OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I prosječno marketinško oko će zamjetiti povećane promidžbene aktivnosti. Koriste se gotovo svi kanali distribucije, što je dobro. Marketing upravlja prodajom i svaka kuna uložena u marketing će se sigurno vratiti. Spotovi, džinglovi, plakati su odmjereni, nisu napadni kao n.p.r. kod B-neta što je također pozitivno. Ove aktivnosti će sigurno povećati prodaju ali treba smišljati nove, jedinstvene “proizvode”! Cijena dionice je pitanje za sebe, ispod 3kn ne vjerujem da će, možda se spusti ispod 4, ali će to dobro iskoristiti “majstori” burze….
Na Optimi mam godinama i nemam ni najmanju primjedbu (za cca 170kn mjesečno barem jedan od 3kompjutera + mob + tablet je cijeli dan na internetu a telefonom razgovara se po potrebi).
Imam nešto dionica OPTE-R-A i nije nagovor na kupnju ili prodaju!

http://www.ictbusiness.info/vijesti/vise-od-1-000-ict-strucnjaka-stize-u-opatiju

Dugoročno ekstra dionica. Kratkoročno davež. Cijena od 4,70 kn prejeftina. Ekipa sa dionicom od 10 kuna koju će uskoro dobiti bit će im cilj da ju prodaju po 15 – 20 kuna a ne za 1-2 kn kako se mnogi nadaju dok ne kupe. Tko hoće jeftinije ušićariti sada mu je prilika.
Ovo nije nagovor na razmišljanje/kupovinu/prodaju ove dionice.

@titus.F

logično. pa nije ovo državna firma u kojoj gazda ne zna što hoće. nova uprava i vlasnici kad sjednu iskorist će brze prstiće ako ih bude i mijenat poslovanje te dizati cijenu. jedino je kod nas logično da ako nešto platiš 10 kn da to isto prodaš za 3 kn.

ovo nije nagovor ni na što. isključivo razmišljanje.


Ekipa sa dionicom od 10 kuna koju će uskoro dobiti bit će im cilj da ju prodaju po 15 – 20 kuna a ne za 1-2 kn

je,je…vidjet ćeš kamo će cijena kad vjerovnici nakon više godina čekanja dobiju priliku dobiti nekakav keš umjesto višegodišnjih dugova na papiru

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

ma kako da ne…


ma kako da ne…

pa što onda ne kupuješ? imaš skoro 8.000 komada na prodaji ispod 5 kn!?!?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Zato što ti ne prodaješ po 3 kn.


Zato što ti ne prodaješ po 3 kn.

pa ti pišeš da će vjerovnici prodavati po 15-20 kn,a ne 1-2 kn! ako doista misliš ovo što pišeš, onda ti je ovo odlična prilika! ja npr. smatram da će iskipavanje vjerovnika srušiti cijenu na 2-3 kune i tek tada ću kupovati, ali ti si uvjeren da će biti rast na 15-20 kn pa onda iskoristi priliku i kupuj sada po “samo” 5 kn

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ja samo uvjeren u 15-20 kn. Dok ima dežurnih kipera i onih koji mogu prodati još niže neću kupovati.
Kad se krene prodaja čistiti od 9 kuna prema gore ja ulazim.

mislim da je kosor u pravu, barem nakon početka “slobodne trgovine”. vjerovnici su možda već i otpisali potraživanje, a sad će ga imati priliku unovčiti po 40-45% ili manje. ali ga unovčiti. i zatuči dionicu. nakon toga bi mogao početi rast. ja do tada čekam.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=51295
[emo_vrtimise]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

mislim da je netko namjerno rusio cijenu da bi mogao kupovati ove nove dionice na 4-10kn , jer to mu je bolje nego da se startalo na 10 kn.


mislim da je netko namjerno rusio cijenu da bi mogao kupovati ove nove dionice na 4-10kn , jer to mu je bolje nego da se startalo na 10 kn.

Da, vidi se koje je ludilo na kupnji…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Up1tDurJfLb77IOzjGUBqg==.pdf

OT-Optima telekom d.d. – pravomoćnost predstečajne nagodbe

New Report

Close