OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da tu čak nije utvrđeno da ne može biti ponuđeno više od 5,36 kn, već da je to samo minimum.

Vidjet ćemo hoće li se oglasiti Telemach s kakvom “nemoralnom” ponudom

avax10, 24.02.2022. u 13:59

 





forumas., 23.02.2022. u 19:10



 

Najsigurnije ulaganje na Zse kad se uzmu u obzir stvari oko Ukrajine, sigurnih skoro 3%,

 



 

Što je 3% prema diskontnim cijenama koje su danas na burzi? Pa masa dionica je danas niža nego jučer po -15%  do -20%!

tako je, pametni su se danas nakrcali po -15-20% nižim cijenama nego jučer, a neki su se ovdje ukupali u OPTE da bi u par mjeseci zaradili jadna 3%

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/OPTE/COI-OPTE-f167d909476698dfac5ad49baaad1881.pdf

Po ovim cijenama  kupovati na burzi ima smisla samo Telemachu jer kad na ovu sitnu razliku od tržišne cijene od 5,26 do 5,36 kn (0,1 kn) plate porez na dobit, ostane simbolički sitniš i još moraš čekati cca mjesec dana da dobiješ pare. Ne hvala.

 

Ignore: KressoM, delux

Andromeda, 24.02.2022. u 14:51

 





avax10, 24.02.2022. u 13:59



 

 





forumas., 23.02.2022. u 19:10



 

 

Najsigurnije ulaganje na Zse kad se uzmu u obzir stvari oko Ukrajine, sigurnih skoro 3%,

 

 



 

Što je 3% prema diskontnim cijenama koje su danas na burzi? Pa masa dionica je danas niža nego jučer po -15%  do -20%!

 



 

Je. A sutra nema diskonta? I u narednom razdoblju ? Nego će biti oporavak kao da ništa nije bilo ? haha.Samo Vi riskirajte, sretno svima. Tko riskira taj i profitira ali ima i ona poslije .aranja nema kajanja.

Kao što vidiš -nema! Crobex je danas većna oko  +2,30 %, masa dionica je već na +7, +10% pa čak i više. Po meni je puno bolje +10% u dan-dva, nego +2% za mjesec dana, ali što ja znam, možda i griješim!?

Ignore: KressoM, delux

Ovim prodavačima izgleda baš treba cash odmah, za 30-ak dana bi dobili 5,36, a oni prodaju po 5,22.

Na velikim količinama može se zaraditi sigurnih 2,5%, tako da nije loše. Čekamo pismo od SKDD.

forumas., 02.03.2022. u 13:38

Ovim prodavačima izgleda baš treba cash odmah, za 30-ak dana bi dobili 5,36, a oni prodaju po 5,22.

Na velikim količinama može se zaraditi sigurnih 2,5%, tako da nije loše. Čekamo pismo od SKDD.

Prvo objava u N.n. Treba  cash da bi ušli u nešto trenutno nesigurno i riskantno s mogućnošću veće zarade.A sada je to sve.U prijevodu kocka iliti pohlepa.Hebeš sigurnih2,5%,hebeš donedavno 7-8-9%, to je sića😀.Bolje nesigurnih 10-15% i onda naslađivanje ako prođe.Oči širom zatvorene…Ako netko pokušava smanjiti prosjek onda je i taj čin očajnika opravdan a za ovo drugo nemam željenja.

Eto

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8332942.html

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Ima li netko primjer kako ispuniti KA-POP obrazac? Obrazac se može preuzeti na https://www.skdd.hr/portal/SDAWEB.pkg_public.show_lob_hr?p_id=502

Dvije točke mi nisu jasne:

1.1. Broj preuzimanja

2.1. Oznaka člana

 

Što treba upisati u te dvije točke?

 

fijubriju, 03.03.2022. u 13:31

Ima li netko primjer kako ispuniti KA-POP obrazac? Obrazac se može preuzeti na https://www.skdd.hr/portal/SDAWEB.pkg_public.show_lob_hr?p_id=502

Dvije točke mi nisu jasne:

1.1. Broj preuzimanja

2.1. Oznaka člana

 

Što treba upisati u te dvije točke?

 

 

Sutra izlazi na skdd korporativna akcija (tako su mi rekl) i mislim da će unutra biti podatak o broju preuzimanja, a sto se tice oznake člana, mislim da se upisuje OPTE-I.

Provjerit cu za svaki slucaj kad ih nazovem.

Po svemu sudeći OPTE ogromna većina dioničara će prodati na javnoj ponudi, a onda je izgledan delist.

Ignore: KressoM, delux

Telemach je skupio preko 95 % …ako hoce moze bez pristanka otkupit sve ostale po 5.36..a i ne mora..

Lako moguce odlazak sa zse.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close