Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore



Lebanese, 29.12.2009. u 17:34
– ZAKON O MEDIJIMA NN 59/2004
– KAZNENI ZAKON NN 110/1997 sa posebnim naglaskom na Glavu IX-CL 89 ST 23, te glavu XI-KAZNENA DJELA PROTIV SLOBODE I PRAVA ČOVJEKA I GRAĐANINA – sve clanke.
– ukoliko ima brokera, investicijskih savjetnika i fond managera neka se podsjete regulative, kodeksa i ostalih pravnih uzanci vezanih za obavljanje svojeg posla i licencije.

Ti stvarno ne znaš ništa drugo nego prijetiti zakonskim i podzakonskim aktima i kojekakvim državnim službama.

Ako ti se ne sviđa forum, nemoj ga niti čitati niti nemoj pisati.
Bracika, meni kad je pun k..svih ja se maknem sa foruma barem na nekoliko dana.
[/quote]

Ako mogu sugerirati da procite vezano za pravila licenciranja investicijskih savjetnika.
[/quote]

Ne znam zašto bi se to trebalo mene ticati kad ja nemam takvu licencu.
Kolega izgleda, da ste opet po običaju pobrkali lončiće.
Nego što kažu ta pravila kada ih već spominjete?

Obrij me, majko, motornom pilom...

e moderatori ja sam…………pofuk
sorry kaj gnjavim u ovo doba i nadam se da Vas nisam zbudio ali me nesto strasno muci pa sam Vas morao ovaj tren to priupitati,naglasavam OVAJ TREN
gledajte u cemu je stvar
sad sam dosao doma i slucakno sam skuzio da se priblizava kraj kalendarske godinež
interesira me ako mi mozete odgovoriti na pitanje zasto sam ja moderiran i kada cete me odmoderirati
unaprijed hvala
pofuk

Duhovit si svaka čast pofuk.

pofuk

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Duhovit si svaka čast pofuk.

pofuk


hvala lepo
koliko god to drago zvucalo mom uvu sta sam sad procito ,ne vuce mi na dobro
Vi ste vec drugi covjek u mom zivotu koji mi je rekao da sam duhovit………..nije dobro ……kako stanje u drzavi tako i stanje u kojem se nacija nalazi kad ja ispadam duhovit
enivej hvala Vam jos jednom
pofuk

a šta vi moderatori ste već na dočeku nove pa ne radite više….aj neka sve najbolje u novoj [bye]

alo moderatori
vidim ja da Vi i u novoj desetljecu terate glede mene po starom
ALO………….pa ajte nismo vise deca ………pustite me s lanca bar na 2 dana da se malo prokurvam po temama naseg nam jedinog foruma
ALO……..ste tu????……..kazem nismo vise deca ….novo desetljece je doslo pa ajmo malo afirmativno pisati a bogami i banirati forumase a ne ono ide to UP,UP, ili dole………
pofuk


alo moderatori
vidim ja da Vi i u novoj desetljecu terate glede mene po starom
ALO………….pa ajte nismo vise deca ………pustite me s lanca bar na 2 dana da se malo prokurvam po temama naseg nam jedinog foruma
ALO……..ste tu????……..kazem nismo vise deca ….novo desetljece je doslo pa ajmo malo afirmativno pisati a bogami i banirati forumase a ne ono ide to UP,UP, ili dole………
pofuk

tu tuuuuuu

tu tuuuuuu

tu tuuuuuu
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

decki pa neradni je dan…
budu dosli ,budu sve sredili-treba i njima odmor od Nas..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

E Veks ja sam
sorry kaj sam Vas napal neki dan
ma iskreno napil sam se za Bozic pa sam bio pod utjecajem alkohola
cuj tebi se obracam jer u tebe imam jedino povjerenja a i nekak smo si najblizi
daj prenesi molim te ostaloj desetorici moderatora( pretpostavljam da ih je tolko jer sumnjam da imaju multinickove )da im se ispricavam i da mi je tek sad posto sam procitao taj post gde sam ih javno napao jasno zakaj me tolko dugo imate na promatranju
evo imam predlog…….ja cu tebi ili osobi na koju ti odredis na privat prvo poslati moj post pa mi onda Vi na privat odgovorite sa cime u tom postu niste zadovoljni i kaj da promjenim u tom postu
onda ja Vama na privat posaljem tu bolju verziju a Vi je onda objavite jer po bogu shvatite i mene kak mi je…….non stop mi stizu na privat poruke tipa pofuk kaj si napisal a kak da ja ljudima objasnim da se ne secam bas svake gluposti kaj napisem
unaprijed hvala
pofuk
p.s. tebi i skvadri i Vasim obiteljima te svim forumasima ,piscima,didzejima,pjesnicima,tehnicarima,analiticarima,drukerima,fundamentalcima i ostalim…….svakako nemojmo zaboraviti novinare…….sudionicima foruma sve najbolje u ovom desetljecu

PITANJE
dragi moderatori ne bi Vas gnjavio u ovo doba ali mi nesto stvarno nije jasno
imam dojam da se u zadnje vreme pojavilo dosta mačora na forumu i svi su dosta slicno cak i imaju ista imena.silvestar se zovu ili silvestre ili tako nesto…………kako bih znao kome se obracam od njih molio bih pojasnjenje……..da li je moguce da su to multinickovi jer mi nije jasno kako su se tako ranije ove godine poceli pojavljivati na forumu a jos ima skoro 30 dana do veljace
unaprijed hvala
pofuk

Moderatori,da li je moguće vidjeti tko je od vas trenutno moderator,jer postovi budu odmoderirani za 10min, a nekad po 1h…prema tome prilagodio bih svoj doprinos forumu
Hvala na odgovoru i LP


PITANJE
dragi moderatori ne bi Vas gnjavio u ovo doba ali mi nesto stvarno nije jasno
imam dojam da se u zadnje vreme pojavilo dosta mačora na forumu i svi su dosta slicno cak i imaju ista imena.silvestar se zovu ili silvestre ili tako nesto…………kako bih znao kome se obracam od njih molio bih pojasnjenje……..da li je moguce da su to multinickovi jer mi nije jasno kako su se tako ranije ove godine poceli pojavljivati na forumu a jos ima skoro 30 dana do veljace
unaprijed hvala
pofuk

pojasnjenje..
NE ,ne radi se o duplim "nickovima",moj originalni nick s kojim ulazim na druge forume na ovom forumu je bio zauzet.
igrom slucaja da sam si odabrao nick "silvestar"popusio bi istu foru..
prvo sam napisao silvestre i proslo mi je ,a pravog "Silvestra " sam igrom slucaja sreo pod
Poslovni dnevnik – Disc jockey ..
tamo smo se upoznali i tek sad sam siguran da dolazimo ha izgleda iz istog okota..
o kojem sam pisao [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close