psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

ali nisam profesora posluso jer zenske vole uspjesne i pametne a ja ne zadovoljavam ni jedan od navedenih kriterija a jos sam i ruzan
pofuk

kolega,zenske vole budale,ili se tako bar cini..ako ne budale onda malo blesave…ja od kad sam se poceo ucestalo druziti s forumo kao ubro malo pameti,ostavila me cura,prijateljice tu i tamo zovnu,al mi nesto govori da nece ni one dugo…. [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kolega,zenske vole budale,ili se tako bar cini..ako ne budale onda malo blesave…ja od kad sam se poceo ucestalo druziti s forumo kao ubro malo pameti,ostavila me cura,prijateljice tu i tamo zovnu,al mi nesto govori da nece ni one dugo…. [undecid]

profesor ovdje
gledajte malo mi je losa veza jer sam u vozu
ispricavam se ako dodje do kakve nedaj bog zabune
kod Vas bih primjenio pristup lijecenja mog uvazenog kolege Freuda
javite mi se sutra jer sam sad sprijecen za vrsenje psihoanalize
jedino sto Vam mogu napomenuti u ovome trenutku da je sve stvar perceprije ali Vi to ionako znate i sami bez da Vam ja kazem
kroz svoju struku sam se cesto sreo sa pitanjem pacijenata sto žene vole??????
sad si mozete misliti kakav ja posao imam kad mene,PAZITE MENE?????? pacijenti to pitaju
medju nama ,zene Vam vole najvise iluziju(toga nisu svijesne kao sto ni muske jedinke takodje nisu svjesne da vole kod zena) a istovremeno i sigurnost vole( to takodje ni muske jedinke nisu svjesne
prof.pofuk
p.s. molim Vas da pofuka ne potičete na zenske jer je momentalno u intimnom odnosu sa dionicama a ja najvise kod njega cijenim privrzenost



kolega,zenske vole budale,ili se tako bar cini..ako ne budale onda malo blesave…ja od kad sam se poceo ucestalo druziti s forumo kao ubro malo pameti,ostavila me cura,prijateljice tu i tamo zovnu,al mi nesto govori da nece ni one dugo…. [undecid]

profesor ovdje
gledajte malo mi je losa veza jer sam u vozu
ispricavam se ako dodje do kakve nedaj bog zabune
kod Vas bih primjenio pristup lijecenja mog uvazenog kolege Freuda
javite mi se sutra jer sam sad sprijecen za vrsenje psihoanalize
jedino sto Vam mogu napomenuti u ovome trenutku da je sve stvar perceprije ali Vi to ionako znate i sami bez da Vam ja kazem
kroz svoju struku sam se cesto sreo sa pitanjem pacijenata sto žene vole??????
sad si mozete misliti kakav ja posao imam kad mene,PAZITE MENE?????? pacijenti to pitaju
medju nama ,zene Vam vole najvise iluziju(toga nisu svijesne kao sto ni muske jedinke takodje nisu svjesne da vole kod zena) a istovremeno i sigurnost vole( to takodje ni muske jedinke nisu svjesne
prof.pofuk
p.s. molim Vas da pofuka ne potičete na zenske jer je momentalno u intimnom odnosu sa dionicama a ja najvise kod njega cijenim privrzenost
[/quote]
sta bi mi da tebe nema na forumu… [lol] [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

ah…..isto bi se ovako osjecali
prof.pofuk


evo ako nije greda ja bih ti propisao neku strasno dobru zensku…………. [thumbsup] [thumbsup]

sam’ ne vraga k hiži peljati
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


kolega,zenske vole budale,ili se tako bar cini..ako ne budale onda malo blesave…ja od kad sam se poceo ucestalo druziti s forumo kao ubro malo pameti,ostavila me cura,prijateljice tu i tamo zovnu,al mi nesto govori da nece ni one dugo…. [undecid]

ti Dodjoh još izgleda nisi došel do kuna.
Paradoksalno je to kaj je "kuna" zapravo jen jako krvoločni lovac (ko bi rekel)
Ali šta je ženska… ženska je u stanju ubiti kunu dok si rekel seks….ovaj keks.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

