Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



hmm neznam ,,,ako je sogo ,nova platforma od neki dan ,,dosta steka…pa je sve moguce….neki dan je meni stop -loss nalog bio 11.14 potonulo do 11.10 i nazad okret do 11.14…nakom par sekundi vidim aktivirao se ali na cjeni od 11.10 $ [angry] [undecid]

Pa nije isto stop loss nalog i limit buy nalog. Limit buy nalog se ne treba aktivirati nakon što cijena dođe na neku razinu, nego bi trebao stalno biti aktivan. A stop loss nalog logično da ima mali vremenski odmak za aktiviranje.
Ali ne znam kako tehnički funkcionira to OTC trgovanje, valjda ima više malih lokalnih burzi na kojima se trguje takvim dionicama pa ne prolaze jednako nalozi.
[/quote]
Kak misliš da ima mali vremenski odmak (inverterov slučaj)? On je imao i cjenovni odmak. Da li je moguće zapravo da je bila veća ponuda od kupnje pa mu se zbog toga aktivirao niže? Možda i tamo ima redoslijed ko je prvi postavio nalog pa ako je gužva ide se po nekom redoslijedu?

who dares, wins




hmm neznam ,,,ako je sogo ,nova platforma od neki dan ,,dosta steka…pa je sve moguce….neki dan je meni stop -loss nalog bio 11.14 potonulo do 11.10 i nazad okret do 11.14…nakom par sekundi vidim aktivirao se ali na cjeni od 11.10 $ [angry] [undecid]

Pa nije isto stop loss nalog i limit buy nalog. Limit buy nalog se ne treba aktivirati nakon što cijena dođe na neku razinu, nego bi trebao stalno biti aktivan. A stop loss nalog logično da ima mali vremenski odmak za aktiviranje.
Ali ne znam kako tehnički funkcionira to OTC trgovanje, valjda ima više malih lokalnih burzi na kojima se trguje takvim dionicama pa ne prolaze jednako nalozi.
[/quote]
Kak misliš da ima mali vremenski odmak (inverterov slučaj)? On je imao i cjenovni odmak. Da li je moguće zapravo da je bila veća ponuda od kupnje pa mu se zbog toga aktivirao niže? Možda i tamo ima redoslijed ko je prvi postavio nalog pa ako je gužva ide se po nekom redoslijedu?
[/quote]
možda je stavio AON (all or nothing) naputak, nije bilo dosta kupnje pa mu pod im uvjetima nije prošlo.

skype: dionice2010


Kak misliš da ima mali vremenski odmak (inverterov slučaj)? On je imao i cjenovni odmak. Da li je moguće zapravo da je bila veća ponuda od kupnje pa mu se zbog toga aktivirao niže? Možda i tamo ima redoslijed ko je prvi postavio nalog pa ako je gužva ide se po nekom redoslijedu?

Ako stavi stop-loss nalog, on se aktivira kad cijena dostigne određenu razinu i onda platforma zada kupovni ili prodajni nalog po market cijeni. Tako da može ispasti bolje i lošije od stop-loss cijene.
Ali mogao je staviti stop-loss limit nalog, u tom slučaju platforma zada nalog po limit cijeni i ne bi se smjelo izvršiti po različitoj cijeni. Ali to je i rizik u slučaju da cijena nastavi padati jer nalog može ostati neizvršen.


možda je stavio AON (all or nothing) naputak, nije bilo dosta kupnje pa mu pod im uvjetima nije prošlo.

Hm, svejedno mi se čini da su prvo trebali mene „napuniti“ pa onda onog ispod mene. A ja nisam imao AON.
No moguće da je to bio uzrok situaciji, tko će ga znati sa tim njihovim pravilima, ima ih gomila i nisu sva logična.



jučer uzeo FAZ na 12.82 i mislim ga držati do petka (najkasnije) a onda brzo natrag u AGEN

http://etfdailynews.com/blog/2010/09/14/financial-sector-looking-extended-this-etf-could-fail-at-resistance-xlf-faz/

[/quote]
mogao bi FAZ visoko..
očekujem korekciju sp do nekih 1100 pa napad na ogromni otpor na 1150…
vidjet ćemo…samo da mi agen ne pobjegne jer onda nisam nikaj napravio

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

vrlo suvislo gosn. pobjeda.
tu smo glede profita naravski…
samo malo pratiti economic data i sve će biti o.k.


vrlo suvislo gosn. pobjeda.
tu smo glede profita naravski…
samo malo pratiti economic data i sve će biti o.k.

Ajde stavi koliki ti je profit , ali sliku ne prićala bez veze … [pray] [proud]
Nema veze drugi put ( danas kao i nikad nije taj dan ). Profit samo rekla kazala.

