Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

….Alo momak…. da .. da … Vjeko … ja sam
pofuk …. daj sad reci pred svima kad ćeš me konačno odmemorirati…. reci … ali iskreno reci molim te …. nemoj da te Kolindi tužim…. sad kad nam je nadasve potrebno ZAaaaaajedništvo ti mene držiš moderiranog
…. molim odgovor
….
unaprijed hvala
pofuk

….ja sam… daj vidi molim te gđe je zapelo u procesu moje odmemoracije….
.. molim odgovor …
.. unaprijed hvala
pofuk

molio bih poštovanu moderaturu da inaktivira/blokira ili što već moj korisnički račun (super24) tako da se više ne može koristiti..

hvala

super24

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Moderatori dajte malo olabavite u svom kozmosu.Čemu forum???

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Alo moderatori!!!!!
Pa ja sad gledam i zbrajam i ne vjerujem svojim očima… od početka mog djelovanja na forumu vi ste meni izbrisali točno 10346 postova.Samo u zadnjih mjesec dana ste mi izbrisali 765 posta i osvrta.. pa to je ta nevjerovat… molim da mi kažete čime sam ja to kao jedna legenda( doduše ne svjetka nego lokalna) ovog foruma zaslužio????
Od tih 10346 posta kaj ste mi izbrisali možda samo 4 nisu bila kvalitetna.
Molim odgovor
Unaprijed hvala
pofuk
p.s. Molim da me Podhitno odmemorirate jer nam je u ovom teškom trenutku i vise nego potrebna komunikacija i Zaaaaaajeedništvo
Ne treba nam vise razdora….

Zar nije vrijeme da uklonite oglase ovakvog i sličnog sadržaja ?

http://www.poslovni.hr/forum/tema/kupite-hrvatske-registrirane-i-lazne-putovnice-vozacke-dozvole-osobne-iskaznice-docconsultancy99gmailcom-43884

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

nekolicina korisnika uredno zatrpava sve teme 24 h na dan…ogranici broj postova svima ako treba.
serislav,zorangutan pojacavaju .serija je malo usporio .
serislav je neprikosnoveni spamer PD .ignore opcija ne pomaze..stalno je prvi post na svim temama…rijesite to..hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Dragi moderatori, slucajno sam ignorirao jednog forumasa, kako da to ponistim?

Pa Vjeko ti je odgovorio prije 6 mjeseci kak se to radi a ti me još uvijek ignoriraš … strašno
pofuk

Koji je smisao da se poruka ne vidi prije odobrenja moderatora? Nekad treba čekat satima da bi se vidjelo što piše. Zar nije lakše kasnije pobrisat neki post ako nije u skladu s pravilima, nego ovako gušit forum s čekanjem.


Koji je smisao da se poruka ne vidi prije odobrenja moderatora? Nekad treba čekat satima da bi se vidjelo što piše. Zar nije lakše kasnije pobrisat neki post ako nije u skladu s pravilima, nego ovako gušit forum s čekanjem.

Svaka Vam je na mjestu ko u Njegoša … jedino ako smijem Vas moj dragi gospodine Paničar zamoliti da ne paničarite…..
sve prije ili kasnije izađe na vidjelo pa tako i Vaši nadasve kvalitetni postovi
pofuk

I mi nešto prigovaramo državnoj administraciji, Sjevernoj Koreji…
Post na KODT-P stoji “NE ODOBREN” već 3 dana!
Naravno nije iznimka…
Nisu ljudi ovce.
Ukinite već jednom ovo sramotno “ODOBRENJE MODERATORA” !?

Vidi prilog.

charlie…. zašto Nemogu danima otvorit ovaj prilog šta ste poslali???
pofuk

Dobro, što sam ja neka gadna prijetnja poslovnom da me se svako malo moderira????!!!!


Dobro, što sam ja neka gadna prijetnja poslovnom da me se svako malo moderira????!!!!

… ne … Vi ste … nebrušeni dijamant…
pofuk

New Report

Close