psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

btw. …pošto su teška vremena , recesija itd. .., predlažem grupne terapije poradi podjele troškova liječenja , naravno ..ako ste u mogučnosti …
..npr. urediti jednu prostoriju za pacjente , gdje bi se uz baccardi-collu upoznavali sa tajnama Crnog Đeka i ostalih junaka serije …Kuda idu divlje svinje i usput bacili koji hand…

..dok bi se u drugoj prostoriji roditelji družili i opuštali uz zvukove Swinga…npr.
vjerujem da bi svi bili zadovoljni i zadovoljeni..
vaš odani bw-f1-3 plus nešto sitno.

muzički prilog za pacjente sa krizom identiteta ..
prof. če znati kome to pustiti , ako treba i 7 puta [smiley]


btw. …pošto su teška vremena , recesija itd. .., predlažem grupne terapije poradi podjele troškova liječenja , naravno ..ako ste u mogučnosti …
..npr. urediti jednu prostoriju za pacjente , gdje bi se uz baccardi-collu upoznavali sa tajnama Crnog Đeka i ostalih junaka serije …Kuda idu divlje svinje i usput bacili koji hand…

..dok bi se u drugoj prostoriji roditelji družili i opuštali uz zvukove Swinga…npr.
vjerujem da bi svi bili zadovoljni i zadovoljeni..
vaš odani bw-f1-3 plus nešto sitno.

…v kotec

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

muzički prilog za pacjente sa krizom identiteta ..
prof. če znati kome to pustiti , ako treba i 7 puta [smiley]

bolje 2x kriza identiteta neg 1x kriza srednjih let….
bolje 5x kriza srednjih let neg 1x menopauza
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


btw. …pošto su teška vremena , recesija itd. .., predlažem grupne terapije poradi podjele troškova liječenja , naravno ..ako ste u mogučnosti …

[img]http://www.easyfreesmileys.com/smileys/free-jumping-smileys-849.gif[/img]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

primarius pofuk, čula sam da se kad vas na pregledu mora skinuti do pojasa. istina:)?


primarius pofuk, čula sam da se kad vas na pregledu mora skinuti do pojasa. istina:)?

ne,to je samo za muskarce,zene se skidaju do kraja,tak sam bar ja cuo [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

profesora trenutno nema…..možete, ak je baš tolka sila, dojti u dežurnu ordinaciju.
Tu bumo vidli sve kaj treba napraviti
Ali kak i sami velite, skidanje bu bilo neminovno…

fala lepa
MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

profesor ovdje
oprostite ostao tek sam sada dosao sa prisavlja jer tamo ima pacijenata ko blata
ispricavam se
prof.pofuk
p.s. evo sad se mogu i dusom i tijelom posvetiti Vama

dakle da krenemo
kako smo vec zasigurno svi primjetili imamo novog clana na nasem odjelu
drugarica Diamanda
evo ja drugaricu Diamandu u ime svih nas pozdravljam
da si nam ZDRAVO drugarice Diamanda
evo da odgovorim na Vas problem
glede pregleda i skidanja pri pregledu
bitno je da se pacijent bolje osjeca
da li ce biti zakopcan do grla,skinuti se do pasa ili potpuno meni nije bitno
bitno je za mene a jos vise za pacijenta(VI TO CITAJTE PACIJENTICU) da se otvori bez imalo susprezanja do kraja kako bi zajednickim naporima nasli put ka rijesenju problema
namjerno rijesenju problema a ne zdravlju jer je zdravlje kao i bolest vrlo relativni pojam
ja sam u svojoj dugogodisnjoj praksi imao svakakvih slucajeva
jedan pacijent mi je rekao da ga muci sto ga svi zafrkavaju da ima papire da je lud(lijecnickim izrazom bolestan)
ja sam taj slucaj rijesio na nacin da sam mu rekao neka on kaze tima koji ga zafrkavaju neka mu pokazu papir da su oni zdravi
i on je to ucinio
i podrazumijeva se da mi nitko nije mogao poakazati taj papir
i tu je doslo do problema
on je posle toga mislio da je ozdravio i otisao od mene i duzi se sa njima kaj su ga podbadali
i da skatim nakon nekog vremena su svi dosli do mene jer su poludili od tog mog pacijenta
i nakon toga sam i ja otisao na kvasinu
prof.pofuk
p.s. ispricavam se sto sam Vam kratko odgovorio ali ima drugog pacijenta u zivo


