Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Pozdrav!
Zanima me kako neki članovi vide postove prije moderiranja a neki ne? U čemu je štos?


Pozdrav!
Zanima me kako neki članovi vide postove prije moderiranja a neki ne? U čemu je štos?

Poštovani,

Postove korisnika čije ste zahtjeve za prijateljstvom prihvatili vidite prije moderiranja.

Pozdrav,

Suricata suricatta

Poštovanje, više ne mogu naći temu obavijest zajednici gdje su se davali prijedlozi kako da novi forum izgleda bolje, evo i to ste zakomplicirali pa nema više opcije ko prije “prikaži sve teme” pa mogu samo doći do onih koji su izbačeni na prvoj strani. Još jednom vas molim, dajte pod opcijom pretplačene teme, kad se zadnji post na pretplačenoj temi pročita da tada izbljedite slova kao što je i prije bilo, jer ovako je skroz nepregledno i ne znam dali sam pročitao ili ne zadnji post. I da mogli bi vratiti opciju “prikaži sve teme” da mogu doći i do tema koje nisu trenutno baš nešto aktivne. Hvala!

Pozdrav,
Pokušao sam ubaciti novi post na blogu ali mi se čini da je neka opca blokada na snazi (nema načina da se ubaci novi post)?

Moze pojašnjenje…

Damir je poduzetnik i web entuzijast. Voli pisati o tehnološkim novinama koje pomažu da se unaprijedi poslovanje, kao i svim ostalim novostima vezanim za posao i tehnologiju.


Pozdrav,
Pokušao sam ubaciti novi post na blogu ali mi se čini da je neka opca blokada na snazi (nema načina da se ubaci novi post)?

Moze pojašnjenje…

Poštovani,

Može malo podrobnije pojašnjenje glede nemogućnosti postanja – da li vam sustav javlja kakvu pogrešku ili? Koji pretraživač je u pitanju?

Ja sam sad na vaš blog najnormalnije dodao post i kao moderator i s “testnim radnim nickom”

Suricata suricatta

Poštovani gospodine Vjeko ,

Ako se ne slažete s mojim stavovima onda je u redu da ste mi obrisali post na temi :

“Božo Petrov: Milanovićeva ponuda je promašena, ne zanima me fotelja”.

Nasuprot tome , niste obrisali post u kojem me vređaju u temi:

“Predsjednica upisuje doktorat: Školarina iznosi 60.000 kuna”

LP

.

.

Poštovani moderatoru,

je li moguće pod Tržište kapitala Hrvatska dodati novu temu ?

osobno bi htio otvoriti temu stock-splita na domaćem tržištu, odnosno mislio sam pitati forumaše koji trguju bi li imali neke dionice u portfelju kada bi na taj način bile dostupnije.

pa ako može pomoć, hvala.


Poštovani moderatoru,

je li moguće pod Tržište kapitala Hrvatska dodati novu temu ?

osobno bi htio otvoriti temu stock-splita na domaćem tržištu, odnosno mislio sam pitati forumaše koji trguju bi li imali neke dionice u portfelju kada bi na taj način bile dostupnije.

pa ako može pomoć, hvala.

Poštovani,

Navedite mi koji biste točan naziv teme (neka bude što smisleniji i razumljiviji) i napišite neki uvodni tekst u temu pa ćemo vam je otvoriti.

Suricata suricatta

Molio bih objašnjenje zbog čega se meni ne prikazuje post korisnika (tj. čeka potvrdu administratora) dok zaključujem iz nastavka diskusije da određeni korsnici to isto mogu pročitati i o tome raspravljati?
Da li ja negdje griješim ili je nešto drugo po srijedi?
Pozdrav!

Poštovani, ako ste kao korisnik moderirani, vaše postove korisnik/korisnici prije odobrenja moderatora samo u slučaju da ste virtualni prijatelj s korisnikom/korisnicima. Ukratko, korisnicima možete slati zahtjeve za prijateljstvom i ako ih oni prihvate, njihove postove vidite čak i ako nisu odobreni od strane moderatora.

Srdačan pozdrav,

Suricata suricatta

Pa molio bah Vas stvarno da pokažete malo ažurnosti. Ipak dan i pol za odobrenje posta postaje previše, a i forum time stvarno gubi svaki smisao. Niti rasprava niti praćenje teme nisu mogući na taj način.
Srdačan pozdrav!

pša gdje da ih dodamo u listu prijatelja? ta je opcija nevidljiva!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pša gdje da ih dodamo u listu prijatelja? ta je opcija nevidljiva!

Kod malih ikonica s palcem gore/dolje imate malo slovo v koje je zapravo padajući izbornik gdje, između ostalog, željenom korisniku šaljete zahtjev za prijateljstvom

Suricata suricatta

Molim, kako da izbrišem broj poruka u porukama, nakon što sam odbila zahtjeve za prijateljstvom..hvala LP


Molim, kako da izbrišem broj poruka u porukama, nakon što sam odbila zahtjeve za prijateljstvom..hvala LP

Probajte s brisanjem cachea ovisno o pregledniku koji rabite

Suricata suricatta

New Report

Close