SAPN (Saponia d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SAPN (Saponia d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa sad neka mi netko kaže da se ne mogu na ZSE pronaći dionice sa potencijalom.

Definitivno se mogu pronaći dionice s potencijalom, ali pitanje je hoće li se taj potencijal ikada ostvariti…
Ja sam SAPN kupio tamo nakon pada Agrokora po 250 KN, držao skoro 2godine, a cijena ni da bi mrdnula (osim prema dolje). Na kraju prodao uz mali gubitak da bi pojačao neku drugu poziciju. I evo izgleda da je SAPN tek sada krenula, i drago mi je da je krenula… samo ubilo me čekanje…


Definitivno se mogu pronaći dionice s potencijalom, ali pitanje je hoće li se taj potencijal ikada ostvariti…
Ja sam SAPN kupio tamo nakon pada Agrokora po 250 KN, držao skoro 2godine, a cijena ni da bi mrdnula (osim prema dolje). Na kraju prodao uz mali gubitak da bi pojačao neku drugu poziciju. I evo izgleda da je SAPN tek sada krenula, i drago mi je da je krenula… samo ubilo me čekanje…

Nekad smo sami sebi najveci neprijatelji u ukaganju, gledamo tih par postotaka gore dolje a trebali bi gledat potencijal…
Jbg, puno puta i ja prodao nesto jer mi dosadilo cekat a gledam kako drugo raste.. Boli to 🙁

A gle, svi igramo na dosta.
S tim da je nekome dosta 10%, a nekome 100%. Karikirano.
Bitno je da GDP raste, kamate idu u negativu i slijevat ce se lova na burzu. Onda ce sve poletjeti.

Biliš nastavlja kratiti


Biliš nastavlja kratiti

A Sapunjia nastavlja rasti.

Ako ovako nastavi Biliš je za koji dan vani.


Ako ovako nastavi Biliš je za koji dan vani.

Moguće prije izvješća, taman. Dobar tajming.

Saponia najtrgovanija danas, da i to doživim.

biliš je izgleda odlučio odigrati “all out” pa bi cijena shodno tome mogla možda i na 230-240 u ovom iskrcavanju

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Meni je ovo jedinstvena prilika skupiti veće količine na 260,
rijetka prilika na ZSE, naravno zavisi koliko mislite da vrijedi.


Meni je ovo jedinstvena prilika skupiti veće količine na 260,
rijetka prilika na ZSE, naravno zavisi koliko mislite da vrijedi.

Zašto bi ova dionica trebala rasti?



Meni je ovo jedinstvena prilika skupiti veće količine na 260,
rijetka prilika na ZSE, naravno zavisi koliko mislite da vrijedi.

Zašto bi ova dionica trebala rasti?
[/quote]
Zato što je jako podcijenjena.




Meni je ovo jedinstvena prilika skupiti veće količine na 260,
rijetka prilika na ZSE, naravno zavisi koliko mislite da vrijedi.

Zašto bi ova dionica trebala rasti?
[/quote]
Zato što je jako podcijenjena.
[/quote]
To vidim, a tako je već duže vrijeme. Prošle godine na H1 su joj prihodi i dobit bile bolje nego ove godine.
Ima li nekih novosti ili možda Biliš malo zakuhao da lakše izađe. Ako nakon toga budu forumaši tržili neće daleko.

danas je trgovano već preko 5000 dionica tako da biliš u grubo ima još oko 2500-3000 dionica što nije neka prevelika količina ..a onda bi krdo moglo pogurati dionicu do 300 kn

ignore: one

New Report

Close