Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…imam prijedlog: Neka svaki od nas kada piše o kretanju dionica gore ili dole napiše i koliko je u dionicama ili keshu, tako da znamo da li je druker ili je stvarno neki znalac.

fakat pretjerujete s tim lovom na vještice (drukere).
ak sam ja 100% u kešu pa onda valjda očekujem pad tržišta (i obrnuto), pa ću onda valjda i pisat o tome, il bi se trebo pravit lud i pisat o rastu?
a uostalom jel se stvarno bojiš da će ti baron, sančo i knele sa svojih 6 atpl potopit tržište il ga dić? [yawn]

Kolega James Sanča osobno poznajem ,vjerujte mi samo ovo..taj ima prometa i kapitala više nego neki fondovi,a bome i Knele ima kintu sa 7 znamenki,al Sanco kompa…………………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



…imam prijedlog: Neka svaki od nas kada piše o kretanju dionica gore ili dole napiše i koliko je u dionicama ili keshu, tako da znamo da li je druker ili je stvarno neki znalac.

fakat pretjerujete s tim lovom na vještice (drukere).
ak sam ja 100% u kešu pa onda valjda očekujem pad tržišta (i obrnuto), pa ću onda valjda i pisat o tome, il bi se trebo pravit lud i pisat o rastu?
a uostalom jel se stvarno bojiš da će ti baron, sančo i knele sa svojih 6 atpl potopit tržište il ga dić? [yawn]
[/quote]

imaš p.m

[thumbsup] Ponavljam crobex do kraja Siječnja od 2.500 do 3.000 bodova. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Možda si malo pretjerao ali Bože daj!Ja mislim 2200!

[color=blue][/color]vizionar

Kvartalni rezultati još su daleko 🙂

2101 ja kažem 31.01.09.

Kad bi tako barem stajao 31.12.

Esseker

Pa s obzirom da se početka prosinca crobi kreće dirigirano skoro pravocrtno po kanalu UP , ak nas Obama ne izbaci u orbitu ( euforija nam nije nepoznata ,ne ) , kraj siječnja bi trebao biti oko 2050.
Vrh kanala prije DOWN-a je oko 2450-2500 .



…imam prijedlog: Neka svaki od nas kada piše o kretanju dionica gore ili dole napiše i koliko je u dionicama ili keshu, tako da znamo da li je druker ili je stvarno neki znalac.

fakat pretjerujete s tim lovom na vještice (drukere).
ak sam ja 100% u kešu pa onda valjda očekujem pad tržišta (i obrnuto), pa ću onda valjda i pisat o tome, il bi se trebo pravit lud i pisat o rastu?
a uostalom jel se stvarno bojiš da će ti baron, sančo i knele sa svojih 6 atpl potopit tržište il ga dić? [yawn]
[/quote]
…naravno da svako ima pravo iznositi svoje razmišljanje…ali ako je neko u keshu i nada se padu cijena da bi što niže ušao, ONDA NIJE U REDU DA PLJUJE PO ONIMA KOJI SU U DIONICAMA I RADUJU SE ŠTO IM DIONICE IDU NA BOLJE, I UVJERAVA IH DA JE SVE TO OVO ILI ONO…
Naravno to se odnosi i na relaciju onih koji su u dionicama, prema onima u keshu. Iznositi svoja razmišljanja i nadanja je jedno ali UVJERAVANJE NA OVO ILI ONO I DRUGE RUŽNE IZJAVE JE ČISTI BEZOBRAZLUK I DRUKANJE…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

1920 ako bog da….dosta

dan je pametniji od noći

Nikako ga ne mogu pogodit a rado bi ga sprašio po tintari …. [angry]


[thumbsup] Ponavljam crobex do kraja Siječnja od 2.500 do 3.000 bodova. [thumbsup]

Koje godine???? 2016 [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


1920 ako bog da….dosta

Kolega je racionalan i realan. Malo bu još dole pa bu malo gore zbog Obame i stvarno bi mogao tu negdje…
Iako bliži sam ostati kod svoje procjene sa str. 4 ovog topića zbog sentimenta.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

1987 +/- 1% tops

...

ja ću 29.-og 01.apdejtat svoje predviđanje za 30.01. [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



[thumbsup] Ponavljam crobex do kraja Siječnja od 2.500 do 3.000 bodova. [thumbsup]

Koje godine???? 2016 [thumbsup]
[/quote] pozlatile ti se brojke

New Report

Close