psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h


Dakle stvaramo povijest da traje hiljadama hilajda godina.
Interesantno je to vidite Mi, Vi i Ja budućnošću stvaramo povijest, djelima stvaramo potražnju, potražnjom stvaramo novac, novcem, ponekad eto osjetljivo je, stvaramo draškanje.

da
dobro ste to primjetili
kod dosta pacijenata sa ovom dijagnozom koju Vi imate imam problem sta se orjentiraju samo na sadasnjost a sadasnjost ;ma kolko bila istovremeno i bitna i relativna,gotovo da je nepostojeca jer evo ovo kolko god bila velika misao vec je proslost,tj.pase
prof.pofuk

bitno je sagledati perspektivu u prostornovremenskom kontinuumu
shvatiti da pravci nisu paralelni, da pravac nije pravac već kružnica, krugom ispuniti kružnicu, kružnicu sagledati kao krivulju, krivulju shvatiti kao spiralnu zavojnicu, pojmiti dualnost elektromagnetizma i konačno prebirati po finim strunama

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


bitno je sagledati perspektivu u prostornovremenskom kontinuumu
shvatiti da pravci nisu paralelni, da pravac nije pravac već kružnica, krugom ispuniti kružnicu, kružnicu sagledati kao krivulju, krivulju shvatiti kao spiralnu zavojnicu, pojmiti dualnost elektromagnetizma i konačno prebirati po finim strunama

?????????????????????
……….?????????????????????????………..
da da ….svakako
da li jos ima nesto da sagledamo sto je bitno?????
prof.pofuk

molim prof. pofuka da se hitno javi na odjel tehnološke analize , stanje je kritično … [huh]


molim prof. pofuka da se hitno javi na odjel tehnološke analize , stanje je kritično … [huh]

izvolte
tu sam
hm…….petak je pa mi je citav dan bio kritican sa medicinskom sestrom kao i svaki petak
nego recite mi da li kako mogu pomoci na ovoj stranici
prof.pofuk

ispricavam se sto me danas nije bilo u kancelariji
rjesavao sam problem koji se vec vuce 20 godina
imao sam svojedobno pacijenta koji je bolovao od krize identiteta pa je umesto crnca htio biti bijelac
danas su mi javili preko amasade da se hitno javim jer imaju tipa koji boluje od poremecaja licnosti
umesto tenisaca bi htio biti crnac koji je htio biti bijelac
prof.pofuk
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=63690&sectionId=44



molim prof. pofuka da se hitno javi na odjel tehnološke analize , stanje je kritično … [huh]

izvolte
tu sam
hm…….petak je pa mi je citav dan bio kritican sa medicinskom sestrom kao i svaki petak
nego recite mi da li kako mogu pomoci na ovoj stranici
prof.pofuk
[/quote]

…čujte profesore, danas sam intenzivno pratio tehnološku analizu ..
uglavnom, cijeli dan su tamo nekog IQ.urca mijerili i uspoređivali ……pa rekoh , da i ja svoga izmjerim
..jako sam razočaran rezultatima , jer i nakon opetovanih pokušaja nisam uspio preči otpor na br.20
..kad usporedim sa njihovim rezultatima koji se kreču od 117 do 173 osječam se zbunjeno ..
..pri mjerenju sam koristio ravnalo , waser vagu i krojački metar..
..da li je samnom sve u redu , ako nije da mi prepišete terapiju
..unaprijed zahvalan..




molim prof. pofuka da se hitno javi na odjel tehnološke analize , stanje je kritično … [huh]

izvolte
tu sam
hm…….petak je pa mi je citav dan bio kritican sa medicinskom sestrom kao i svaki petak
nego recite mi da li kako mogu pomoci na ovoj stranici
prof.pofuk
[/quote]

…čujte profesore, danas sam intenzivno pratio tehnološku analizu ..
uglavnom, cijeli dan su tamo nekog IQ.urca mijerili i uspoređivali ……pa rekoh , da i ja svoga izmjerim
..jako sam razočaran rezultatima , jer i nakon opetovanih pokušaja nisam uspio preči otpor na br.20
..kad usporedim sa njihovim rezultatima koji se kreču od 117 do 173 osječam se zbunjeno ..
..pri mjerenju sam koristio ravnalo , waser vagu i krojački metar..
..da li je samnom sve u redu , ako nije da mi prepišete terapiju
..unaprijed zahvalan..
[/quote]
oprostite sto ovako kasno reagiram na Vas upit ali sam i ja morao izmjeriti da usporedim
gledajte nemam tocan podatak koji je empirijski potvrdjen jer zbog burze mi je davnih dana otisla prileznica,jos prije djevojka a ja sam sa svim postojecim instrumentima koje imam nemogu naci polaznu kotu a kamoli krajnju
pa sad ja pitm Vas da li je samnom sve u redu?????
prof.pofuk

..riješenje problema meni djeluje veoma jednostavno ….
to ćemo riješiti jednim potezom pera , i promjeniti Vašu titulu u profesorica.pofuk
nadam se da sam pomogao..

profesor je momentalno odsutan
otisao je obaviti veliku nuzdu u pozarevac na nekakav grob
pofuk
p.s. znate to mu je ritual koji izvodi svaki petak


profesor je momentalno odsutan
otisao je obaviti veliku nuzdu u pozarevac na nekakav grob
pofuk
p.s. znate to mu je ritual koji izvodi svaki petak

.slabo Vam se putin u te vjerske obrede..
pozdravite prof.
..navratiču ja još koji put .., recimo pon-uto

profesor mi je morseovim znakovima poslao iz voza poruku za Vas kako cete se bolje osjecati
rekao je da stavite neku lovicu na orlando protiv filadelfije danas u gostime
dakle na orlando
eto ja Vam to prenosim jer je jedino u mene imao povjerenja da cu prenjeti poruku pa ak me se slucajno setite ,onak nekaj tek tolko za intelektualne usluge,dostupan sam Vam
pofuk

bwin56 pofuk ovde
cuj ja sam posluso profesora i stavio na orlando 1470 kn ali sam na taj listic dodo jos lyon protiv psg-a jer ja bolje znam nego profesor sta meni treba za terapiju prepisati
pofuk

evo ako nije greda ja bih ti propisao neku strasno dobru zensku…………. [thumbsup] [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


evo ako nije greda ja bih ti propisao neku strasno dobru zensku…………. [thumbsup] [thumbsup]

da da imate prav
to mi je i profesor preporucio
pofuk

New Report

Close