psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h


doktore pomagaj,moram ici frendica me zove a neda mi se….sta da napravim…??? [lol] [lol] [lol]

reči frendici da poznaš MiniBara, i više te nigdar nebu zvala. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


doktore pomagaj,moram ici frendica me zove a neda mi se….sta da napravim…??? [lol] [lol] [lol]

gledajte mladicu
ja tu vidim jedno jedino moguce rijesenje
pozovite ju s sebi doma
kako kod drugih zivotinjskih vrata tako i kod ljudi muska jedinka se bolje osjeca na vlastitome terenu(da ne kazem reviru) u akciji sa jedinkom suprotnoga spola
ako ne prihvati mozete i Vi svojoj fendici na njezin teritorij poci jer poznavajuci Vas sam stekao dojam da ako je netko alfa mužjak onda ste to zasigurno Vi
prof.pofuk
prijatno posle podne i puno dobre akcije zelim




profesora trenutno nema…..možete, ak je baš tolka sila, dojti u dežurnu ordinaciju.
Tu bumo vidli sve kaj treba napraviti
Ali kak i sami velite, skidanje bu bilo neminovno…

fala lepa
MiniBar


dragi MiniBar
dogovorili smo se da mozete cugati ali kontrolirano
Vi bi sad mislili da se pod time smatra do jedne odredjene mjere konzumirati alkohol
ne ,to nije to
to znaci cugati sa profesorom a ne sam
kod Vas se desava to da kad zagledate malo dublje u casicu javi se ono drugo ja
onodrugo Vase ja a ne moje(makar nam se isto desi)
javi se Vas zenska crta i samo mislite na seks
dakle terapija je ne da ne pijete nego da pijete ali samo u prisustvu profesora kako bi i profesor moga malo odlutati i barem pomisliti na seks
prof.pofuk
[/quote]

Primljeno na znanje! Ostaje sad jedina dilema, trilema, polinema, a to je kad bi mogel zakazati termin za kontrolu. Jer, znate dragi prof, ja vam pijem skroz…negda čak nit ne stanem. E sad, kad bi ja Vas, zapravo sebe mogel predbilježiti za neku kontrolu. Ono da se ubacite u termin….
Nego da Vas pitam, dosad sam redovito petkom odlazil na kontrole v kliniku "Nikak Doma". Tam me na oku ima jena krasna medicinska sestra. Bi mi mogli, lepo bi Vas prosil, dati "drugo mišljenje" o toj ordinaciji i osoblju? Jasno mi je da bi trebali sami dojti i uvjeriti se u standarde po kojima oni to delaju, ali to morem dogovoriti (nisam siguran, al čini mi se da je v pitanju ISP(i)O standard ili JUS (Još Uniđi Sjednom).

Fala lepa
MiniBar
[/quote]
mogu samo reci da je to dobra klinika
to je nasa prouduznica i vode ju nasi vrhunski pacijenti
prof.pofuk

@prof.pofuk
Nisam ni sumnjal…ali sad kad Vi velite da je to Vaša podružnica, z velikim se bum veseljem prijavil na sledeću terapiju. Čak bum i v "knjigu utisaka" napisal lepe reči….
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

sam da još velim jeno iskustvo…Jučer sam imal "urgentni" slučaj! Stvarno, tak su me lepo primili da nemam reči. Čak i nije ni gužva bila. Dobil sam dve doze leka P.A.N. (Popij Ak-i Nebreš) i posle toga mi je bilo odma bolje. A kak su me lepo otpraviliiii…. Stvarno, da bi reč rekel!
[wink]

je, no mi rečite, dal je v redu da taj lek uzimam oralno, ili možda da prejdem na nekvi drugi intravenski, ili čak možda lokalna terapija?
Fala lepa!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


to je nasa prouduznica i vode ju nasi vrhunski pacijenti

mislite Stručnjaci, ne?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



to je nasa prouduznica i vode ju nasi vrhunski pacijenti

mislite Stručnjaci, ne?
[/quote]
pa to Vam dodje na isto
prof.pofuk


sam da još velim jeno iskustvo…Jučer sam imal "urgentni" slučaj! Stvarno, tak su me lepo primili da nemam reči. Čak i nije ni gužva bila. Dobil sam dve doze leka P.A.N. (Popij Ak-i Nebreš) i posle toga mi je bilo odma bolje. A kak su me lepo otpraviliiii…. Stvarno, da bi reč rekel!
[wink]

je, no mi rečite, dal je v redu da taj lek uzimam oralno, ili možda da prejdem na nekvi drugi intravenski, ili čak možda lokalna terapija?
Fala lepa!


pa kak Vas ne bi lepo otpravili kad ste jos dvije doze terapije putne dobili
prof.pofuk

mislim da bum ovo moral reklamirati….Kome da se javim?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


mislim da bum ovo moral reklamirati….Kome da se javim?
[wink]

da…….nezgodan problem
kontaktirat cu ja sa podruznicom pa ak pevise ne zagledam u casicu budem ja rijesio taj problem
prof.pofuk

note dajte, vidite kaj se more…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


note dajte, vidite kaj se more…

evo me
do sad sam bil sa njima i samo da uzmem putnu terapiju pa bum vidil kaj se moze
prof.pofuk
javim se posle

sljedeci moli
prof.pofuk

Oh, dragi profesore…. izgleda da je danes bil ležerni dan v ordinaciji
Čestitam! Očito su Vaše metod dale maha i učinka

MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ah hvala Vam najljepsa
da bilo bi sve super da nije meni potrebna psiholoska pomoc
prof.pofuk

New Report

Close