Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije, nego kupuju polako, kad bi krenuli ko jučer sve bi opet završilo u blokadi, a i bolje je ovako zato što o nda daytraderi nemaju toliko prilika kupovat pa na kraju dana prodavat i tako rušit cijenu dionica.[thumbsup]


danas rijetki kupuju sudeći prema prometu, bit će da je sve pre skupo

Pa petak je! Ne isplati se stvari započinjat u petak. Hrvati vole radit od utorka do četvrtka. Ovo ostalo je službeni početak vikenda i službeni kraj vikenda![smiley]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

rast uz mali promet-dobar znak[thumbsup]

NEMA PREDAJE


danas rijetki kupuju sudeći prema prometu, bit će da je sve pre skupo

Ti moraš da se šališ [lol]

Indeks je pao nekih 35%, i nije tako strašno, može i više. Dionice imaju trenutno nikakvu perspektivu bez uključenja većih igrača kao jučer i prekjučer.

S obzirom da su mirovinci za ovaj mjesec potrošila svoja sredstva to bi bilo to od njih. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pa nemože svaki dan rast 5% crobex, trenuto 1,62 u plusu ja sretan[thumbsup]

NEMA PREDAJE


mad: ” Neznam kada će fundamenti (i dali će ikada) doći u fokus. Trenutno više rastu neke dionice koje imaju P/E=100 nego koje imaju P/E*P/B<10 ! Zašto ??? Di to ima veze s mozgom ? Nema, to je hrvatska burza [tongue] ” Potpisujem u cijelosti. Dok god ekipa trguje na temelju razlike prema ATH i ne gledaju fundamente, dotle ćemo imat sranje od burze.

zna li itko koliki je prosječni P/E cijele ZSE burze, te koliki je prosječni p/e hrvatskih banaka na burzi
čini mi se da smo još puno jači od susjednih burzi


Indeks je pao nekih 35%, i nije tako strašno, može i više. Dionice imaju trenutno nikakvu perspektivu bez uključenja većih igrača kao jučer i prekjučer.

S obzirom da su mirovinci za ovaj mjesec potrošila svoja sredstva to bi bilo to od njih. [bye]


Žao mi je što si u cashu

Ljudi nemojte se zavaravat očiglednim činjenicama!

koliko vidim neki investitori priželjkuju pad crobexa zato što imaju neku malu paru u cashu.
evo vam logički savjet:
1. ako vam je više od 50% portfelja u dionicama, onda navijajte za rast burze
2. ako vam je više od 50% portfelja u CASHU , onda navijajte za pad burze.

napomena za one koji su pod brojem 2..
nije sve u dionicama i burzi, novac se da kvalitetno uložit i na neka druga mjesta i pritom opet dobro zaraditi!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Ljudi nemojte se zavaravat očiglednim činjenicama!

koliko vidim neki investitori priželjkuju pad crobexa zato što imaju neku malu paru u cashu.
evo vam logički savjet:
1. ako vam je više od 50% portfelja u dionicama, onda navijajte za rast burze
2. ako vam je više od 50% portfelja u CASHU , onda navijajte za pad burze.

Zaboravio si jednu skupinu:

3.ako ste 100% u CASHU,a kupovali ste na ATH te ste prodali prije 2 dana,onda mrzite sve što raste,uključujuči i malu djecu
[proud]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Žao mi je što si u cashu

Ja ti momak ne trgujem na burzi, nemam casha, niti dionica. Ovdje sam silom prilika.

lijep pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nebitno je koji je mali ulagač u kešu ili dionicama.
Bitno je da stranci opet ulaze. Za sada sitno ali sluti na dobro.

[color=black][/color]

o korekciji, video klipovi

Fajdetić, RBA http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=231
Galinec, TO ONE http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=230
Samodol, HANFA http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=228

zanimljivo

A lijepo sam vam govorio da ćemo UP, i to argumentirano, ali kad vi više vjerujete Iveku nego svome Sanču, hehe.

A i Iveku sam lijepo rekao, Ivek ne koristi iste argumente koje si koristio kad je Crobex bio na 5.300 ( nije da se hvalim, ali objektivno najbolji sam )

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

PS: Ne vidim više one moje kritičare na forumu[bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


A i Iveku sam lijepo rekao, Ivek ne koristi iste argumente koje si koristio kad je Crobex bio na 5.300 ( nije da se hvalim, ali objektivno najbolji sam ) [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Čim opet bude 5.300 on će jopet istu priču.

[color=black][/color]

New Report

Close