SAPN (Saponia d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SAPN (Saponia d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prosvjed ispred ulaza u tvornicu Saponia u Osijeku

Prosvjed ispred ulaza u tvornicu Saponia u Osijeku

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Radnička fronta…. oni kao nešto znaju računati.

Njima se netko javio zbog povrede prava? Ja mislim da lažu ili preuveličavaju.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Na drugom forumu se i dalje piše kako cijena treba samo gore, ali sad je to već nategnuto.

Book je 600 kn, a kad izađe izvješće u kojem će biti uključen minus od 30 mil. zbog gubitka od  prodaje Maraske, P/E će također znatno skočiti.

Sad je već i skuplje od PODR.

Izašalo izvješće

Ne znam otkud im sad toliki gubitak u 4.kvartalu, čak -26 mil.kn, prošle godine bio plus 28 mil.kn.

Na razini godine tek 7 mil.kn plusa, što je pad od skoro 90%.

Iskazali su usklađenje dugotrajne imovine od 29 mil.kn, ali čak i da toga nije bilo, jedva bi bili u minimalnom plusu.

Stvarno ne mogu vjerovati što je sad ovo nakon tri dobra kvartala??

 

 

Zaboravljena,a sve bolje posluje.

Projekt energetske obnove predstavlja ključnu prekretnicu u našem održivom poslovanju. Ukupna vrijednost projekta, preko 60 milijuna kuna, sufinancirana je iz Europskog fonda za regionalni razvoj. Instalacijom sunčanih panela postigli smo značajne rezultate, uključujući smanjenje emisije CO2 za 1250 tona godišnje, proizvodnju 659.000 kWh zelene energije i očekivano smanjenje poslovnih troškova.

 

Saponia kao primjer da je održivo moguće

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

New Report

Close