Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1.822,25

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

što više,to bolje!

1620 bodova….

na 4300 sve prodajem...


Gojko najbolje pogađa!!!

Kad ste bili zajedno? [lol]


SVAKO DOBRO I SVE NAJBOLJE SVIM FORUMAŠIMA U 2009.

ONIMA POHLEPNIMA ŽELIM DOBITAK, A MANJE POHLEPNIMA ZGODITAK.

1744

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students



ovo me podsjeca na didov san i prognoze gdje su svi govorili ,poslije N.G., UP.

Zašto imam osjećaj da sam taj dio propustio? Zemo, jesmo mi bili na istom okupljanju? [lol]
[/quote]
pa kad si bio pod stolom uz vino i Matu [thumbsup],al sto je glava bolila od tog vina [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zato je hrana bila dobra… al nisu baš svi tamo govorili da se ide up nakon nove… neki su i goovrili o korekciji , ali naravno nije nikome na kraj pameti bilo ono što je stvarno uslijedilo…



ovo me podsjeca na didov san i prognoze gdje su svi govorili ,poslije N.G., UP.

Zašto imam osjećaj da sam taj dio propustio? Zemo, jesmo mi bili na istom okupljanju? [lol]
[/quote]
pa kad si bio pod stolom uz vino i Matu [thumbsup],al sto je glava bolila od tog vina [angry]
[/quote]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ukupno je svoju procjenu dao 121 forumaš.

75 forumaša projenjuje da će Crobex 31.1. biti viši od 1722 boda na koliko je završio 31.12.
46 forumaša procjenjuje da će biti niži od gore navedenog iznosa.

Kada se iz kalkulacije ukloni 10% najoptimističnijih i 10% najpesimističnijih procjena tada prosječna procjena forumaša za Crobex na 31.1.2009. iznosi 1808 bodova što je promjena od +5% u odnosu na trenutnu vrijednost.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ukupno je svoju procjenu dao 121 forumaš.

75 forumaša projenjuje da će Crobex 31.1. biti viši od 1722 boda na koliko je završio 31.12.
46 forumaša procjenjuje da će biti niži od gore navedenog iznosa.

Kada se iz kalkulacije ukloni 10% najoptimističnijih i 10% najpesimističnijih procjena tada prosječna procjena forumaša za Crobex na 31.1.2009. iznosi 1808 bodova što je promjena od +5% u odnosu na trenutnu vrijednost.


[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Znači većina razmišlja gore ne može… Dobra je ideja PICI indeks, šteta što nije veći uzorak [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.




Znači većina razmišlja gore ne može… Dobra je ideja PICI indeks, šteta što nije veći uzorak [thumbsup]
[/quote]

Kaj ti je te PICI indeks?

znaci nik GRNAGUJA najviše izgleda za pobijedu, zmijić nadam se da ces izgubiti


Ukupno je svoju procjenu dao 121 forumaš.

75 forumaša projenjuje da će Crobex 31.1. biti viši od 1722 boda na koliko je završio 31.12.
46 forumaša procjenjuje da će biti niži od gore navedenog iznosa.

Kada se iz kalkulacije ukloni 10% najoptimističnijih i 10% najpesimističnijih procjena tada prosječna procjena forumaša za Crobex na 31.1.2009. iznosi 1808 bodova što je promjena od +5% u odnosu na trenutnu vrijednost.


[thumbsup]

pepe7

New Report

Close