profesor ovdje
morat cu se i Vama posvetiti kad se vratim sa puta
prof.pofuk

ja sam našao terapiju po mjeri.. http://www.youtube.com/watch?v=s_1ZXGwOWDQ&feature=related


ja sam našao terapiju po mjeri.. http://www.youtube.com/watch?v=s_1ZXGwOWDQ&feature=related

profesor ovdje
dobio sam obavijest da su si pacijenti sami poceli pripisivati terapiju
sad sam poslušo recept i suze mi na oci jer je vrlo jak lijek
odlicno ste si prepisali samo ga dozirajte jer je Tozovac vrlo jak i zna da ponese
3 puta dnevno po jednu stvar konzumirajte iz njegovog asortimana
nikako više
prof.pofuk
idem ga sad malo konzumirati da se prisetim kakve su nus pojave pa Vam se javim


bwin56 pofuk ovde
cuj ja sam posluso profesora i stavio na orlando 1470 kn ali sam na taj listic dodo jos lyon protiv psg-a jer ja bolje znam nego profesor sta meni treba za terapiju prepisati
pofuk

..srečom, kasno sam vidio Vašu poruku, ali probaču danas sa Anderlehtom, PSV-om i Sportingom

@prof.pofuk
..vidim da spominjete Freuda, nešto malo sam ga čitao …davno,..
on je uglavnom uspješno radio na proširenju vlastite svijesti i aktivaciji onih neiskorištenih 90 pt. sivih stanica, koristeči pri tome dosta moderne i nekonvencionalne metode za svoje vrijeme , te ”metode” su na sreču ili na žalost , kod nas dosta skupe i teško dostupne pa da ne duljim , predlažem da uz dva vječna pitanja WHAT’S ON MY MIND i WHO I AM AND WHERE I GO ipak popijete samo čašicu,dvi..tri domače bevande, može i šljivovica ili travarica, naravno uz Tozinu muzičku podlogu..
…Vaš vjerni pacjent, bw-F1-3 ili nešto sl. ,nisam davno provjerio



@prof
.pofuk
..vidim da spominjete Freuda, nešto malo sam ga čitao …davno,..
on je uglavnom uspješno radio na proširenju vlastite svijesti i aktivaciji onih neiskorištenih 90 pt. sivih stanica, koristeči pri tome dosta moderne i nekonvencionalne metode za svoje vrijeme , te ”metode” su na sreču ili na žalost , kod nas dosta skupe i teško dostupne pa da ne duljim , predlažem da uz dva vječna pitanja WHAT’S ON MY MIND i WHO I AM AND WHERE I GO ipak popijete samo čašicu,dvi..tri domače bevande, može i šljivovica ili travarica, naravno uz Tozinu muzičku podlogu..
…Vaš vjerni pacjent, bw-F1-3 ili nešto sl. ,nisam davno provjerio

da ……moglo bi se reci i vrlo upucen pacijent
dakle cim ste na burzi imate f60 makar moj kolega kaze da su to sve karekteristike f 61
a ovo o cemu govorite da je Freud lijecio to Vam je samo trecina dionice igh po trošku
prof.pofuk



bwin56 pofuk ovde
cuj ja sam posluso profesora i stavio na orlando 1470 kn ali sam na taj listic dodo jos lyon protiv psg-a jer ja bolje znam nego profesor sta meni treba za terapiju prepisati
pofuk

..srečom, kasno sam vidio Vašu poruku, ali probaču danas sa Anderlehtom, PSV-om i Sportingom

[/quote]
zeli Vam svu srecu
srecom niste poslusali mene ,na nesrecu ja sam sebe posluso
ali sreca i nesreca su relativan pojam
savjetujem Vam da si pogledate to u jedno video numeri koja je stvarna
http://www.youtube.com/watch?v=ojeRwWIdQBM&feature=fvst
pro.pofuk

jedno 10 puta sam vračao na turn , tražeči reakciju Hansena, ali ipak je on jedan od big balls profija, i to uz onakav pot ..dobar hand

New Report

Close