Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad kliknem na temu Optima, izbaci mi 502 bad gateway

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Mislim da malo pomalo, dizajn dobiva na funkcionalnosti i da je daleko bolji nego neki drugi. Mane su mu mnogo praznog prostora. Ove druge stvari se vidim uštimavaju i osobno sam sentimentalno vezana za ovaj. Prema tom očekujem povratak ekipe.

Sto se tiče odmoderacije malo previše traje, ali i to se da riješiti. Kao npr. uvodjenje kraće i liberarnije regrutacije za odmoderiranje dugogodišnjih članova.

Prema tom Vjeko, šta se čeka?!

 

Daj stavite pretrazivanje tema.

Kad recimo upisem PODR ili podrav pa da mi izbaci Podravku i odmah idem na tu temu a ne da ju trazim 10 min.

Kako se doda novi prijatelj? Vidim 5 zahtjeva ali nigdje ne otvara za odobravanje.

omogućite konačno par stvari koje su postojale u prethodnoj verziji foruma:

1. mogućnost ispravka svakog posta 5 minuta nakon slanja na objavu (bez obzira da li je objava odobrena ili nije)

2. omogućite da vidimo poruke prijatelja a ne da moramo čekati 2-3 sata da se odmoderira

3. omogućite normalnu tražilicu tema kad npr. tražimo OPTE da nas uputi na taj topic

4. omogućite da kad se klikne na naziv neke teme ili zadnje poruke na tu temu, da nas automatski prebaci na ZADNJU stranicu te teme/topica, a ne na prvu!!!!

5. omogućite ispravak ocjene posta jer nekad se dogodi da greškom stisnemo palac gore ili dolje i prije je to bilo moguće ispraviti, sada više nije

6.riješite konačno one čudne plave poruke s brojem na koje kad ih otvorimo u pravilu se uopće ne vidi o čemu se radi. neki kolege kažu da im piše 6,7,10 poruka/obavijesti, a da ništa novoga ne vide kada kliknu na to

7. kad kliknem nekome “zahtjev za prijateljstvo” ništa se ne dogodi nego me prebaci na vrh stranice!

8. ako ne znate to sami riješiti platite nekome tko zna!!

Nevjerojatno je da me katastrofalno stanje ovog foruma,sve greške koje izbacuje,nemogućnost pristupa mobitelom…više nervira nego trenutno stanje i  padovi cijena dionica na burzi…

9. omogućite normalno citiranje postova! tj. kada nekoga citiramo da možemo ostaviti dio posta koji želimo citirati te obrisati ono što je nebitno u tom citiranju a ne ovako kako je sada da uopće ne vidimo što citiramo niti možemo utjecati na to!

10. kad kliknemo na logiranje treba nas odmah staviti u kućicu da upisujemo svoj nick  a ne da ponovno moramo klikati!

11. kad pošaljemo post na forum, sustav nas treba ostaviti na ZADNJOJ stranici,a ne da nas vraća na prvu!

GROZNO!!! Puno bugova, izbrisan mi je stari profil … užas

Poslovni vas fino iskoristava da besplatno radite njihov posao testiranja i kreiranja upotrebljivog foruma.

A kad ćete posloziti teme po redu objave? Ove na forumu?

Vjerojatno nikad! 😁

Kako ste krenuli s “porilukom” još malo pa ćete staviti katanac na vrata i ključ u bravu.

Sad bi bilo fora da vas još netko shackira i sruši vam ovo invalidno čedo! 😁😁😁

12. kada smo ulogirani, pročitane teme trebaju biti “odboldane”, a nepročitane teme/poruke boldane tako da znamo ima li ili ne novih poruka na nekoj temi

 

ne znam koliko ima smisla išta pisati jer niste riješili niti osnovne stvari tipa


502 Bad Gateway



nginx
koje svako malo iskaču na ekranu 

502 bad …. još i to … zanemarimo dizajn, ali da ni ne radi

Poštovani korisnici,

Vidite i sami da se radi na forumu i hvala vam na svim konstruktivnim prijedlozima.

Ono što bih vas zamolio jest da kad dobijete poruku 502 Bad Gateway, kopirate link iz adress bara i zalijepite ga na ovu temu da informatičari mogu provjeriti.

Hvala vam unaprijed,

Suricata suricatta

New Report

Close