Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ahaaaa, 🙂 [cry] [cry]


ahaaaa, 🙂 [cry] [cry]

kniiga i malo čitala ima i boljih objašnjenja



ahaaaa, 🙂 [cry] [cry]

kniiga i malo čitala ima i boljih objašnjenja ( na "englecki" jezik )
[/quote]




ahaaaa, 🙂 [cry] [cry]

kniiga i malo čitala ima i boljih objašnjenja ( na "englecki" jezik )
[/quote]
[/quote]

Šta je stop limit "pojasni" malo …

jučer uzeo FAZ na 12.82 i mislim ga držati do petka (najkasnije) a onda brzo natrag u AGEN

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

+SPXU

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


jučer uzeo FAZ na 12.82 i mislim ga držati do petka (najkasnije) a onda brzo natrag u AGEN

http://etfdailynews.com/blog/2010/09/14/financial-sector-looking-extended-this-etf-could-fail-at-resistance-xlf-faz/

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


jel bio stop-limit nalog? ako je onda bas ne prolaze svaki put

Običan kupovni limit nalog…
Moj bid je bio na 0.36 a prošla je veća količina po 0.35 i zatim se vratilo na 0.40-0.45 [angry]



jel bio stop-limit nalog? ako je onda bas ne prolaze svaki put

Običan kupovni limit nalog…
Moj bid je bio na 0.36 a prošla je veća količina po 0.35 i zatim se vratilo na 0.40-0.45 [angry]
[/quote]
hmm neznam ,,,ako je sogo ,nova platforma od neki dan ,,dosta steka…pa je sve moguce….neki dan je meni stop -loss nalog bio 11.14 potonulo do 11.10 i nazad okret do 11.14…nakom par sekundi vidim aktivirao se ali na cjeni od 11.10 $ [angry] [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




jel bio stop-limit nalog? ako je onda bas ne prolaze svaki put

Običan kupovni limit nalog…
Moj bid je bio na 0.36 a prošla je veća količina po 0.35 i zatim se vratilo na 0.40-0.45 [angry]
[/quote]
hmm neznam ,,,ako je sogo ,nova platforma od neki dan ,,dosta steka…pa je sve moguce….neki dan je meni stop -loss nalog bio 11.14 potonulo do 11.10 i nazad okret do 11.14…nakom par sekundi vidim aktivirao se ali na cjeni od 11.10 $ [angry] [undecid]
[/quote]
a prijatelju, pa rekao sam Ti da odeš iz Soga i prebaciš se u Ameritrade ili kod stričeka Schwaba…i naravno, samo blue chipovi….. [lol]

skype: dionice2010

only blue

budemo se pulbekali za koji dan, ali nećemo puno


only blue

budemo se pulbekali za koji dan, ali nećemo puno


ipak si tu u prikrajku [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@inverter – evo link za Nasdaq toolkit .. stavio sam ga tamo.

Vaš link


hvala ti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


only blue

budemo se pulbekali za koji dan, ali nećemo puno


1090 pa napad na 1145? tu negdje?
btw. MasterCard (MA), hvatao ispod 191.00$, ali ništa od ulova. Za 2 dana preko 210$…na 191$ bio je med i mlijeko za uzeti, nalog otkucao, pa sada mogu samo srati kako je bilo…šteta

skype: dionice2010


hmm neznam ,,,ako je sogo ,nova platforma od neki dan ,,dosta steka…pa je sve moguce….neki dan je meni stop -loss nalog bio 11.14 potonulo do 11.10 i nazad okret do 11.14…nakom par sekundi vidim aktivirao se ali na cjeni od 11.10 $ [angry] [undecid]

Pa nije isto stop loss nalog i limit buy nalog. Limit buy nalog se ne treba aktivirati nakon što cijena dođe na neku razinu, nego bi trebao stalno biti aktivan. A stop loss nalog logično da ima mali vremenski odmak za aktiviranje.
Ali ne znam kako tehnički funkcionira to OTC trgovanje, valjda ima više malih lokalnih burzi na kojima se trguje takvim dionicama pa ne prolaze jednako nalozi.

New Report

Close