Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


malo grobi klasike…

Ovo što si naveo nema smisla i ima smisla, makar jako malo.
Bolje je sada baviti se sa targetima uzlaznog klina.

Pogledaj preinaku tvog grafa. Sorry na šaranju.
Dao sam u prilogu i svoj graf.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Vidim i dalje se djecica igraju sa ocjenjivanjem.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Lampadina nemožes uspoređivati ta 2 klina na drugom grafu pošto postotak proboja nije jednak

Na 1440 Crobija su oscilatori ukazivali na rast,što sam i napisao,vidim da sada ista ekipa koja je onda pisala da to ide niže piše da sada to ide više.Opet ću napisati kao i onda lako moguće da će ići i više od 2500 ali ljudi ne ide se pravocrtno gore kao što sam vam napisao na 1440 da se ne ide ni pravocrtno dolje.

Pametnima dosta.

SAM PROTIV SVIH


malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji



malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

Pa navodno da će 202x opeta biti velika svjetska kriza, možda da probate tada!

idući tjedan će bit bolje...




malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]

Maloprije sam postao malo "grez" post koji mi je s pravom izbrisan.
Mislio sam reći sljedeće, ukoliko ste na račun nečijeg savjeta donjeli investicijsku odluku, ne tražite od te osobe da preuzima odgovornost. Svi smo ovdje (barem se nadam) punoljetne i više manje samostalne i samosvjesne osobe da za vlastite poteze preuzimamo odgovornost.
Čitajući i prateći TA signale nekad možete pogoditi, nekad promašiti, u ovisnosti koiko ste "ulagali u znanje " i koliko ste spretni u tom, ali ne možete očekivati 100% uspješnost. Kad bi tako bilo svi burza bi bila savršena i savršeno bi opisivala fair cijenu dionica, te nitko više ne bi dobijao kao ni gubio na TK.
Sa stajališta FA prodaja HT ispod i oko 200 je katastrofalna odluka, ali se morate naučiti nositi s njom. Htjeli ste špekulirati i niste uspjeli, možda bude još prilika za dokup ispod 200…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]

… i ja isto od Čistoće d.o.o očekujem odgovor na moj upit zašto mi je račun za struju tako velik kada uopće nisam palila lampice.





malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]

Maloprije sam postao malo "grez" post koji mi je s pravom izbrisan.
Mislio sam reći sljedeće, ukoliko ste na račun nečijeg savjeta donjeli investicijsku odluku, ne tražite od te osobe da preuzima odgovornost. Svi smo ovdje (barem se nadam) punoljetne i više manje samostalne i samosvjesne osobe da za vlastite poteze preuzimamo odgovornost.
Čitajući i prateći TA signale nekad možete pogoditi, nekad promašiti, u ovisnosti koiko ste "ulagali u znanje " i koliko ste spretni u tom, ali ne možete očekivati 100% uspješnost. Kad bi tako bilo svi burza bi bila savršena i savršeno bi opisivala fair cijenu dionica, te nitko više ne bi dobijao kao ni gubio na TK.
Sa stajališta FA prodaja HT ispod i oko 200 je katastrofalna odluka, ali se morate naučiti nositi s njom. Htjeli ste špekulirati i niste uspjeli, možda bude još prilika za dokup ispod 200…
[/quote]

Ja ne tražim nikakvo preuzimanje odgovornosti..niti sam u panici jer vjerujem vladu i siguran sam da će biti kako je on rekao, ht na 130-140 kn..samo me zanima kada bi se to moglo dogoditi?

S obzirom na trenutne prognoze za slijedeći ciklus amera koji ne pokazuje na dobro, Crobex bi mogao

za stranim marketima vrlo lako. Istina je da ćemo dotaknuti 2500 bodova, u skorije vrijeme, tj. pred

kraj 2009., ali ne prije.

DJIA analiza

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!




malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]
Od svega što je VLAD pogodio je kad je govorio ide to doli ide to doli i stvarno je išlo ali u tome trenutku to i nije bio neki problem jer je sentiment tržišta bio takav ali kad je trebalo pogoditi trend obrata potpuno je zakazao, jedini je kolega ALEXANDER to uočio na vrjeme i javno obznanio da je tržište dotaklo dno i da je on sav cash utukao u dionice.

Svaka čast kolega ALEXANDER

Vlad sad govori da tržište ide gore pa valjda je svima jasno da je trend uzlazni i da će to još potrajati.
Kolega vlad vi samo pišite jer više različitih stavova pa netka svako sam odluči.



malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]

vjerojatno da ima nade za target od " 140 prema Vladovim uputama" ali bojim se da za vas kao investitora nema nade, jer prodavati ili kupovati po preporukama sa foruma je ravno samouništenju

poslije bitke svi su vojnici generali

..djia se nalazi na necku i prvom supportu.






malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]

Maloprije sam postao malo "grez" post koji mi je s pravom izbrisan.
Mislio sam reći sljedeće, ukoliko ste na račun nečijeg savjeta donjeli investicijsku odluku, ne tražite od te osobe da preuzima odgovornost. Svi smo ovdje (barem se nadam) punoljetne i više manje samostalne i samosvjesne osobe da za vlastite poteze preuzimamo odgovornost.
Čitajući i prateći TA signale nekad možete pogoditi, nekad promašiti, u ovisnosti koiko ste "ulagali u znanje " i koliko ste spretni u tom, ali ne možete očekivati 100% uspješnost. Kad bi tako bilo svi burza bi bila savršena i savršeno bi opisivala fair cijenu dionica, te nitko više ne bi dobijao kao ni gubio na TK.
Sa stajališta FA prodaja HT ispod i oko 200 je katastrofalna odluka, ali se morate naučiti nositi s njom. Htjeli ste špekulirati i niste uspjeli, možda bude još prilika za dokup ispod 200…
[/quote]

Ja ne tražim nikakvo preuzimanje odgovornosti..niti sam u panici jer vjerujem vladu i siguran sam da će biti kako je on rekao, ht na 130-140 kn..samo me zanima kada bi se to moglo dogoditi?
[/quote]

Ljudi nemojte biti smješni. Čekate HT na 130 kn samo zato jer je to napisao Vlad na forumu. Nisu mi jasni ulagači koji ulažu isključivo jer su na forumu vidli nečiju tehničku analizu… strašno! Umjesto toga ulažite u sebe,čitajte, kupujte knjige o investiranju. Pa to su vaši novci, sami donosite odluke, sami snosite odgovornost. Zbog takvih ulagača naš Crobex ne razlikuje firme gubitaše od uspješnih firmi.

New Report

Close