SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???

Zakon!
[/quote]

… kojeg ti nisi procitao.

"(3) Ponuđena cijena ne može biti niža od najviše cijene po kojoj je ponuditelj, ili osoba koja s njime zajednički djeluje, stekao dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude za preuzimanje.

(4) Ako je ponuđena cijena iz prethodnog stavka ovoga Zakona niža od prosječne cijene ostvarene na burzi ili uređenom javnom tržištu, ponuditelj mora ponuditi najmanje prosječnu cijenu ostvarenu na burzi ili javnom organiziranom tržištu."

@YakoFuko
[thumbsup]
(P.S.: Pa kakvo ime ti je otac dao…)

kroz godinu dana će samo lrh u portfelju snho-a vrijediti 250kn



Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???

Zakon!
[/quote]
Vidi njega!!! Zakon,koji? Ostojin.Vaš.
Onaj važeći o preuzimanju kaže nešto drugo!!!
Cijena iz nagodbe je relevantna ako je veća od prosjeka.
Pozdrav i pročitajte zakon



@YakoFuko

[thumbsup]
(P.S.: Pa kakvo ime ti je otac dao…)

Japansko.




Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???

Zakon!
[/quote]

… kojeg ti nisi procitao.

"(3) Ponuđena cijena ne može biti niža od najviše cijene po kojoj je ponuditelj, ili osoba koja s njime zajednički djeluje, stekao dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude za preuzimanje.

(4) Ako je ponuđena cijena iz prethodnog stavka ovoga Zakona niža od prosječne cijene ostvarene na burzi ili uređenom javnom tržištu, ponuditelj mora ponuditi najmanje prosječnu cijenu ostvarenu na burzi ili javnom organiziranom tržištu."
[/quote]

Znam za to ograničenje, po kojoj cijeni je sada SNHO dobio dionice LRH?





Pa ljudi moji: tko (osim njih samih) kaže da trebaju ponuditi prosijek u zadnja 3 mjeseca???

Zakon!
[/quote]

… kojeg ti nisi procitao.

"(3) Ponuđena cijena ne može biti niža od najviše cijene po kojoj je ponuditelj, ili osoba koja s njime zajednički djeluje, stekao dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana objavljivanja ponude za preuzimanje.

(4) Ako je ponuđena cijena iz prethodnog stavka ovoga Zakona niža od prosječne cijene ostvarene na burzi ili uređenom javnom tržištu, ponuditelj mora ponuditi najmanje prosječnu cijenu ostvarenu na burzi ili javnom organiziranom tržištu."
[/quote]

Znam za to ograničenje, po kojoj cijeni je sada SNHO dobio dionice LRH?
[/quote]

E to bi bilo lijepo saznati.
Vidjet ćemo kad nagodba izađe crno na bijelo.



Ide ovo ispod 200,00 kn opet, čestitam prodavačima na 240,00

ne bih rekao iako sam većinu prodao na 235 ali zato prošli tjedan polovicu po 155 jer idem na more pa da smanjim… i eto mi lijepi gubitak ali zadovoljan sam jer i dobitak od cca 50 % je dobitak života !
[/quote]
Kume nemoj života. Nek bude godine. Biti će još koja prilika ove godine samo ju treba nanjušiti.

who dares, wins

Kolega kanabis, ja sam pogrešno mislio da ste bili dioničar SNHA od ranije, pa nije valjda da ste danas kupili od mene na otvaranju!?

[shocked]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Postaje izvjesno da su svi koji su danas kupovali požurili.
Nama koji s cash-om vrebamo iza flanjke, predstoji zanimljiv tjedan.


Postaje izvjesno da su svi koji su danas kupovali požurili.
Nama koji s cash-om vrebamo iza flanjke, predstoji zanimljiv tjedan.

Ovo ti je gotovo, nema tu više kruha bar koju godinu.




Ide ovo ispod 200,00 kn opet, čestitam prodavačima na 240,00

ne bih rekao iako sam većinu prodao na 235 ali zato prošli tjedan polovicu po 155 jer idem na more pa da smanjim… i eto mi lijepi gubitak ali zadovoljan sam jer i dobitak od cca 50 % je dobitak života !
[/quote]
Kume nemoj života. Nek bude godine. Biti će još koja prilika ove godine samo ju treba nanjušiti.
[/quote]
u jednome danu 50 % ajmo reči dobitak desetljeća.
mada to u stvari nije jedan dan već sve ono vrijeme čekanja…

New Report

Close