Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

ja to nemam. prije je bilo. čak i onaj poseban dodatak… ne znam kako bi rekao što iskoči. ovako moram skrolati skroz do dna stranice. možda ja negdje griješim što me ne bi ni čudilo jer nisam baš neki ekspert za informatiku.

who dares, wins


ja to nemam. prije je bilo. čak i onaj poseban dodatak… ne znam kako bi rekao što iskoči. ovako moram skrolati skroz do dna stranice. možda ja negdje griješim što me ne bi ni čudilo jer nisam baš neki ekspert za informatiku.

Kako nemaš ? Na samom vrhu , desni kut , PROFIL PORUKE ODJAVA . To je računalna verzija za računala i laptotope, dok je za tablete i smartphone drugačija . Ne znam , preko čega pratiš i čitaš?

samo ovaj kućni.

who dares, wins

Kućni , vjerojatno misliš na stolno računalo . Onda moraš imati .

@verdi

Znači na vrhu stranice u pregledniku ne vidite ovu letvu u privitku?

Suricata suricatta

Planira li poslovni.hr nabaviti SSL certifikat kako bi veza bila enkriptirana?

Malo mi je muka unositi lozinku preko nezasticene veze.
Shvacate li da je ovako ugozavate sigurnost i privatnost svih korisnika ovog foruma?
Lozinke, privatne poruke i sve ostalo se salje preko nezasticene veze i moguce je da to netko pokupi (javni WIFI, firma, ISP i slicno).


Planira li poslovni.hr nabaviti SSL certifikat kako bi veza bila enkriptirana?

Malo mi je muka unositi lozinku preko nezasticene veze.
Shvacate li da je ovako ugozavate sigurnost i privatnost svih korisnika ovog foruma?
Lozinke, privatne poruke i sve ostalo se salje preko nezasticene veze i moguce je da to netko pokupi (javni WIFI, firma, ISP i slicno).

Iskreno, bilo je razgovora o tome, ali ne znam u kojem je stadiju. Moglo bi se implementirati sa skorašnjim redizajnom portala

Suricata suricatta

Dragi moderatori, slucajno sam ignorirao jednog forumasa, kako da to ponistim?


Dragi moderatori, slucajno sam ignorirao jednog forumasa, kako da to ponistim?

Pod opcijom Profil (gornji desni ugao portala) imate korisničke opcije, između ostalog listu prijatelja/ignoriranih korisnika gdje možete “uređivati” prijatelje/ignorirane

Suricata suricatta

a sooo. hvala

Ne da mi se otvarati novu temu ali moram ovo što sam našao na web site “tečajnalista.info” ipak napisati/prenijeti copy paste:
“Devizni tečaj raste kada se poveća ponuda ili smanji potražnja stranih sredstava plaćanja, a opada u suprotnom slučaju.”

A mene učili “što je veća ponuda i manja potražnja” da tečaj PADA. Ili sam ja lud ili…………..Prosvijetlite me!.

marcello

zašto mi se stalno briše što napišem i to istinu činjenice
kakva je to cenzura
dali ste od nekg plaćeni da se ćinjenice brišu

IGH je poslovao sa dbiti 5.7 mil kn
i to je 36 kn po dionici
zbog čega se to nesmije napisati

Evo ja smatram da su moji postovi izbrisani nakon nečije prijave zbog toga što se nekom ne sviđa iznesena stajališta. Međutim to nemože pomoći da neka dionica ne zaroni. Za drukere se to baš i ne odnosi, oni su zapravo poželjni za nekakav varljivi rast.

previse brises poruke,izgubio sam volju pisati ,i pustas spamere koji trpaju poruke gluposti po 24h na dan .ignore su svi ..ali badave

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Mogu znati razlog demonstartivnih brisanja mojih mišljenja na temu RIVP ?

New Report

Close