OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda se zna tko sto i zasto, normalno mi ne kako se prebacuju lijepo za gledat 🙂

Sad mi je pomalo krivo sto jutros nisam stavio vise na kupnju. Ali ako ovaj popusti neće mi biti teško ni udarit po prodaji

opaaaa, ovdje se čisti na veliko! izgleda da će CERP danas sve prodati, a onda bi cijena mogla brzo preskočiti 4 kn

Ignore: KressoM, delux

u 2 sata nekih 180 tisuca komada, da vidimo kome ce prije ponestati municije 😀

@avax10, ako to uopće prodaje CERP, a ne netko drugi

Opet teorije zavjere…. pa što ako prodaje i netko drugi, gdje je tu problem?

tko prodaje da prodaje, interesa ne manjka
malo je smiješno gledati kako trejderi sad prodaju po bidu druge dionice i onda prebacuju pare ovamo 😉

Ignore: KressoM, delux

Odokativno, danas je preko 150.000 CERPovih paketa otislo, zajedno sa paketima proteklih dana, bit ce da je to to… 🙂 Napokon moze krenut gore… 🙂

Plus sto su malo digli srednju vrijednost.

nema problema. jesam li napisao gdje da je to problem?

po meni je to RBA, a ne CERP. za koji dan ce se vidjeti na moje dionice pa cemo biti sigurni

HT i Zaba sigurno ne prodaju, svo ostali su nebitni.

Sjajno, netko to nemilice kupuje, koliko god ovi stavili na prodaju. Znači kupaca ima, samo čekaju velike količine za prodaju.

Zapravo je simpatično, kako su nedavno svi hrlili i jurišali pa ma po bilo kojoj cijeni, a sad kad im se nudi da to naprave kulturno i planski, svi se čudom čude i pitaju, tko to prodaje???

Pa prodavači gospodo i drugovi. 😀


po meni je to RBA, a ne CERP. za koji dan ce se vidjeti na moje dionice pa cemo biti sigurni

Ne bih se slozio jer ovo prodavanje paketa traje vec preko tjedan dana, a u TOP10 nema promjena jos tamo od 24.2.

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=OPTE-R-A

od jutra ja to promatram hoće li novo lokalno dno ili… sad mi tek ništa ni je jasno.

who dares, wins

260t kom, neznam hoce li i sutra biti isto ili sta nam je dao dao nam je

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close