psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

inače sam v redu… malo boli glava, ali tak znam da propuh vleče pa zaprem prozore i odma je v redu.
Dan sam provel tak da sam otpiral i zapiral prozore.
Osim toga, danas bum iskoristil dan za čišćenje jer zutra je petak – dan za "ukapljivanje"…..
(E, ak neko zna, kaj to DIOKI misli "ukapljivati" na Krku? Morti budu trebali de kakvoga praktikanta…)
A novci me već duže vremena ne mučiju, jer jih imam taman tolko kaj niko nezna da jih imam.
Stanje je … dobro. Faliti se nebrem, žaliti se nečem.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

fino
zadovoljan sam jako sa Vama
javite se sestri za termin
hm…..mozda bolje onom Vasem blentavom prijatelju pofuk
prof.pofuk

fala lepa….rado bi se z sestrom dogovoril za termin.
Samo…..de je sestra?
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

momentalno je odsutna
na ispovjedi je u crkvi
prof.pofuk

Lepo ju pozdravite dok se vrne, i sam ji poručite da to kaj je spovedala i obečala
da se toga niko ionak ne drži… tak da… ne?
Em me razmete.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

da svakako
tu se slazem sa Vama…….makar ne bih bio tako iskljuciv ali imate prav
jos se nije vratila…….izgleda da je sa popom zabrijala
tak da bu se ngde vratila sljedeci tjedan
prof.pofuk

Alo profesore, malo sam u nedoumici glede ovih, mislim onih trgovinskih znakova koji se javljaju u nas seriozno dugogodišnje iskusnih ulagača.
Gledajte, ovaj, svi znamo što to znači kad vas svrbi dlan lijeve ruke pa onda opet tako svi znamo i što to znači kad nas i vas svrbi dlan desne ruke, e sad Ja sam u dvojbi koji je znak u pitanju kad me, Vas zasvrbi znate već gdje i ima li tu ikakve veze ta lijeva ili desna strana?
Eto ponukan onom nema glupih pitanja rado Vas isto to pitanje, ovaj, ono ranije pitam.
Unaprijed Vam hvala na Vašoj cijenjenoj akademskoj misli pretočenoj u ne manje nego minimalno kvalitetan odgovor. Hvala. Vam.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Alo profesore, malo sam u nedoumici glede ovih, mislim onih trgovinskih znakova koji se javljaju u nas seriozno dugogodišnje iskusnih ulagača.
Gledajte, ovaj, svi znamo što to znači kad vas svrbi dlan lijeve ruke pa onda opet tako svi znamo i što to znači kad nas i vas svrbi dlan desne ruke, e sad Ja sam u dvojbi koji je znak u pitanju kad me, Vas zasvrbi znate već gdje i ima li tu ikakve veze ta lijeva ili desna strana?
Eto ponukan onom nema glupih pitanja rado Vas isto to pitanje, ovaj, ono ranije pitam.
Unaprijed Vam hvala na Vašoj cijenjenoj akademskoj misli pretočenoj u ne manje nego minimalno kvalitetan odgovor. Hvala. Vam.

vece
ah ocekivao sam da cete i Vi navratiti
gledajte da se odmah ogradim od mogucih krivih tumacenja znakova ja Vam nisam dermatolog,ali kolko mi se cini na prvi pogled Vi imate SVRAB
eh vrlo lako moguce da je i to povezano sa Vasim neurolskim nupojavama boravka na ovoj planeti
SESTRO hitno ovamo dlolazite imamo urgentni slucaj i donesite mi tu kafu vec jednom
ispicavam se
sekund molim
prof.pofuk

Hvala, Hvala. Svaka pomoć je dobrodošla u ova krizna vremena.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Znači da ipak nosim manje para kraj ja.. ovaj znate već gdje, a više ulažem na tržištima kapitala.
Izvrsno, hvala. Puno ste pomogli.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

eto me
hm…….dakle
srk…….joj sto je vrela ova kafa
pardon
hm gdje smo stali
ako se odlucite manualno rijesiti Vas problem mislim da nije bitno kojom rukom to rjesavate jer je tak i onak sve u glavi…….bitno je da nemate crne misli i da mislite na nesto lijepo
zabortavite na stres pogotovo u tim trenucima……cak bi Vam savjetovao da iskreno iznesete problem Vasoj zivotnoj suputnici jer ja obicno u metodi lijecenja prilazim sa aspekta da je sve u obitelji i pokusavam resocijalizirati pacijenta
prof.pofuk


Znači da ipak nosim manje para kraj ja.. ovaj znate već gdje, a više ulažem na tržištima kapitala.
Izvrsno, hvala. Puno ste pomogli.

hm nemojte nagliti sa zaključcima
Vas problem je takve vrste prirode da se nemoze bas preko noci rijesiti…..hm ili doduse moze??????
prof.pofuk

Apsolutno nemoguće preko noći. Naime ni jedna burza nije otvorena preko noći. Dočim, vidite interesantno je to, mnoge u zatvorene preko iste nam noći.
A i Ja sam ipak jedan dugoročni ulagač.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Dakle stvaramo povijest da traje hiljadama hilajda godina.
Interesantno je to vidite Mi, Vi i Ja budućnošću stvaramo povijest, djelima stvaramo potražnju, potražnjom stvaramo novac, novcem, ponekad eto osjetljivo je, stvaramo draškanje.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Apsolutno nemoguće preko noći. Naime ni jedna burza nije otvorena preko noći. Dočim, vidite interesantno je to, mnoge u zatvorene preko iste nam noći.
A i Ja sam ipak jedan dugoročni ulagač.

ah moram Vam priznati da Vi najbolje percipirate od svih mojih pacijenata( neka ostane medju nama)
ali jako teske rijeci upotrebljavate
dugorocni?????? sta to znaci dugorocni
obicni smrtnici kazu da je vrijeme relativan pojam
akademici nauka fizike se uopce ne usude reci sta je to vrijeme jer ni oni neznaju
znaci moj savjet Vam je zaboravite na vrijeme

poslusajte sta Vam moja sestra porucuje
prof.pofuk

New Report

Close