Samodol.Zar on na čelu institucije zvane HANFA ne bi trebao istim mehanizmima čuvati vrijednosti naših poduzeča od NAVODNIH PANIČARA !Pa ne može naš crobex padat -parirat svjetskim burzama,odnosno izdržat dugoročan pad ovim tempom

Puno tebi stvari nije jasno. Iz ovoga je vidljivo da ne razumiješ niti šta znači tečaj, ni šta radi HNB, niti šta je uloga HANFA-e, i to bi sve mogao progutat ali ti očito ni najmanje ne razumiješ kako funkcionira tržište te ti dajem dobronamjeran savjet da se prestaneš ovime bavit. Zašto forsirat nešto u čemu si užasno loš? Već si izgubio puno novaca, što se vidi iz tvog frustriranog načina pisanja a i izgubit ćeš još puno jer se baviš nečime o čemu nemaš pojma. Nije ti hanfa kriva što si kupio precjenjenu imovinu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Jel ima sad neki novi target za PTKM?

Hvala i pozdrav znalcima. [thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

Conan ….ako sam ja sve ono što si iznio ,onda si ti očito djelatnik,ili bliska osoba nekom u HANFI,čitajuči između redova želiš reči da ne diram u osinje gnijezdo… [thumbsup]
p.s očito si mi ti dao onu prvu jedinicu na gornji post… [bye]

POKRET OTPORA

samo da nešto pojasnim…
SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE.
nisam druker.
ali, grafovi su takvi.
pa sigurno ne mogu utjecati na amere!!!
a vidjet ćete što će se tamo desiti…

nadam se da sam velikom broju ljudi spasio novce (kao što sam i samom sebi).
nije važno uhvatiti samo dno, nego cijene blizu njega…
dno _za sada_ izgleda nije dostignuto.
nažalost.

pozdrav kjeliću.
isprika svima s kojima se počesto prepirem…no, činjenica je da najčešće nisam inicijator prepirki: obično tek reagiram nakon iznesenih uvreda, objeda i potpuno neargumentiranih napada.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@doledole

daj još molim te graf za crobex i dax, ako možeš… hvala lijepo.

Pametan, ako to želiš.

jel mi mozete dati neka predvidanja za brin i ht, u ht sam ko sipak ali me veseli neke spomenute cinjenice da ce pasti do 140, hvala unaprijed

ne mari za male stvari i ostat ce male

Vlad, ameri će pasti jer im sustav krahira. To što se TA poklapa s FA je fantastično i garantira skoro 100% točnu projekciju. Hoću reći, za amere ne treba TA uopće da bi se znalo kuda brod plovi.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close