Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


Molim moderatora da mi odgovori zašto nemam mogućnost ocjenjivanja postova.

Hvala.

Evo sada sve radi kako treba. Hvala na odgovoru na PP.
I ne, nisam ocjenjivao neobjavljene postove. To bi mi ipak bilo previše
[smiley].

Molim informaciju -zašto su moji postovi cenzurirani.

S štovanjem.

cijenjeni moderatori
ispričavam se što gnjavim
htio sam Vas zamoliti da li bi mogli ponovno razmotriti moj slučaj i vidjeti da li postoje novo nastale okolnosti da me se odmemorira
ako ne postoje onda bih molio da se nadje neki način da me se odmemorira jer mislim da nisam nikoga uvrijedo po nacionalnoj,rasnoj,seksualnoj i drugoj osnovi……štoviše mislim da svojim djelovanjem na forumu nisam nikoga naveo na krivo ulaganje u dionice…..čak mislim da sam 2 puta svojim postovima izazvao smješak kod Vjeke i jedanput skrenuo pozornost ivane7 na mene……imam dojam da sve manje radim gramatičke greške u svojim postovima….skrenuo bih Vam jos pozornost da ako mene odmemorirate bolje ćete se koncentirati u jesen na novopridošle forumaše jer sami znate da u proljece i jesen je totalna poplava bejbi forumaša……
pofuk
p.s. ako ovo nisu dovoljne refernce da se moje odmemoriranje ubrza spreman sam Vam poslati nesto novčeka u 10 mesecu kad prodam jednu dionicu…..nemojte to shvatiti kao mito nego kao milodar
ako Vas je strah glede tih novčeka možemo to i drugačije rješiti….ja cu organizirati humanitarnu udrugu u koju cu staviti te novčeke pa mozemo iz tog fonda platiti lektora da forum ugleda kak spada ili nprosto te novčeke zapiti ili otici svi zajedno na sindikalno putovanje ili kako mladi danas vole reći tim bilding

sa Štovanjem,
a ponukan pofukovim postom…

tražim sve isto, a i k tome još pridružujem se dobrovoljno izletu ili zapijanju mita….
naime isto ko i kolega, osjećam se jadno i utučeno jerbo počne li neka dionica furiozno rasti il padat u nemogućnosti sam pročitat postove na vrijeme….daklem ulagački sam oštećen….
neki postovi su pod cenzurom i po par sati, pa mi nije jasno, dal zbog toga što mi dotični nisu prijatelji, il’ zbog nečeg drugog, o trećem neću ni govorit…ja te postove jednostavno ne vidim!!!????

moje pitanje je jednostavno…..

vide li neki forumaši te postove prije mene i pofuka????

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

koje jadanje dva frajera…ili, naprosto koketerija. oprostite, istina je, nije moja stvar da se mešam, ali nisam mogla izdržati….a možda je to ipak stvar svih nas….jer, ne damo vas dečki. kakvi god bili, vi ste naši, i, kakve god bile, mi smo vaše

Label

@pofuk i @silvestre
da vas se odmoderira morate nešto dobro napravit za zajednicu…za dobrobit svih nas
predlažem da napišete još manju knjigu od kolege barmena,jer veću ako napišete to može svak….
e da zaboravi….i bar kunu neka bude jeftinija

Dakle: pofuk i Silvestre moraju napisati najmanju knjigu koja pobjeđuje najmanje tržište…evo, ja se javljam za recenzenta…
[wink]


Dakle: pofuk i Silvestre moraju napisati najmanju knjigu koja pobjeđuje najmanje tržište…evo, ja se javljam za recenzenta…
[wink]

…odlicno…..evo ja sam zavrsio sa svojom knjigom
knjiga ide ovako….

OVO JE……..

pofuk

reklama za knjigu je isto gotova

Poštovani ,

molim Vas da naplatite g. pofuku ovu reklamu za njegovu knjigu .
Pa kud je to došlo ?
Da svako zlorabi stranice PD Foruma za besplatne reklame svojih uradaka .
Te knjiga , te mala knjiga , te još manja knjiga .
Neka plate , pa nek se reklamiraju !

.

osjećam se prozvanim na temi pa da odgovorim….

samo sam htel pomoći!!!!!

nema tu ništa lošega,,,,,

knjiga?????

e tolko ste me , s tom knjigom da sam odlučil…..

napisaću je, i to jako malu, na USB sticku, A3 format i još poklanjam i "privat" film gratis, pa uživajte….

napomena za film—-jbg prodducent me zaribo, uložio je novce u neke dionice tak da su određeni efekti izostali…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Evo i recenzije:
…zato smatramo da knjiga autora forumaša pofuka predstavlja značajan doprinos i srdačno je preporučamo za tiskanje.

Dr.sc. Judita od Poslovnoga [cool]

zahvaljujem na povjerenju i slobodi iznošenja mišljenja jako poticajno i stav koji će sigurno podići kvalitetu pisanja polemike suprostavljanja mišljenja

S obzirom da nije otvoren topic a vezano za dionicu VLEN-R-B, da li je moguće isti otvoriti???

Unaprijed zahvaljujem


S obzirom da nije otvoren topic a vezano za dionicu VLEN-R-B, da li je moguće isti otvoriti???

Unaprijed zahvaljujem

Otvorena vam je tema

http://www.poslovni.hr/Forum/vlen-brodogradiliste-viktor-lenac-dd-14211-pg1.aspx#post1203728

Suricata suricatta

Ako se već briše neki post, nije li onda zdravo logički da se onda i obrišu odgovori na njega? Mislim, bar bi meni bilo logički, jer nemas svrhe ako ostanu citati posta koji je obrisan, samo nered!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close