psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova psihološka pomoć dioničarima koji su u plusu by prof.pofuk 0-24h

vece
nemogu vjeroavati da moram na ovaj naci odbiti pacijenta
to mi se jos nije desilo u dugogodisnjoj praksi
ja bih molio doticnog gospodina forumasa koji mi se na privat javlja svaki dan po 10 puta da se javi na sljedece odeljenje
http://www.gsa.org.rs/cms-run/
unaprijed hvala i sretan put
prof.pofuk

doktore,imam problem…vec dvadesetak dana ne treniram naime ova virtualna zajednica mi uzima dosta vremena…sinoc sam slucajno naletio na frendicu koja je inace trbusna plesacica,malo smo si pricali popili koju cugu nakon cega je uslijedio cijelonocni maraton,imam sad upalu trbusnog zida i prepona…pa me zanima ima li sto ucinkovitije od andola 100 …posto s donedavnom curom i nije bilo maratona vise ono reda radi kad vec moram…sad sam se shebo dobro … [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


doktore,imam problem…vec dvadesetak dana ne treniram naime ova virtualna zajednica mi uzima dosta vremena…sinoc sam slucajno naletio na frendicu koja je inace trbusna plesacica,malo smo si pricali popili koju cugu nakon cega je uslijedio cijelonocni maraton,imam sad upalu trbusnog zida i prepona…pa me zanima ima li sto ucinkovitije od andola 100 …posto s donedavnom curom i nije bilo maratona vise ono reda radi kad vec moram…sad sam se shebo dobro … [lol] [lol]

saki normalan čovek bi ti savjetoval sistem rada "brigo moja pređi na drugoga"
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

profesore, kako ide

hop, hop,
Ja sam mali klokan

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

kuc, kuc

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

profesor ovdje
vidim da ste svi dobro jer kako sam nacuo crobex raste
ah…..dobro je
terapija djeluje
tu se dokazalo da postoji samo jedan bog
a taj bog se zove para iliu ti novac
niti jedan medikament nije jaci od tog boga
niti jedna vjera nije jaca od tog boga izuzev vjere u samoga sebe i to imajte na umu
dakle samo smireno da ne otidjete opet u plus fazu jer kako svi to znamo posle plusa dolazi minus pa da Vas opet ne bi trebao vaditi iz depre
prof.pofuk

opet profesor ovdje
pa sta je Vama dragi moji pacijenti
umjesto da mirno spavate Vi meni lupate stotke?????????
nis mi nije jasno
ne spavate kad tonemo ,na spavate kad rastemo
hm………ah nista mi drugo ne preostaje nego da zbudim kolegu profesora Jakovljevica sa Rebra(naravno ako momentalno nije zauzet sa Velecasnim Sucem u objasnjavanju osnova razno raznih mantra i psihnotiziranja masa ) i da ga pitam za savjet kako da Vas smirim jer u svojoj dugogodisnjoj praksi jos nisam imao ovakakv slucaj
….hm…..tesko mi je bilo za priznati ali stvarfno nisam imo,,,,,,,,,
da……………………nazvo bi kolegu prof.Goreta ili Jukkića u Vrapcu za savjet kako da Vam pomognem ali me je strah da me ne strpaju tamo jer bi nastala nestasica lijekova dok bi mene skulirali
prof.pofuk

profesor ovdje
nadam se da ste dobro i da se mirno ljuljate u Vasim snovima
pofuk je jedno vrijeme bio odsutan jer se totalno zgubil
sad cu se malo posvetiti njemu ali ako ima kakav hitan slucaj slobodno se javite
prof. pofuk
p.s. primamo i preko reda,doduse naravno uz naknadu u vidu milodara

profesor ovdje
izvolite ordinacija je otvorena
slobodno udjite
daklem da krenemo
prvi korak ka izljecenju je da si priznate da ste bolesni
bez Vase pomoci i suradnje sa Vama nema puta ka izljecenju
daklem
da se nadovezem na tekst od 30.05.09. u 06:24
svi koji me nisu poslusali mogu se bez ikakve sputanosti i straha javiti na seansu jer iako o dionicama nemam pojma(dobro nesto sam naucio uz onog dosadnog pacijenta pofuka sto ga ljecim,makar sam i sam potpo pod njegov utjecaj pa sam i ja u komi kako financijskoj tako i psihickoj) mogu Vam na neki drugi nacin pomoci
prof.pofuk
nego ako smem da pitam da li je netko vidio pofuka jer sam cuo da se odao čašici a to nikako ne spada u tretman ljecenja

profesor ovdje
hm……..ah………….nemrem vjerovati da si ja nemogu iskoristiti na miru ovih 6 dana neiskoristenog godisnjeg odmora sto mi je preostalo od prije 10 godina
obracam se ovim putem kako mojim pacijentima tako i javnosti zbog ucestalih poruka na p.m. u kojima sam uvidio ne samo da su moji dragi pacijenti uznevjereni sto doktor Ivo Sanader vise ne drzi ordinaciju nego i obican,sasvim obican puk
dakle terapija je sljedeca…….probat cemo ovaj puta bez medikamenata makar bude isko tesko ali ja u Vas imam povjerenja
dakle:samo bez panike PRVO ZENA I DECA a onda ostali
prof.pofuk

vece
profesor ovdje
uzeo sam si 5 godisnji dopust prije nekog vremena ali kao sto vidite naprasno sam ga prekinuo ponukan cinjenicom da mi se svakodnevno sve vise pacijenata javlja na p.m. sa molbom za pomoc
na moje veliko iznenadjenje sve vise ih se javlja koji su u minus fazi
ne bi bio profesor ja kad ne bismo zajednicki nasli rijesenje
daklem materijalni gubitak nekada zna biti jos veci plus u drugim segmentima nego sto je bio minus ako se energija dobro usmjeri
prof.pofuk
zurim javim se posle

profesore
oprostite kaj gnjavim u ovo doba ali sam vas samo htio obavjestiti da sam presto piti

pofuk

g.prof.p.
Kako nekome pomoći, a drugome ne odmoći?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


g.prof.p.
Kako nekome pomoći, a drugome ne odmoći?

"Pomoz sam sebi pa će ti i bog pomoć "
Jasno uz preporuku ovozemaljaca koji ne zemlju ovozemljene darove iliti mito iliti proviziju , se kaj se tega dotikavlje je se "over manipulation ", kak bi se pri nas prevele Coruption iznad sveg i samog boga iliti sebe jer postoji i problem ovozemljenih bogof ……i nikad kraja kraju , se ide h okruog .

New Report

Close