profesora trenutno nema…..možete, ak je baš tolka sila, dojti u dežurnu ordinaciju.
Tu bumo vidli sve kaj treba napraviti
Ali kak i sami velite, skidanje bu bilo neminovno…

fala lepa
MiniBar


dragi MiniBar
dogovorili smo se da mozete cugati ali kontrolirano
Vi bi sad mislili da se pod time smatra do jedne odredjene mjere konzumirati alkohol
ne ,to nije to
to znaci cugati sa profesorom a ne sam
kod Vas se desava to da kad zagledate malo dublje u casicu javi se ono drugo ja
onodrugo Vase ja a ne moje(makar nam se isto desi)
javi se Vas zenska crta i samo mislite na seks
dakle terapija je ne da ne pijete nego da pijete ali samo u prisustvu profesora kako bi i profesor moga malo odlutati i barem pomisliti na seks
prof.pofuk

svim svojim pacijentima (koji misle da mogu spavati)kao i ostalim forumasima profesor zeli laku noc uz jednu uspavanku da lakse utonete u san
http://www.youtube.com/watch?v=WNDh_tFIHn4&feature=related
prof.pofuk

e profa
pofuk ovde
posluso sam stvar ,odlicna je i sve mi je jasno osim 24 stiha
sta je pevaljka htela kad kaze ,ja tebi ovo ,ti meni ovo
nis mi nije jasno u tom stihu
molim objasnjenje
pofuk

doktore pomagaj,moram ici frendica me zove a neda mi se….sta da napravim…??? [lol] [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



profesora trenutno nema…..možete, ak je baš tolka sila, dojti u dežurnu ordinaciju.
Tu bumo vidli sve kaj treba napraviti
Ali kak i sami velite, skidanje bu bilo neminovno…

fala lepa
MiniBar


dragi MiniBar
dogovorili smo se da mozete cugati ali kontrolirano
Vi bi sad mislili da se pod time smatra do jedne odredjene mjere konzumirati alkohol
ne ,to nije to
to znaci cugati sa profesorom a ne sam
kod Vas se desava to da kad zagledate malo dublje u casicu javi se ono drugo ja
onodrugo Vase ja a ne moje(makar nam se isto desi)
javi se Vas zenska crta i samo mislite na seks
dakle terapija je ne da ne pijete nego da pijete ali samo u prisustvu profesora kako bi i profesor moga malo odlutati i barem pomisliti na seks
prof.pofuk
[/quote]

Primljeno na znanje! Ostaje sad jedina dilema, trilema, polinema, a to je kad bi mogel zakazati termin za kontrolu. Jer, znate dragi prof, ja vam pijem skroz…negda čak nit ne stanem. E sad, kad bi ja Vas, zapravo sebe mogel predbilježiti za neku kontrolu. Ono da se ubacite u termin….
Nego da Vas pitam, dosad sam redovito petkom odlazil na kontrole v kliniku "Nikak Doma". Tam me na oku ima jena krasna medicinska sestra. Bi mi mogli, lepo bi Vas prosil, dati "drugo mišljenje" o toj ordinaciji i osoblju? Jasno mi je da bi trebali sami dojti i uvjeriti se u standarde po kojima oni to delaju, ali to morem dogovoriti (nisam siguran, al čini mi se da je v pitanju ISP(i)O standard ili JUS (Još Uniđi Sjednom).

Fala lepa
MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close