OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…opa blok transakcija 152700 komada na 2,80…čini se netko krenuo u šoping..ako je z.ć. prodavatelj…sad mu stvarno više nije preostalo puno..

Kupio sam knjigu vlasnika. Z.Ć. ima jos oko 500.000 komada. Ali ne prodaje samo on, prodaju razni drugi igraci kojima ne mozes vidjeti ime iza banke i skrbnickog racuna. Tako da Z.Ć. uopce nije vise toliko bitan. Mene vise zanima tko sve kupuje, ali ni to se bas ne vidi u knjizi vlasnika. Samo neka kupuju. I ja kupujem. 🙂 🙂

Kupuju institucionalni i fizičke osobe, ima tu novih skrbničkih, npr. ja sam u zadnjih par mjeseci solidno pao u ukupnom poretku dioničara a nemam baš malo dionica, akumulacija na djelu rekao bi….


Kupuju institucionalni i fizičke osobe, ima tu novih skrbničkih, npr. ja sam u zadnjih par mjeseci solidno pao u ukupnom poretku dioničara a nemam baš malo dionica, akumulacija na djelu rekao bi….

…tako nam Bog i pravna država pomogli!! 🙂
(Samo da bude transparentno s procjenom i natječajem i dalje će tržište i “nevidljiva ruka” sve samo odraditi…!!) 🙂


Kupio sam knjigu vlasnika. Z.Ć. ima jos oko 500.000 komada. Ali ne prodaje samo on, prodaju razni drugi igraci kojima ne mozes vidjeti ime iza banke i skrbnickog racuna.

pa kažem da ne treba dizati cijenu iznad 2,8 kn….dat će oni bez problema ispod toga kao i do sada…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Slažem se sa Zoranom, ali otkad je ovaj počeo prodavati preko brokera, bojim se da će presušiti rezervoar jeftinih dionica, bar na neki kraći-srednji rok…

samo neka dignu cijenu na 3 kn i ja se pozdravljam sa svojim dionicama, 10% u kratko vrijeme meni je prva liga

Samo polako, zadani datumi od strane AZTN-A se blize! Vrijeme je na strani dioničara.
Zadnje veliko preuzimanje kad su telekomi u pitanju, u regiji su sve prodaje prošle vrlo uspješno.

preko 40.000 dionica iskipano je na 2,80….jel to opet Z.Ć.?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

evo malo materijala da svi imaju crno na bijelo

37 naloga u prvih 6 lipa.

Svi cekaju da se netko istrese po bidu. 🙂

Mislim da je presušilo.

Prije todexa ovo je bilo na 4 kn. Todex je prošao a u međuvremenu je OPTE počela pozitivno poslovati a BDP je porastao oho-ho… di je kvaka? Mora se i to ispraviti. Kad tad.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close