Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pošto mi vjeko ne dozvoljava da postam targete bez grafova (iako je to drugim forumašima dozvoljeno), predložio sam mu da me moderira.

ako to uradi, selim na susjedni forum.

ako to ne uradi (dakle, ako stanje ostane jednako postojećem), molio bih da me za targete ne pitate preko pm: čim ugledam hrpu poruka, prođe me volja i za otvorit ih, a kamoli odgovoriti na sve…


Otvori novi nick vlad11111 !




Ja ti garantiram u cijeli tvoj portfelj da sutra nece biti pada. Ne pitajte me kako to znam, ali voljan sam to jamciti….

Kolega, ništa bez grafa!
[/quote]

Eh nevjerni Toma… evo, dva oscilatora ponistavaju sutrasnji evenutalni pad…zadovoljan?
[/quote]

Ne vidim sličnosti sa Crobexom.
Objasnite?

granica 1700 se opet pokazala čvrstom



Neka druker-plaćenik posta grafove, postanje targeta bez grafova bi bilo izrazito nekorektno, tj nagovaranje na prodaju bez argumenata.

tebe je ova korekcija potpuno izneredila.
valjda si želio reći da postanje UP targeta bez grafova znači nagovor na KUPNJU bez argumenata.

prvo normabel.
za smirenje.
a onda puno crne kave i eleuterokoka.
za bistrenje uma.
[/quote]

Jako krivo kolega, ima ih dosta ovdje koji me znaju, pa znaju da ima dana kad niti ne pogledam burzu, i dalje se ima za bocu Jacky-ja vikendom kao i za ostale ljepote života. Što više život mi ljepši otkad jedva pratim burzu, be obzira na pad vrijednosti portfelja.

Tebi je ovaj forum jedino mjesto u životu gdje si ikad bio popularan, aj uživaj
[thumbsup]

Vjeko, a jel mogu grafovi bez targeta? [tongue]

http://i71.servimg.com/u/f71/13/01/91/22/crobex16.png

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

vlad i zmrklic

u vaš sukob se ne mješam, ali što se zmrklica tice, istna je, covjek je vrlo galantan i znale su padati boce Jacky-ja za društvo, rijetko koji vikend je prošao bez toga, barem kad sam ja bio prisutan.

Danas ce mo vidjeti koliko je ekipa u formi, Geronimo, Febo, Governer, mig, Zmrklic, Vipy, caccone jeste spremni?

Cup and handle

– inače bullish continuation pattern , samo kao primjer TA iznimke

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


granica 1700 se opet pokazala čvrstom

Nikako da probijamo taj 1800, 3X se već odbijamo.



granica 1700 se opet pokazala čvrstom

Nikako da probijamo taj 1800, 3X se već odbijamo.
[/quote]
možeš priložiti graf da vidimgdje se mito 3x odbijamo od 1800


Cup and handle

– inače bullish continuation pattern , samo kao primjer TA iznimke

već viđeno na crobiju 2005. godine …

samo što je to bio bullish trend … a ovaj to nije … prema tome ćorak …

I love the Smell of Profits in the Morning

evo malo targeta, grafova..

jos jednom napominjem da su ovo nepouzdani obrasci za bear i da ako ne bude bailouta za detroit, bit ce njesra.
ili kakav drugi black swan [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Nama treba čvrsti i pouzdani signal zaokreta trenda … kako je ovo jak padajući trend … shodno tome nam i treba čvrst i pouzdan signal zaokreta …

I love the Smell of Profits in the Morning

@conan, fazan

to je bullish, nastavak trenda.kao hvatanje zraka za novi uzlet.
obicno su to dugotrajni obrasci.
2005. smo bili u primarnom bullu i trajalo je godinu dana.
ovo sad je trajalo puno krace, a nema veze s bullom.
ne bih se kladio na ovo ni za 5kn [smiley]

IMHO

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Cup and handle

– inače bullish continuation pattern , samo kao primjer TA iznimke

već viđeno na crobiju 2005. godine …

[/quote]
odlično zapažanje kolega fazan



Cup and handle

– inače bullish continuation pattern , samo kao primjer TA iznimke

već viđeno na crobiju 2005. godine …

samo što je to bio bullish trend … a ovaj to nije … prema tome ćorak …
[/quote]

da. znam. totalno školski primjer. ovaj moj je kao prvo jako mali a kao drugo nije u bullish tržištu – al sam ga stavio čisto da se vidi da se dalo nešto zaradit na njemu iako se totalno ne uklapa u pravila
[wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close