OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


260t kom, neznam hoce li i sutra biti isto ili sta nam je dao dao nam je

jučer lijepih 260.000 komada i oko 1 mil.kuna prometa, ubrzo ćemo vidjeti ima li prodavač još municije 😉

Ignore: KressoM, delux



260t kom, neznam hoce li i sutra biti isto ili sta nam je dao dao nam je

jučer lijepih 260.000 komada i oko 1 mil.kuna prometa, ubrzo ćemo vidjeti ima li prodavač još municije 😉
[/quote]

Ne znam da li ima jučerašnji još municije, ali ”Kralj 244” opet ”manipulira” s količinom 🙂

Tko je ovaj sa 1500H nalozima? Vec je 5 naloga proslo i jos se nije maknuo sa 3.88kn…

ne da se nije maknuo nego je i pojačao nalog na 5000H! ovo nije (samo) CERP, netko veći tu izlazi

Ignore: KressoM, delux


ne da se nije maknuo nego je i pojačao nalog na 5000H! ovo nije (samo) CERP, netko veći tu izlazi

i netko ulazi kolega 😉


ne da se nije maknuo nego je i pojačao nalog na 5000H! ovo nije (samo) CERP, netko veći tu izlazi

Vise su mi zanimljivi ovi koji ulaze… Sjecas se da su jucer svaki nalog od CERPa pokupili odjednom u komadu… Rijetko koji je prosao, a da su mali grickali…

Sad je pak pojacao na 7000H… Sve mi se cini da zeli poruciti – ajde ljudi, sada kada ste vidjeli da imam, mozete kupiti i vece pakete… 🙂

Kako znate da je to uopće CERP? Moguće je i Raiffeisen… Ali ako je CERP, veoma je zanimljivo kaj su tako brzo kupce našli naspram količine 🙂

i kupnja i prodaja stoje na par lipa razmaka, netko će morati popustiti 😉

Ignore: KressoM, delux

RBA nije jer nije bilo promjena od 24.02. kada je RBA zadnji put prodavala.

CERP nije unutar Top10, tako da ne znamo da li je ili nije, ali znamo da moraju prodati i da su imali preko 250.000 dionica.

Slatko je kako s ovim skrivenim hine navalu prodaje. Nema toga još puno na prodaji. Treba kupovati, vidi mi se.

evo malo TA..


i kupnja i prodaja stoje na par lipa razmaka, netko će morati popustiti 😉

i dalje traje gledanje preko nišana, kao 2 ovna na brvnu i nitko ne popušta

Ignore: KressoM, delux

Evo materijala za proučavanje preko vikenda. Nisam primijetio da je ovo ovdje ikad bio prilijepio, no nabasao na to danas na jednom mjestu i zapravo je jako zanimljivo jer odgovara na brojna dosad neodgovorena pitanja. Svakako promotriti slajd odnosno stranicu br. 30! Dokument je star, al bome rješava brojne nedoumice i potvrđuje priču o znatnoj vrijednosti u Optimi!

https://www.optima.hr/system/document/pdf/310/Optima_Plan__PSN_OBJAVA.pdf

Po ovome teoretska vrijednost OPTE 15 kn?


Po ovome teoretska vrijednost OPTE 15 kn?

teoretski može biti od 0,15-15 kn…a realno je 3,83 kn koliko je zadnja cijena na ZSE

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close