Lidl priprema veliku šatorsku rasprodaju: Preko 700 artikala bit će po sniženim cijenama

Naslovnica Forum Komentari članaka Lidl priprema veliku šatorsku rasprodaju: Preko 700 artikala bit će po sniženim cijenama

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa to je zapravo ok. Sve što se ne može prodati stavi na sniženje i prodaj do isteka zaliha

Pomoć VINARIMA    u prodaji vina

Država mi morala pomoći vinarima u prodaji vina .

Moj prijedlog je slijedeći: Putem  Fonda za zaštitu okoliša, povećati NAKNADU ZA VRAĆENE STAKLENE BOCE/ ambalažu/ s 0,50 kn  na 3,00 kuna.

U Fond za zaštitu okoliša i bla bla..vinari moraju uplaćivati naknadu u iznosu od 0.50 lipa, kako bi se nadoknadilo zbrinjavanje otpada. U ovoj godini, dio te naknade neka preuzme država 2,00 kn a dio vinari, 1,00 kn.ili obratno…

Na taj način potrošači će biti stimulirani, umjesto pive kupovati vino…te će se riješiti zaliha koje nisu prodane jer nema  turizma ….naravno, uz prilagođene maloprodajne cijene, gdje bi opet trebala intervenirati  država..

Meni  je dopizdilo to- što država stalno govori  i nekakvoj slobodi tržišta ,. sad kad je sve sjebano…svi se znaju zaštititi, samo mi -NE.

 

New Report

Close