SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ćemu toliko priče? ako je netko ušao jučer u dionicu nemorate pričati o ovoj dionici i puniti ljudiam glave… mnogi dioničari su već jako jako dugo u ovoj dionici

Nemoj biti neurozan kolega…

Ovdje nije ušao “netko” nego je ušao u TOP 10 čovjek koji je od 2002. do 2005. godine radio je na poslovima financijskog analiticara u društvu SN holding d.d..
Valjda on najbolje zna kuda ulaže svoje milione…[emo_smijeh]


Zaboravili st ejoš jednu vrlo bitnu stvar kod SNHO-a koji je u mnogo boljoj poziciji nego KORF,a to je svježi cash na računu.
onih 160 mil kuna što je dobio podijeljeno sa brojem dionica daje čistih 60 kuna po dionici (novac/share)

tony….
A zašto se na tih 60 kn ne doda samo dobit iz 2010 koja je bila po FI 440 mil kuna, pa bi onda to bilo još 165 kn po dionici, a svi znamo da je tada dobijena LRH koja je knjižena po vrlo niskim cijanama i d aje tada SNHO dobio barem 2x više.
Zadnja revalorizacija imovine LRH je rađena devedestih, vidjeli smo za koliko je prodata vila Magnolija…..skoro tri puta skuplje nego što se vodila u knjigama.

nešto se dešava jutros kod LRH!!!
Jedno pitanje za cijenjenjene kolege…..:)
Ako je prošli tjedan LRH bila 1800 kuna, a danas 2000, a pošto SNHO ima 187 144 dionica LRH, da li je to povećanje u imovini kod SNHO-a za 37,4 mil kuna ???

[emo_smijesak]


nešto se dešava jutros kod LRH!!!
Jedno pitanje za cijenjenjene kolege…..:)
Ako je prošli tjedan LRH bila 1800 kuna, a danas 2000, a pošto SNHO ima 187 144 dionica LRH, da li je to povećanje u imovini kod SNHO-a za 37,4 mil kuna ???

[emo_smijesak]

Ne želim biti nepristojan… ali pročitaj nešto o ekonomiji i pojmovima…



nešto se dešava jutros kod LRH!!!
Jedno pitanje za cijenjenjene kolege…..:)
Ako je prošli tjedan LRH bila 1800 kuna, a danas 2000, a pošto SNHO ima 187 144 dionica LRH, da li je to povećanje u imovini kod SNHO-a za 37,4 mil kuna ???

[emo_smijesak]

Ne želim biti nepristojan… ali pročitaj nešto o ekonomiji i pojmovima…
[/quote]

pošto ja ne znam zato i pitam ako ima koja mudra glava d ami kaže. Nadam se da ćeš potrošiti minut vremene i ogovoriti mi na ono pitanje gore…

thx

Kako je postojan i čvrst ovaj od 572 komad na 150, već tjednima stoji na istom mjestu i neće da poklopi kupnju koja se u stoticama približava lipu po lipu….
Brzo bi jednima ili drugi mogli popustiti, onda se opet stavra šupljina na prodaji…:)

Prati li ovo tko, ode sve što je bilo na 150, kupnja došla na 148. Šteta što nema dovoljna količina dionica za nekog ozbiljnijeg kupca, možda jedino uz dogovorenu prodaju.
Da samo napomenemo da je 165 kn dobiti po dionici samo u 2010….

I dalje čekamo dan kad će eksplodirati, nadam se da neće biti nikakvo iznenađenje…[emo_palacg]

Nemojmo se uzbuđivati ni zbog čega! Nitko sretniji od mene da dionica “eksplodira”. Međutim, to će se desiti onog trenutka kad “eksplodira” dionica LRH. Do tada, Ostoja će vedriti i oblačiti i tako unedogled…….

ne mora značiti….
dionica LRh eksplodirala ili ne, ostaje činjenica da je snho većinski vlasnik….

a ovo što se tiskaju na bidu….slaba vam vajda…..možda upecati jedino koji nalog od 104 kom….za ostalo će trebati malo jače lupnuti po asku gospodo….

Moja greška što sam se krivo izrazio. P

Moja greška što sam se krivo izrazio. Pod pojmom “eksplodirati” mislio sam na prodaju LRH. A kada se to desi, raspetljati će se i ovo klupko na SNHO-u. A što se tiče ovih navlakuša, korak naprijed natrag dva, uopće se ne treba time zamarati…….

Mene zanima jedna stvar, mozda je netko od vas upućeniji…

LRH je izgleda već preknjižena na Nonulus, međutim dioničari SNHO-a (barem ja) nisu dobili nikakve obavijesti o tome. također, bio je neki prijedlog na skupštini vezan za podjelu dionica tih novih tvrtki dioničarima SNHO-a, međutim nakon toga ne znam šta je točno od toga sprovedeno u djelo ?

"I am a man of great patience..."

Evo kratkog odgovora obzirom da je priča prilično zamršena.
Na prvoj Skupštini na kojoj je iznesen prijedlog podjele SNHO-a, isti nije prihvaćen od strane malih dioničara. Skupštine koje su slijedile opstruirao je Ostoja koji je odustao od podjele i zato “što on zna što je najbolje za nas” sve dionice LRH bez da je pitao male dioničare prebacio na Nonulus. Uostalom, prijenos dionica sudski je osporila Ksenija Juhh i o tijeku ili ishodu sudskog spora osobno nemam nikakvih saznanja.
Lp

Hvala.

da li postoji odluka skupštine da se te dionice prenesu na Nonulus ?
to ne mogu pronaći nikako.
nije bio prošao prijedlog o podijeli dionica novih tvrtki postojećim dioničarima SNHO-a ako se ne varam, ali ne znam za prijedlog o prijenosu dionica LRH na Nonulus, odnosno nekakva odluka skupštine na taj prijedlog…

"I am a man of great patience..."

New Report

Close