Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



sutra ce sve pasti u americi za 1poso,pa shortajte spy nece te se zeznuti

1. daj si napravi novi accnt
2. danas USA ide up
3. ako si siguran da ide dole onda rađe shortaj FAS nego SPY..

a do tada igraj se na virtualnoj burzi…lp
[/quote]
bumo vidli




Pa šta je ovo, sve žive dionice u minusu a SPX u plusu [shocked]

Zato trejdaš malo "furures"-a za zadnji dan i znaš da će dignuti … za 2 sata nije puno bilo je nekad i bolje … "korica kruha" ali meni više nego dosta ima i za parizer.

[/quote]

Koliki ti je margin?
[/quote]

Više nego dovoljan …. ali ne koristim to skoro nikad.
Vidi zadnji moj post na linku za stranicu poslovnog na ovoj temi (ima komadića ES ko u prici)

http://www.poslovni.hr/forum/sto-smo-danas-trzili-na-stranim-trzistima-kapitala-7368-pg447.aspx#post1011622

inverter*
prijatelju samo jedna riječ AGEN..
dalje sve znaš..
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


inverter*
prijatelju samo jedna riječ AGEN..

On je sa svima "prijatelj" ko mu da bilo kakvu i pitanje je i to veliko kakvu informaciju (koju može iskoristiti), ali svejedno on skupi sve pa probere.



inverter*
prijatelju samo jedna riječ AGEN..

On je sa svima "prijatelj" ko mu da bilo kakvu i pitanje je i to veliko kakvu informaciju (koju može iskoristiti), ali svejedno on skupi sve pa probere.
[/quote]

A vidiš on nama nije proslijedio te klučne informacije,normalno da ih je zadržao za sebe "kako sam kažeš sve je znao" – čovek piz** , pita od svih a, ne daje ništa, ko crknuta krava je. Ljutio se on ne ljutio, činjenice su tu,a istina boli.

@pobjeda

Koristiš li "SODI" – strategiju. Ne može se pogriješiti. Pola poslovnog se na tome obogatilo.
SODI … (S) Suprotno (OD) od (I) Inverter.Dotićni kupio CGA,isti fljusnuo ko kamen,UNG najvijao za njega pado ko kamen kad je rekao da ima interesatnijih dionica ovaj odmah narastao itd. Nema ne griješi taj lako … samo promatraj … pare ćeš da zaradiš.

zebroj@ tvoja namjera ,provociranja radi kontra meni a tebi samo gubitke,,,mada sumjnjam da ti uopce imas novaca i muda stavit lovu unutra…zato LAGANO MI SE SKINI SKINI S K*RCA ,OK? radi takvih majmuna ko ti, su ovdje prestali pisat ljudi od koji se moglo nesto korisno procitati….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


inverter*
prijatelju samo jedna riječ AGEN..
dalje sve znaš..
lp

prijatelju vidim….uvjek uzet profit….nadam se da jesi…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

iro brašno [rolleyes] i koji si pak ti ????? ti si zaduzen za pobjedu provocirati ha?????? majko mila al bi ja vas zaposlio ,tucat soder negdje pa nebi imali vremena zajebavat ovdje ….MARŠ ,e da di je onaj majmun od nosoroga….fale mi njegove provokacije

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zebroj @ evo prijatelju ja cu ti pomoc za pocetak ,ako treba jos stogod javi…..http://www.forum.hr/showthread.php?t=34996

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Inverter:

Kao što naš stari prijatelj je rekao: Bikovi se uspinju po stepenicama, a medvedi padaju na dupe vrlo brzo. Stoga, daj neki apaurin pošalji da se malo smirim ;-))

skype: dionice2010


@Inverter:

Kao što naš stari prijatelj je rekao: Bikovi se uspinju po stepenicama, a medvedi padaju na dupe vrlo brzo. Stoga, daj neki apaurin pošalji da se malo smirim ;-))


medjed ha? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




inverter*
prijatelju samo jedna riječ AGEN..

On je sa svima "prijatelj" ko mu da bilo kakvu i pitanje je i to veliko kakvu informaciju (koju može iskoristiti), ali svejedno on skupi sve pa probere.
[/quote]

A vidiš on nama nije proslijedio te klučne informacije,normalno da ih je zadržao za sebe "kako sam kažeš sve je znao" – čovek piz** , pita od svih a, ne daje ništa, ko crknuta krava je. Ljutio se on ne ljutio, činjenice su tu,a istina boli.
[/quote]
1. ti si malo skrenuo sinko
2. nije ti inverter kriv kaj si u brutalnom minusu
3. zadnjih dana sam inverteru pričao na skype kako sam odustao od trejdanja i kako sve ulažem u AGEN jer izgleda da je Antigenics na pragu stvaranja genijalnog lijeka protiv raka i protiv tumora na mozgu
4. također sam mu rekao da vjerujem da će AGEN uskoro biti jači i bolji od Dendorona

A to kolega kaj ti ne čitaš već buljiš u ekran ko tele u šarena vrata je tvoj problem, a ne moj ili od kolege invertera.

Nema ti inverter nikakve veze sa AGEN…poprilično sam siguran da ga nije niti kupio tako da mi nije fucking jasno kaj ga napadaš.

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pitanje za one koji trguju sa penny stock i OTC dionicama…
Vidim danas na sogotrade da se sa jednom takvom dionicom trgovalo ispod limit cijene mog kupovnog naloga, a moja kupnja nije prošla.
Kako to? Da li je kod tih OTC dionica stvar u tome što se njima trguje istovremeno na par burzi ili kako to inače funkcionira?


Pitanje za one koji trguju sa penny stock i OTC dionicama…
Vidim danas na sogotrade da se sa jednom takvom dionicom trgovalo ispod limit cijene mog kupovnog naloga, a moja kupnja nije prošla.
Kako to? Da li je kod tih OTC dionica stvar u tome što se njima trguje istovremeno na par burzi ili kako to inače funkcionira?

jel bio stop-limit nalog? ako je onda bas ne prolaze svaki put

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close