OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


baš pogledao…naglasak je na 3. mobilnom operateru što je i logično međutim, kakve veze ima dionica opte sa cijelom ovom situacijom osim obične špekulacije radi podudarnosti termina i možda eventualnog interesa za naloženu javnu objavu za prodaju vl. udjela fixnog tel. operatera koji je stečen pretvaranjem duga u kapital, dakle nečega u ništa, i koji jedva pod kriznom upravom servisira dospijele obveze(ako) te je još u predstečajnom postupku??

ne znam i nisu mi jasne te kombinacije jer tehnički ne drže vodu ali ipak me tržište demantira i meni subjektivno, jedino realno objašnjenje je da je sve ovo sa i oko opte jedna obična kockarnica ili kladionica…može vrijednost na tk skočiti i na 200kn ali svejedno fundamentalno ne vrijedi, kao niti ptkm koja je eto danas na 50+kn…

Vidim nekom je krivo sta nije ranije uso
Kme kme

A ne znaju vise jadni jalnuši koju bi poveznicu smislili… 😁

Neka ih, Ajmo decki smislite nešto bolje!

Svaki put ista promašena priča.

renći, kraš je zdrava tvrtka, nisko zadužena i ima bvps 472kn i uključijući šaranovo ludilo pa i goodwill jedva je prešao 2x p/b dok kada sve te kombinacije kompariraš sa opte ista je trenutno PREcijenjena ne usudim se reć koliko puta…pa samo bvps opte iznosi 0,09 kn, kapital joj je poluamortizirana oprema i korisnici, tvrtka je prezadužena, eklatantan primjer onoga što se naziva zombi tvrtka i ajmo je nabrijati max optimistično i opet samo čarolijom zubić vile možeš doseći prag od 5 kn za koji smatram da je dosežan prilikom predstojećeg natječaja

ali ne, vi oćete 15…pa sretno vam bilo!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Decki i cure, prodao sam, pokupio novce, rijesio neke stvari u zivotu, a vama zelim svu srecu i vjerujem u uspjeh. Imajte vise hrabrosti i strpljenja od mene. Zaradite pare. Pogurajte burzu prema gore.
Sretno!!!!

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Nemoj tako, pa možeš sada drukati kako dionica ne valja ništa. Tako to radi ostatak ekipe kad proda.

šta ti bi? ili misliš ulaziti niže?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pošteno kolega kupoprodaj 😁
Ako bi nam mogli odati prosjek ulaza i okvirnu količinu papirića..

nije upućeno nikome ovdje osobno, ali dobro narod kaže: “psi laju karavane prolaze”
na 7 kn i iznad trenutno kupci potražuju 151.000 dionica (preko 1 milijun kuna)…i to uz danas ostvaren promet od 199.000 dionica (1,44 milijuna kuna)…pametnome dosta (ili bi barem trebalo biti)….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

1.99 prosjek ulaza, 6.35 izlaza.
Manje od 200k kom.
Postalo mi je prenapeto.
A i trebala mi je lova.
Svatko ima svoje nesto u zivotu.
Ali bit ce ovo dobro. Mora, mamicu mu…
Inace jao jao…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

ne brini se kol. zorangutan, 5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ima još milion komada za tebe …biti će zadovoljni oni koji štede u 3. stupu, samo ove god 8% prinosa 🙂

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Vrhunski odrađen posao čestitam💪💪

čovek je zaradio milionček.. eh kad bi oni tako padali sa neba

@NaBiduAsku
Znas kaj mu bi…. drhtavac

drhtavac ili ne, čovjek je uzeo svoju zaradu. Ako je istina što piše, skidam kapu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ne razumijes Barbosa, ali book optime je pretvoren u dionice, equity je u rukama dionicara. I equity je procijenjen na 10 kuna. Equity firme je pretvoren u dionice e da bi se prilikom prodajw vratili dugovi dionicarima zato sto jenfirma bila unoredstecajnoj nagodbi. Ne radi se o firmimkoja je duh, nego firmi koja godisnje zaradi na tvrdom trzistu pravih 550 miliona kuna, oko 150 miliona kuna EBITD i koja ima mnostvo kilometara svoje optike i 300 000 RGU.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close