OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da to AZTN neće dozvoliti, ali vjerujem da bi HT rado to napravio ukoliko bi imao mogućnosti.

lagano hlađenje pa opet up kad krenu 1Q FI, odluke AZTN-a i ostale lijepe stvari po našu priču

pa nije baš lagano hlađenje , osobito za najbolju dijonicu na zse…. kako je nazivaše mnogi oko četiri zarez dva


mislim da to AZTN neće dozvoliti, ali vjerujem da bi HT rado to napravio ukoliko bi imao mogućnosti.

lagano hlađenje pa opet up kad krenu 1Q FI, odluke AZTN-a i ostale lijepe stvari po našu priču

OPTE bi mogla u nekom scenariju biti prodana nekome trećem (Zasto ne Tele 2 mozda, pa bi imali koliko toliko fer tržište s 3 veća operatera u fiksnoj telefoniji).
HT mislim ispipava teren oko toga da li bi prošla akvizicija OPTE+H1 kod AZTN-a (jako teško), ali opet dugoročno gledano, HTu nije samo u interesu imati upravljanje. Ili ce akvizirati ili će prodati svoj udio, vjerojatno kao i ZABA.

Mislim da je HT definitivno ima na piku, vjerovatno su vec i razradili kako. Ja sam cak razmisljao da nebude direktno HT nego iskon, HT je kupio obveznice od DT u vrijednosti milijardu kuna po smijesnoj kamati, iskon izda obveznice da bi mogao kupiti optimu a DT velekodusno ih uzme, to bi bilo sve po PS-u, s time da bi vjerovatno iskon imao premiju oko 2,5% sto bi se i DT-u svidilo da zaraduje preko tudih (nasih) novaca. moje razmisljanje

ne mari za male stvari i ostat ce male


Mislim da je HT definitivno ima na piku, vjerovatno su vec i razradili kako. Ja sam cak razmisljao da nebude direktno HT nego iskon,

NE MOŽE! iskon i HT su povezane osobe! nema varijante u kojoj HT može preuzeti OPTE! u tim teorijama kruha nema

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Mislim da je HT definitivno ima na piku, vjerovatno su vec i razradili kako. Ja sam cak razmisljao da nebude direktno HT nego iskon,

NE MOŽE! iskon i HT su povezane osobe! nema varijante u kojoj HT može preuzeti OPTE! u tim teorijama kruha nema
[/quote]
ne moze ni ustavni sudac biti onaj koji se ogrijesio o zakon no medutim mislim da ih imamo cetvoricu, u ovoj nasoj drzavi premijer ce objavljivati slike svoje gole mame za koji euro :)))

ne mari za male stvari i ostat ce male




Mislim da je HT definitivno ima na piku, vjerovatno su vec i razradili kako. Ja sam cak razmisljao da nebude direktno HT nego iskon,

NE MOŽE! iskon i HT su povezane osobe! nema varijante u kojoj HT može preuzeti OPTE! u tim teorijama kruha nema
[/quote]
ne moze ni ustavni sudac biti onaj koji se ogrijesio o zakon no medutim mislim da ih imamo cetvoricu, u ovoj nasoj drzavi premijer ce objavljivati slike svoje gole mame za koji euro :)))
[/quote]

argumenti su ti stvarno….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

CERP izlazi pomalo? Nikako mi nije logično da se u šusu riješava cca 5 lipa niže umjesto da se pogricka… Na 20 tkm, to je soma kn razlike…. Ali eto….



Mislim da je HT definitivno ima na piku, vjerovatno su vec i razradili kako. Ja sam cak razmisljao da nebude direktno HT nego iskon,

NE MOŽE! iskon i HT su povezane osobe! nema varijante u kojoj HT može preuzeti OPTE! u tim teorijama kruha nema
[/quote]

Ima varijante. Pa nijlsu drzava i ZABA lude da gubitasa ponovo daju gubitasima.
VIP kupio Metronet i povecao trzisni udio i HT kupuje Optimu lagano

Država (Cerp) daje u prodaju, ali ne znam dali postoji zakonski mehanizam koji sprečava da to kupi tko hoće. Konkretno, ZABA i HT koji upravljaju imaju 60 %. Ne znam baš da li im uopće treba još više pošto imaju većinski paket trenutno. Odnosno, ne znam dali CERP prodaje uopće ovo danas ili ako ne dali pakete prodaje…. Ono jedino kaj mogu tvrdit sa strane svoga mišljenja je to da mislim kako će ovo samo rasti. To je moje mišljenje i zato sam unutra….

Pa onda što ne kupuješ? 😀

Uvijek se bavite ovdje pričom i nedoumicama! što je bitno tko kuouje, a tko prodaje ako je dionica podcijenjena i ima potencijal rasta? Ili nema?

Zapravo je nevjerojatno, svi dokumenti su na webu, čak i vrendovanja koja su radila Zaba i HT i sva pojašnjenja, a opet, koliko vidim, ovdje slabo tko razumije materiju.

lijepi transferi danas nakon par dana mrtvila

Jednaka stvar kao kada je Merkur prodavao na 1.65.

Slijedeci nalozi su uvijek bili na 1.7 ili vislje. Ocito prodavanje na silu, da se sto prije rijesi.


lijepi transferi danas nakon par dana mrtvila

da neko prebacivanje ponovno 😉
velike količine danas..

izgleda se zna tko sto i zasto, normalno mi ne kako se prebacuju lijepo za gledat 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close