Ja sam ovdje vidio slike samo od FitzPaprike i Kaya (mislim da je to to , neka mi neko oprosti ako sam izostavio koga) ostalo sve mutež i lajanje bez veze.
Slike samo u pričama.

Zanimaju me ovi koji koriste SODI ??? Slike ??


Ima li zainteresiranih za RIMM?

Baš nitko???

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

postalo je jako bull

dionice skaču kao da nema sutra

od 10-50%

to nije bilo ni u najbolje vrijeme

indeksi još više

strašno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



vrlo suvislo gosn. pobjeda.
tu smo glede profita naravski…
samo malo pratiti economic data i sve će biti o.k.

Ajde stavi koliki ti je profit , ali sliku ne prićala bez veze … [pray] [proud]
Nema veze drugi put ( danas kao i nikad nije taj dan ). Profit samo rekla kazala.
[/quote]

…jadno dijete
…ne bih ti postao profit da mi sudski/javnobilježnički svu svoju imovinu koju imaš ili nemaš ili ćeš je imati prepišeš i da se na svim mogućim gruntovnicama ukljižim na sve što imaš itd…
…jel ti sad išta jasno dojenče

aj molim te nastavi dalje bulazniti…ajde odmah..nemoj čekati ni minuta

pa naravno da si u pravu..ja trgujem sa nekih cca 455$…to mi je još ostalo a sve ostalo je otišlo u vjetar..što trebamo uopće govoriti, samo tebe pitati i sve je jasno..

..stvarno ne razumijem kako ti sam sebe podnosiš po cijeli dan..uzimaš lijekove ili tak nešto? Spavaš možda puno, da si manje sam sa sobom…to je o.k. ako to prakticiraš..

stvarno ti nije lako, suosjećam s tobom i žao mi je što se život u tebi tako osramotio…

..aj sad zavrni koju psovku na PM…odgovorit ću ti 100%…kako ne

nevjerojatno da postojiš takav kakav jesi…naprosto nevjerojatno…
…samo zbog jednog razloga bi te valjalo imati doma…jako puno proizvodiš gnoja i bio bi koristan u agrukulturi…

i zaboravih umalo…dao sam ti 100 za post…

samo tjeraj dalje…od tebe je gori jedino onaj tko ti omogućava da radiš to što radiš 🙂

..i nemoj da ne prijaviš koderatorima dakako…odmah to napravi jer ti si neshvaćeni genije svih suprakozmičkih burzi…
…eno ljudi lutaju po lex avenue i pitaju gdje si…

@barbamrak

ne bih i ne možeš … nisu iste rijeći.

No dobro,sve je uredu, sve će biti uredu, nećeš ići opet kod "vrabaca" , ne daj da te nerviraju.
Samo nastavi i dalje s svojim mentalnim vježbama kako smo rekli " ja sam u plusu, ja imam profit , ja trgujem u Americi , ovo nije čika "doktor" ovo je čika "javni bilježnik" …
Jedan dan i ozdraviš. Napredna je nauka. Vidiš da ti ćini bolje otkako si u profitu. [proud]
Šuti i broji dalje $$$.

evo ti još jedna stotka za post koji je gotovo pa za nobelovu nagradu nesretno dijete….

pa jesam ti rekao da ne trgujemo u americi, svi smo u minusima i to kakvim, pojma nemamo što su dionice, ne znamo niti blejati engleski jezik a kamo li ga govoriti, razumjeti, pisati, čitati… lažemo odmah kad se dignemo u jutro, jer živimo na krilima vlastitih iluzija da znamo trgovati itd…pojma nemamo što je tehnička analiza, ma u dionice se razumijemo isto "ka mara u krivi kurac"
…eto…konačno si nas sve ti razotkrio, "mudrac iz vlastite jazbine"…jaoooo a gdje rastu takvi genijalci…
….stvarno ti nije lako….
PREDLAŽEM FORUMAŠIMA DA SKUPIMO NEŠTO DOBROVOLJNIH PRILOGA ZA TEBE. OTVORIT ĆEMO RAČUN NEGDJE I SVATKO ĆE TI UPLATITI NEŠTO…. jebeš ga nećemo moći puno, jer naravno moramo gubiti na USA marketu….nama za te svrhe treba novac..ako čak i to ne lažemo, nisam više ni u što siguran….

..i ti bi da ja takvima postam bilancu???
ti bi to stvarno???
ti si stvarno entuzijast bečke klase…

ne mogu ti na žalost postati bilancu jer je i nema, jer ne trgujem na USA marketu, jer lažem sve što sam ikad i bilo gdje o USA marketu kazao, jer nemam niti kune a kako 100$ izgleda pojma nemam…

evo…jel ti sad sve jasno

ima li još nešto što bi gosn. "mudrac" trebao???

uzmi lijek odmah kad se digneš u jutro, ako se uopće dižeš…

New Report

Close