Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


po meni dvije glavne implicitne pretpostavke fundamentalne analize su stabilan višegodišnji rast ekonomije i SELEKTIVNI rast dionica. vjerujem da se dotični uvjeti kod nas još neko vrijeme NEĆE ispuniti.

bojim se da si u pravu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@tigrus
dat ću ti target za dioki na pm, a ti se poslije puši kako ne pušiš previše jer imaš targete u maloj kandži. [thumbsup]

evo ti pm:
tigriću, za dioki za sada odrađeno 80 kn.
nova formacija čeka prijelom.
javim ti na pm.
sada vadi mast kneli. [cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Neke stvari meni nisu jasne …,ako Rohatinski lavovski brani tečaj kune i brine za monetarnu politiku…a vide se i rezultati jer nam kuna ne pada …20,40,60% itd ,kojeg vraga radi Samodol.Zar on na čelu institucije zvane HANFA ne bi trebao istim mehanizmima čuvati vrijednosti naših poduzeča od NAVODNIH PANIČARA !Pa ne može naš crobex padat -parirat svjetskim burzama,odnosno izdržat dugoročan pad ovim tempom
jer čemo uskoro uskoro za večinu dionica moči dobit omjer 1 dionica-1 kikiriki!
Prodavanje magle da se radi o psihologiji rasprodaje malih preplašenih dioničara s milijunskim (?)iznosima ne drži vodu .Očito je da se koristi prilika lova u mutnom (trenut.krizi) u kojem pojedinci ne biraju sredstva za navodno legalnom trgovinom, do nelegalne pljačke super-podcijenjenih nekretnina!
Tako se trenutno i ova naša TA, uklapa u njihov plan bacanja pijeska u oči,,,ostaje pitanje kad čemo progledat ….
Znači stavljanje stavljanje targeta bez FA može se protumačit kao podmetanje i navlačenje panike među malima ,a za ostvarivanje ciljeva trenutnih močnika u Hrvata

POKRET OTPORA




Kod ADRS-a ključna kota je 180.

adrs-140
[/quote]

Postoji par kota ispod 180, ali mi se trenutno ova čini ključnom. Njeno probijanje sigurno bi vodilo nižim razinama. Ako do toga dođe, onda ćemo više pažnje posvetiti tim vrijednostima. Za sada sam kotirao kritičnu i potencijalno minimalnu vrijednost.
[/quote]
Zar nije na grafu prikazano da je 98?

@vlad
imaš li target za KOEI?
pokazuju li oscilatori rast, privremeno?

@mise99
vec sam nekoliko puta negodovao zbog ruznog crtanja grafova.
apeliram na crtace grafova da crtaju ljepse grafove…
tu posebno mislim na minibara, vlada111, knelu i maila….

iz ruznih grafova se nista ne moze procitati a kamoli zakljuciti.
moj tagret za adris je 139.

a za dioki 79

[lol]

Slažem se Alfone.Ali obzirom da meni odgovara pad,evo jedan graf s targetima koji se gle čuda poklapa s vladovim.



@vlad

imaš li target za KOEI?
pokazuju li oscilatori rast, privremeno?

170-190

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Jel može target za ATGR i KODT-R-A.

thnk- ca 780

laku noć!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Po narudžbi:
Hi res čisti grafovi za DJI i SPXx, 60 dana, intraday 30 min interval, ohlc 2400×760 pix

per aspera ad asparagus

Isto kao gore, 2month/30min/ohlc, no manja fizička rezolucija cca. 1130×730 pixela…

per aspera ad asparagus

New Report

Close