Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj sredite da mjesto Bad 502 iskoči neka fotošopirana s poprsjem, ili barem s plivason dupetom u Levis 501! 😁😁😁

ajde sad bar vidim poruke prijatelja. bar mali koračić u ovom kaosu koji svakodnevno trpimo

stvari se popravljaju ima novih nedostataka ali i starih problema koji nisu otklonjeni ni na bivšem forumu, uglavnom PDForum se vraća

ujedno molim da ako netko zna da me uputi jer ne znam što je sa čitanjem novina PD traži me da napravim pretplatu/kupim bla,bla

imam pretplatu A1/b.net kabelska TVkomplet

Sredite kronološkom slaganje tema na zaslonu, znači da se zadnja aktivna tema prikazuje prva, i tako redom.

Sredite da se prilikom ulogiranja putem mobitela ne mora svaki put ulogiravati. Prije to nije bilo potrebno. Zamarajuće je.

maknite neke bezvezne teme  koje su bez razloga zakucane na sam vrh foruma, kao npr. agrokor! nema nikakvog razloga niti logike da ta tema bude na vrhu jer niti agrokor više postoji, niti njegove bivše sastavnice tj. tvrtke kćeri koje su sada samo prazne ljuske, delistirane sa ZSE.

također niti TA tema nema razloga stalno biti na vrhu..to po meni zaslužuju samo komentari trgovanja, bez cenzure, utjecaj svjetskih kretanja na crobex ..i to je to

vjeko, 25.02.2020. u 13:56
Ono što bih vas zamolio jest da kad dobijete poruku 502 Bad Gateway, kopirate link iz adress bara i zalijepite ga na ovu temu da informatičari mogu provjeriti.

 

meni ne otvara trenutno:

https://www.poslovni.hr/forum/tema/rivp-riviera-adria-dd/page/627/#post-4214534

Poštovani.

Telefon pod kontaktima nije u funkciji, dajte ga bar izbrišite.

Stari i jedini nick mi ne radi od prvog trena promjene(ivan0003), pa sam uslijed tih problema stvorio novi(ivan003), koji kad pazite ovo, kad sam ulogiran ne mogu uopće na forum (page not found), a kad nisam.. onda mi je nije svejedno i ne vidim privitke.

Pa sam napravio novi nick sa druge mail adrese i postao ivana03.

Molim vas vratite me na pravi put i stari nick ivan0003.

Da i dalje i nikako ne gotivim ovaj uradak, al da, vidio sam da ste išli proslaviti u Dubrovnik i super trajete već.. klap klap

ivana03, 25.02.2020. u 21:32
Poštovani.

Poštovani, imate privatnu poruku.

 

Pozdrav,

Suricata suricatta

može li netko konačno objasniti što znače one plave obavijesti s brojem desno gore? meni piše 12…kad kliknem na to otvori se profil i tamo pod “prijatelji” vidim opet taj broj 12….kad kliknem na to, otvori se lista svih prijatelja i to je to, koliko god tražio ne kontam što bih ja sad trebao napraviti da taj broj nuliram?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan:

pretpostavljam da su to zahtjevi za prijateljstvo… samo što još ne postoji stranica gdje bi se isti vidjeli i odobrili…

I nije mi jasno zašto toliko vremena treba da se poruka odobri i da bude vidljiva.

Pa to traje cijelu vječnost..

bad gatway na

https://www.poslovni.hr/forum/tema/zaba-zagrebacka-banka-dd/page/290/#post-4214638

budapest !

hrvalin, 25.02.2020. u 21:13
maknite neke bezvezne teme  koje su bez razloga zakucane na sam vrh foruma, kao npr. agrokor! nema nikakvog razloga niti logike da ta tema bude na vrhu jer niti agrokor više postoji, niti njegove bivše sastavnice tj. tvrtke kćeri koje su sada samo prazne ljuske, delistirane sa ZSE.

također niti TA tema nema razloga stalno biti na vrhu..to po meni zaslužuju samo komentari trgovanja, bez cenzure, utjecaj svjetskih kretanja na crobex ..i to je to

 

slažem se…treba kao ranije na vrhu foruma ostaviti samo par, ajmo reći-univerzalnih tema, a ostale da se pomiču ovisno o tome kako dolaze novi postovi….

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Na popisu tema “Tržište kapitala” kliknem na redizajn foruma i umjesto na zadnju stranicu, otvori mi  predzadnju. Kad s nje kliknem na zadnju javi mi grešku “bad gatway”.

Također probam otvoriti RIVP i umjesto na zadnju otvori mi 2 stranice prije zadnje umjesto zadnje.

Generalno, kad napišem i pošaljem post, umjesto da ostanem na zadnjoj stranici te teme, baci me na 1. ili 2. stranicu od prije 5-6 godina ili neku kako mu dođe.

Također kad nisam logiran i otvorim pregled tema na TK Hrvatska, neki postovi se prikazuju kao da su još uvijek pod moderiranjem, a kad se logiram vidim da je post odavno odmoderiran i da nakon njega ima još 2 stranice novih postova.

Dajte više to riješite ili angažirajte nekoga tko to zna riješiti jer ovo je frustrirajuće.

Ignore: KressoM, delux

hura,sve bolje i bolje još kad sve profunkcionira bit će svi zadovoljni.

ja čak i na svoj email adresu dobivam zahtjeve za prijateljstvo pa se dopisujem s vjekom i pitam kaj je to sad još da krene crobex/dionice preko 2200 hebeš koronu jer vele da će nestat dok krenu turisti

New Report

Close